Na vlásku šťastně až navěky

• Česko

Na Vlásku: Šťastně až navždycky

Tangled Ever After

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Akční

USA, 2012, 6 min

Kevin Kliesch

Lisa Linder

Tvůrci vzali z celovečerního filmu dva nejlepší a nejvtipnější charaktery - Pascala a Maxima - a věnovali jim jejich vlastní krátkometrážní snímek, který je vlastně celých šest minut o zábavně zoufalé honbě za svatebními prsteny pro budoucí novomanžele. Zkrátka humorný a úsměvný kraťas, který nedělá celovečernímu předchůdci ostudu.(1.7.2012)

"Toto je příběh o dni, kdy můj život skončil..." Krátké pokračování příběhu Lociky a Flynna, které rozhodně předčilo původní celovečerní film. Je to mnohem vtipnější, má to větší spád a nechybí žádná z našich starých známých postav. Pascal a Maximus měli určitě dostat víc prostoru i v původním filmu.(5.8.2012)

Mám hrozně ráda jak samotný film Na vlásku, tak i tento groteskní svatební dodatek plný gagů, nemám co vytknout :) jen snad, že kdo neviděl film, tak nepochopí souvislosti tohohle filmečku a to je dost škoda pro diváka, protože to na sebe přímo navazuje a všechny postavičky už jsou velmi dobře známé právě z filmu(17.10.2013)

Čítam si tu väčšinu komentárov, a každý síce nepovie ani trošku krivého slova, pritom takmer nikto nedá plný počet hviezdičiek. Prečo? Na túto otázku sa odpoveď asi nikdy nedozvieme. Podľa môjho názoru si toto video zaslúži najlepšie hodnotenie, pretože je oveľa lepší, vtipnejší a zaujímavejší ako pôvodný film.(4.6.2013)

Tak ta svatba byla vskutku velkolepou záležitostí. Takové kraťasy jako je právě tento můžu od rána do večera, akorát nevím, co tomu bude říkat moje bránice. Dostala chudák pořádně na frak. Přitom bych vůbec nečekala, že mě může taková šestiminutová jednohubka takovým způsobem dostat. Je to nabušená jízda od začátku do konce. No, hlavně, že všechno dobře dopadlo, i když...(13.4.2012)

• - Snímek byl uveden jako bonusový materiál k filmu Na vlásku (2010). (R´Hell)

• - Na rozdiel od filmu Na vlásku (2010), ktorý bol podľa MPAA (Motion Picture Association of America) ohodnotený ako PG (niektoré scény nemusia byť vhodné pre deti), tento krátky je film je ohodnotený jemnejším ratingom G (vhodné pre akýkoľvek vek). Väčšina Disneyho krátkych filmov má v Spojených štátoch rating G. (LuiCJ)

• - Vo filme Na vlásku (2010) má kôň Maximus hnedé oči, ale na plagáte k tomuto krátkemu filmu je zobrazený s modrými. Ide o chybu animátorov aká bola opravená na Disneyho oficiálnom YouTubeovom kanáli. (LuiCJ)