Jedlíci aneb Sto kilo lásky

(festivalový název)

Komedie

Česko, 2013, 108 min

• Corpsegrinder

Hyperpíčovina která z tlustejch lidí dělá tupý prasata což jak jsem z reklamní kampaně pochopil by asi neměla. Herci jsou otřesný ať už jde o Milana Cháru kterej tutově zaskakoval v Pacific Rim za jedno z monster a nebo Dádu Patrasovou která podala nejlepší hereckej výkon v Kuřátkách při konverzační scéně s žížalou. Magnusek pracující na plastický chirurgii asi 150kg ženský vnutí že je hubená a hezká, co však panu režisérovi uniká je to že toto je v reálu jen lež která se říká ze slušnosti a nemyslí se vážně. Film je o tom že se tlustý maj postavit tomu že tlustý jsou ale nikdo to ve filmu neudělá. Neustále jim někdo ve filmu říká že jsou vyžraný a všichni jsou v klidu, mně to někdo říct pravděpodobně mu ukopnu hlavu ale českej film má o tom jinou představu a tak se jde hubnout do penzionu umístěnýho někde na Kryptonu kde každej píchá každýho a kdo nepíchá tak se přežírá a kdo se nepřežírá nehraje ve filmu. A jestli jste v kině "podléhali davovým výbuchům smíchu" pak doufám že v nejbližší době v kině podlehnete výbuchu atomovky protože kdo se zde zasmál zasluhuje vyhoštění z této galaxie.(23.8.2013)

• Ilicka

I believe I've seen hell. And it was... this. Myslela jsem, že Westernstory v této pětiletce nic netrumfne, ale stalo se. Obsah Magnuskova filmu nedává smysl, jeho sledování navíc provází fyzické utrpení ze scén, které tvůrci zamýšleli jako vtipy (?), ale nedá se jim při troše zdravého rozumu zasmát, také z naprosto nezvládnutého střihu, který dává vzpomenout na počátky kinematografie (viz Fuxoft: http://www.youtube.com/watch?v=EYBjxbVg_-E ) a pekelného mixu zvuku. PS: Pointa v tomto případě zabíjí.(26.1.2014)

• Víteček

Tak jsem to viděl ty podivné záběry v TV. Teď jen aby taky někdy dávali děj. Film nikam nevede, většina záběrů je totálně divná, zvuk je kapitola sama pro sebe a "herci", kteří o film náhodou zakopli, byli dle svého výkonu nejspíš ještě otřeseni z pádu. Rozhoně bych to nezařadil pod komedii. Podle mě to nespadá pod žádný žánr. Možná tak pod domácí amatérské video. Tohle si v žádném případě nezaslouží recesních 5 hvězdiček, protože narozdíl od filmů Asylum a jim podobných prostě není čím se bavit. 0% jako vyšitých.(23.12.2013)

• CageDepp

Občas se divim, že ty český filmy co mají nejhorší hodnocení nejsou tak hrozný. Tady musí být hodně lidí co film odsoudily a ani mu nedali šanci. Vtipný to moc nebylo, ale když se u filmu nenudim a dokoukám to bez problému tak to není film co by si zasloužil odpad. Patrasová a Skamene byly hodně špatný, ale zbytek to hrál celkem dobře.(29.12.2013)

• zette

Zadne velke umeni se nekona, zase ale musim rict, ze na rozdil od velkeho mnozstvi ceskych filmu je tento alespon o necem. Najde se i par vtipnych momentu, jindy zase jedlici vravoraji na hrane trapnosti. Nevim proc, ale Magnusek je mi sympaticky a kdyz k tomu prictu fakt, ze herci zahodili sva ega a pristoupili k nataceni tohoho, doslova monstrozniho filmu, je me hodnoceni hodne milosrdne.(28.3.2014)

• - Cameo si ve filmu zahrál zpěvák Petr Janda. (Terva)

• - Film byl natočen za pouhých 13 dní. (Mauzicek)

• - Natáčelo se V Praze, Dačicích a Rychnově nad Kněžnou. Hotel Studánka, v němž se děj odehrává, se nachází u Rychnova nad Kněžnou. (SimonSomin)