• M.i.k.e

neherec Magnusek to dozajista myslel dobře,ale jak se říká,cesta do pekla bývá dlážděna dobrými úmysly a tohle musí být zákonitě stavební kámen.Nedokážu si vybavit film,kde by tolik věcí nedávalo smysl ať už z dějové stránky,tak z té technické.Pokud exituje peklo,určitě v něm mají dva sály a v jednom dávají tohle a ve druhém Babovřesky...0%(10.4.2014)

• Víteček

Tak jsem viděl ty podivné záběry v TV. Teď jen aby taky někdy dávali děj. Film nikam nevede, většina záběrů je totálně divná, zvuk je kapitola sama pro sebe a "herci", kteří o film náhodou zakopli, byli dle svého výkonu nejspíš ještě otřeseni z pádu. Rozhodně bych to nezařadil pod komedii. Podle mě to nespadá pod žádný žánr. Možná tak pod domácí amatérské video. Tohle si v žádném případě nezaslouží recesních 5 hvězdiček, protože narozdíl od filmů Asylum a jim podobných prostě není čím se bavit. 0% jako vyšitých.(23.12.2013)

• Pitryx

No tak něco málo se snad rozhodně povedlo ne? Určitě si tento film odpad nezaslouží. Na zlatého lva to ovšem také není. Dialogy se, pravda, povedly v jen málo pokusech a herci to navíc trochu flákali. Potěšila účast pana Jandy, konečně dokázal lidem jaký je lakomý ubožák, za peníze všechno. Zápletka byla dost divoká a trošku hloupá. Přesto všechno, mne Magnuskův filmík pobavil. 201401130000/0000(29.1.2014)

• Big Bear

Jaúúú Dáda mi konečně da da dala... Stejně jako je potřeba na vlastnění brokárny průkaz, stejně jako třeba mít na řízení auta papíry, meli by mít i filmaři nějaké povolení na točení filmů... Pak by snad nedocházelo k podobným zvěrstvům na divákovi. Smutný konec kariéry některých dříve opravdu hvězd (Patraska, Andrlice, Ilja Racek...). Smutné. Jdu se kouknout do lednice zda tam není nějaká paštička, kterou bych slupnul polévkovou lžící - to na spravení chuti. ODPAD(27.8.2013)

• Rockerman

Další "perla" z Magnuskovy produkce! Musí asi dobře platit, protože zase ulovil několik seriózních herců (Stropnický, Racek, Andrlová) na tuto neuvěřitelnou blbost. Zároveň se musím omluvit Zdeňku Troškovi. Jeho Babovřesky jsou v porovnání s tímto škvárem oskarovým filmem, a to už je opravdu co říci.(30.8.2013)

• - Za kameru se postavil tehdy teprve osmnáctiletý nadějný student tohoto odvětví, Matěj Brothánek. (Mauzicek)

• - Prvotním impulzem k realizaci filmu byla pro režiséra Magnuska slova jeho syna, který řekl: „Tati, nežer tolik, nebo nám umřeš.“ (Fenk)

• - Natáčelo se V Praze, Dačicích a Rychnově nad Kněžnou. Hotel Studánka, v němž se děj odehrává, se nachází u Rychnova nad Kněžnou. (SimonSomin)