Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FILMOVKA
  odpad!

  Kvalita Magnuskových filmů odpovídá kvalitě jeho logo-animace. Za takovou animaci bych svého studenta vyrazil, protože nejspíš neposlouchal na mé druhé hodině. Samozřejmě, že kdyby student přišel s takovýmhle filmem, tak by to nebylo tak zlé. Špatné ale na tom je to, že dnes už i ty studenti natočí svůj film mnohem líp.(30.8.2015)

 • bourec
  odpad!

  Tak zase vod Magnuska píčovina jaako prase.Vylágroval celej hereckej ansábl z Primy a Novy,takže herecky je to děs a hrůza.Děsný dialogy tomu taky moc nepřidaj,navíc vulgarity sou naprosto mimo mísu.Dějově děs,ale bohužel si myslim ,že z padesáti procent to chování,váha,inteligence,vkus je přesně ta naše malá zaprděná zemička.Něco jako natočenej Blesk magazín a Rytmus života.Smutný.A poprvé,ač taky nevážim šedesát kilo a mám docela nadváhu,se mi z herců v tomhle filmu dělalo šoufl.0%.(17.8.2013)

 • dopitak
  odpad!

  Film, který by se měl dostat do filmařských učebnic do kapitoly, jak v žádném případě nenatočit film. Tomáš Magnusek je nestorem s hroší kůží, protože když Chára a spol. zapějí u ohýnku "červená se line záře", divák (tedy těch deset z tisíce, kteří až sem vydrží a neprohodí do té doby televizi oknem) se otřepou hnusem tak mohutně, až na obrazovce odpadnou kusy sádla velikosti Grónska. Ovšem málokdo dokáže po tolika průserech přemluvit tolik značek, aby do další produkce vložily kapitál, Tomáš Magnusek je nepochybně lobistou desetiletí a taktéž úspěšným manažerem._____Střih: Magnusek a Chára v kraťasech přichází ze šaten k bazénu, pokusí se rozběhnout a skočí do něj. Asi to má být k smíchu, protože scéna končí a už jsme jinde. Ne každému se podaří sehnat dohromady tak odpornou hereckou sestavu. Je mi líto Ilji Racka a přeji mu ještě dlouhý život, ve kterém stihne hodně dobrých filmů, protože kdyby měl po tomhle umřít... Na imdb začíná seznam herců Evou Aichmajerovou, i to hovoří za vše.(15.2.2014)

 • Ilicka
  odpad!

  I believe I've seen hell. And it was... this. Myslela jsem, že Westernstory v této pětiletce nic netrumfne, ale stalo se. Obsah Magnuskova filmu nedává smysl, jeho sledování navíc provází fyzické utrpení ze scén, které tvůrci zamýšleli jako vtipy (?), ale nedá se jim při troše zdravého rozumu zasmát, také z naprosto nezvládnutého střihu, který dává vzpomenout na počátky kinematografie (viz Fuxoft: http://www.youtube.com/watch?v=EYBjxbVg_-E ) a pekelného mixu zvuku. PS: Pointa v tomto případě zabíjí.(26.1.2014)

 • ondey
  odpad!

  Kdyby si banda tlustejch dětí vzala kameru a začala točit "film", natočila by tohle. Akorát tady to napadlo Magnuska, přivzal k sobě Dádu, moderátora Frekvence 1 a ministra obrany a vznikla asi ta nejpodivnější věc v dějinách filmu. Scény nemaj žádnej smysl, dialogy neexistujou, scénář je napsanej na hajzlpapír, pokus o vtip končí trapností. A při představě, že za to ze mě v kině vytáhnou 159 korun, tak jim rozbiju pokladnu.(29.3.2014)

 • - Film byl natočen za pouhých 13 dní. (Mauzicek)

 • - Natáčelo se V Praze, Dačicích a Rychnově nad Kněžnou. Hotel Studánka, v němž se děj odehrává, se nachází u Rychnova nad Kněžnou. (SimonSomin)

 • - Prvotním impulzem k realizaci filmu byla pro režiséra Magnuska slova jeho syna, který řekl: „Tati, nežer tolik, nebo nám umřeš.“ (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace