Na vlásku šťastně až navěky

• Česko

Na Vlásku: Šťastně až navždycky

Tangled Ever After

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Akční

USA, 2012, 6 min

Kevin Kliesch

Lisa Linder

Já vám nevím, ale přijde mi to, jako blbá reklama, která má s již tak vyždímané značky vyždímat ještě víc. Nebudu vám lhát, že jsem se při tomto kousku ani trochu nepousmál, ale je to blbost absolutně zbytečné. Jestli nám chtějí něco ukázat, tak ať udělají plnohodnotný animák. Stejné mínění mám o všech takovýchto potratech "kinematografie" Ehm.. ehm.(15.8.2015)

S titulky zde: http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/na-vlasku-stastne-a-na-veky Bombastické minipokračování, skvělý humor, který Shrekem začal (odpustme mu konečně ty poslední zbytečné a ne příliš povedené díly), a Tangled doufejme nekončí!(15.7.2012)

Tvůrci vzali z celovečerního filmu dva nejlepší a nejvtipnější charaktery - Pascala a Maxima - a věnovali jim jejich vlastní krátkometrážní snímek, který je vlastně celých šest minut o zábavně zoufalé honbě za svatebními prsteny pro budoucí novomanžele. Zkrátka humorný a úsměvný kraťas, který nedělá celovečernímu předchůdci ostudu.(1.7.2012)

Pekná jazda,dobré spracovanie-ale nie tak dobre,ako originál z roku 2010.HOD:77%.Rozhodne,milovníkov Na vlásku,,kraťas’zaujme. online TU! A(cz dabing) TU!!! (2.9.2013)

Čítam si tu väčšinu komentárov, a každý síce nepovie ani trošku krivého slova, pritom takmer nikto nedá plný počet hviezdičiek. Prečo? Na túto otázku sa odpoveď asi nikdy nedozvieme. Podľa môjho názoru si toto video zaslúži najlepšie hodnotenie, pretože je oveľa lepší, vtipnejší a zaujímavejší ako pôvodný film.(4.6.2013)

• - Na rozdiel od filmu Na vlásku (2010), ktorý bol podľa MPAA (Motion Picture Association of America) ohodnotený ako PG (niektoré scény nemusia byť vhodné pre deti), tento krátky je film je ohodnotený jemnejším ratingom G (vhodné pre akýkoľvek vek). Väčšina Disneyho krátkych filmov má v Spojených štátoch rating G. (LuiCJ)

• - Snímek byl uveden jako bonusový materiál k filmu Na vlásku (2010). (R´Hell)

• - Vo filme Na vlásku (2010) má kôň Maximus hnedé oči, ale na plagáte k tomuto krátkemu filmu je zobrazený s modrými. Ide o chybu animátorov aká bola opravená na Disneyho oficiálnom YouTubeovom kanáli. (LuiCJ)