Reklama

Reklama

Na vlásku šťastně až navěky

  • Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu

Obsahy(1)

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (208)

blackrain 

všechny recenze uživatele

Tak ta svatba byla vskutku velkolepou záležitostí. Takové kraťasy jako je právě tento můžu od rána do večera, akorát nevím, co tomu bude říkat moje bránice. Dostala chudák pořádně na frak. Přitom bych vůbec nečekala, že mě může taková šestiminutová jednohubka takovým způsobem dostat. Je to nabušená jízda od začátku do konce. No, hlavně, že všechno dobře dopadlo, i když... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Některé (hrané) filmy se do červených čísel nikdy nedohrabou a některým (animovaným) na to stačí 6 minut a porce mega infantilního nehumoru. Disney chrlí opravdu šílené fláky, které se snad ani dětem nemůžou líbit. Rozkutálené snubní prstýnky a chameleon s kravičkou se za nima honící? Co to je? Animace nic nepředvedla. Zastaralá a akorát maximálně barevná. Není rozhodně fér dát šestiminutovému filmu vysoké hodnocení. Hvězdička za skvělý český dabing. Písařík a Slováčková opět vyjímeční. Aby náhodou zdejší hodnocení nevypovídalo o IQ uživatelů než o opravdových kvalitách filmu. A abych nezapomněl: pochopitelně jsem se nezasmál. "Busterkeatonovský" ksicht nikdy nepovolí. Nezasměju se hraným filmům, natož tomuhle. 20% ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Tvůrci vzali z celovečerního filmu dva nejlepší a nejvtipnější charaktery - Pascala a Maxima - a věnovali jim jejich vlastní krátkometrážní snímek, který je vlastně celých šest minut o zábavně zoufalé honbě za svatebními prsteny pro budoucí novomanžele. Zkrátka humorný a úsměvný kraťas, který nedělá celovečernímu předchůdci ostudu. ()

Lamiczka 

všechny recenze uživatele

Mini příběh o nejlepších zvířecích přátelích mladé princezny a jejího budoucího manžela. Právě v tento šťastný den, kdy se dva zamilovaní mají brát se vše semele. A to když při obřadu nešťastnou náhodou kůň Maximus ztratí snubní prsteny. Spolu s šikovným chameleonem Pascalem musí zachránit situaci stůj co stůj a tak začíná velký souboj s časem, ve kterém nebude nouze o mnoho vtipných okamžiků. Držme jim palce! Snímek ve svých 6ti minutách servíruje jednu prekérku za druhou. Oba zvířecí hrdinové jsou stateční a hrdě zvládají všechny nástrahy, které se jim při honbě za neposednými prsteny připletou do cesty. Je jich mnoho, jsou zapeklité a divákovu bránici rozhodně nenechají na chvíli v klidu. Elegantní humor ještě neztratil svou podobu a v tomto kraťasu to scénáristé, animátoři i režisér perfektně dokazují. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Když ve filmu chybí "a žili šťastně až na věky", tak je třeba vytvořit ještě dodatek se svatbou. Co na tom, že Flynn s Locikou přitom jen statují před farářem, protože tady se do akce se dostávají kůň s chameleonem honící snubní prstýnky. Je to celkem vtipné, ale skutečně jde jen o to, že kůň s chameleonem ekvilibristicky honí nerovnoměrně nepřímočarým způsobem poskakující prstýnky a od takové grotesky očekávám přímočařejší útok na svou bránici. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (3)

  • Na rozdiel od filmu Na vlásku (2010), ktorý bol podľa MPAA (Motion Picture Association of America) ohodnotený ako PG (niektoré scény nemusia byť vhodné pre deti), tento krátky je film je ohodnotený jemnejším ratingom G (vhodné pre akýkoľvek vek). Väčšina Disneyho krátkych filmov má v Spojených štátoch rating G. (LuiCJ)
  • Vo filme Na vlásku (2010) má kôň Maximus hnedé oči, ale na plagáte k tomuto krátkemu filmu je zobrazený s modrými. Ide o chybu animátorov aká bola opravená na Disneyho oficiálnom YouTubeovom kanáli. (LuiCJ)

Reklama

Reklama