Na vlásku šťastně až navěky

• Česko

Na Vlásku: Šťastně až navždycky

Tangled Ever After

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Akční

USA, 2012, 6 min

Kevin Kliesch

Lisa Linder

Já vám nevím, ale přijde mi to, jako blbá reklama, která má s již tak vyždímané značky vyždímat ještě víc. Nebudu vám lhát, že jsem se při tomto kousku ani trochu nepousmál, ale je to blbost absolutně zbytečné. Jestli nám chtějí něco ukázat, tak ať udělají plnohodnotný animák. Stejné mínění mám o všech takovýchto potratech "kinematografie" Ehm.. ehm.(15.8.2015)

"Toto je příběh o dni, kdy můj život skončil..." Krátké pokračování příběhu Lociky a Flynna, které rozhodně předčilo původní celovečerní film. Je to mnohem vtipnější, má to větší spád a nechybí žádná z našich starých známých postav. Pascal a Maximus měli určitě dostat víc prostoru i v původním filmu.(5.8.2012)

Mám hrozně ráda jak samotný film Na vlásku, tak i tento groteskní svatební dodatek plný gagů, nemám co vytknout :) jen snad, že kdo neviděl film, tak nepochopí souvislosti tohohle filmečku a to je dost škoda pro diváka, protože to na sebe přímo navazuje a všechny postavičky už jsou velmi dobře známé právě z filmu(17.10.2013)

Ach jo, Tangled považuji za jednu z nejlepších Disneyovek poslední doby, takže jakmile jsem se dozvěděl, že k hlavnímu filmu vznikl krátký sequel, neváhal jsem. A opět jsem se řehtal celých 6 minut. Škoda, že jen 6. Tenhle animák v sobě nabízí takový kopec zábavy (o kterou se zejména starají zvířecí aktéři), takže mě celkem mrzí, že se nedočkáme delšího pokračování. Nejspíš. Každopádně si Tangled Ever After ode mě vysloužil plné hodnocení.(10.5.2012)

• kingik

Některé (hrané) filmy se do červených čísel nikdy nedohrabou a některým (animovaným) na to stačí 6 minut a porce mega infantilního nehumoru. Disney chrlí opravdu šílené fláky, které se snad ani dětem nemůžou líbit. Rozkutálené snubní prstýnky a chameleon s kravičkou se za nima honící? Co to je? Animace nic nepředvedla. Zastaralá a akorát maximálně barevná. Není rozhodně fér dát šestiminutovému filmu vysoké hodnocení. Hvězdička za skvělý český dabing. Písařík a Slováčková opět vyjímeční. Aby náhodou zdejší hodnocení nevypovídalo o IQ uživatelů než o opravdových kvalitách filmu. A abych nezapomněl: pochopitelně jsem se nezasmál. "Busterkeatonovský" ksicht nikdy nepovolí. Nezasměju se hraným filmům, natož tomuhle. 20%(10.5.2012)

• - Snímek byl uveden jako bonusový materiál k filmu Na vlásku (2010). (R´Hell)

• - Na rozdiel od filmu Na vlásku (2010), ktorý bol podľa MPAA (Motion Picture Association of America) ohodnotený ako PG (niektoré scény nemusia byť vhodné pre deti), tento krátky je film je ohodnotený jemnejším ratingom G (vhodné pre akýkoľvek vek). Väčšina Disneyho krátkych filmov má v Spojených štátoch rating G. (LuiCJ)

• - Vo filme Na vlásku (2010) má kôň Maximus hnedé oči, ale na plagáte k tomuto krátkemu filmu je zobrazený s modrými. Ide o chybu animátorov aká bola opravená na Disneyho oficiálnom YouTubeovom kanáli. (LuiCJ)