Jedlíci aneb Sto kilo lásky

(festivalový název)

Komedie

Česko, 2013, 108 min

• Rockerman

Další "perla" z Magnuskovy produkce! Musí asi dobře platit, protože zase ulovil několik seriózních herců (Stropnický, Racek, Andrlová) na tuto neuvěřitelnou blbost. Zároveň se musím omluvit Zdeňku Troškovi. Jeho Babovřesky jsou v porovnání s tímto škvárem oskarovým filmem, a to už je opravdu co říci.(30.8.2013)

• Aeres

Obsah byl po zvážení cenzurován: Píp. Pip, pííííp, pip pip píp, a protože píííp pip pip Magnusek pííííp pip PIP PÍÍP! Horší než píp Troška a pííííp, nebo píííp romance o romském ghetu u školy. Píp, píp sádlo, píp odpor sledovat, píp píp, pytlíky na zvracení v ceně lístku. Píp píp odpad. Babovřesky mají v boji o Českého lva těžkého konkurenta.(5.5.2013)

• DarkDemon

Pozor, pozor na vědomost se dává, že pan Zoufalec opět útočí. Zjevně nejhorší herec, řežisér a scénárista v dějinách českého filmu se nás rozhodl oblažit dalším paskvilem. Po zvráceném, nechutném a nehorázně stupidním „cikánském triptichu“ protentokrát pokus o komedii na velmi obehrané téma „tlouštíci“. Nebudu tady psát to co už desítky kolegů přede mnou ono vážně nemá smysl rozebírat scénář, herecké výkony ani totální absenci humoru - spíš bych to nazval komorním dramatem, protože mi přišlo všechno (a všichni) k pláči. Opravdu nechápu proč se pan Magnusek neustále snaží prosadit ve filmové branži a terorizuje nás svojí „tvorbou“. Ovšem teď mi dochází, že nechápu ani sám sebe co jsem to za zvrhlíka když jsem ochotný dobrovolně podstoupit taková muka. Musím s tím něco udělat, příště už nesmím, opradu nesmím ... zase znovu ... fuj. Nikdy víc - nic kde se nějak angažuje Magnusek !! Kdyby alespoň finance nesehnal, ale když „product placement“ českému filmu vládne a Magnuskovi stačí pronajmout olezlý penzion ... :((5.9.2013)

• Víteček

Tak jsem viděl ty podivné záběry v TV. Teď jen aby taky někdy dávali děj. Film nikam nevede, většina záběrů je totálně divná, zvuk je kapitola sama pro sebe a "herci", kteří o film náhodou zakopli, byli dle svého výkonu nejspíš ještě otřeseni z pádu. Rozhodně bych to nezařadil pod komedii. Podle mě to nespadá pod žádný žánr. Možná tak pod domácí amatérské video. Tohle si v žádném případě nezaslouží recesních 5 hvězdiček, protože narozdíl od filmů Asylum a jim podobných prostě není čím se bavit. 0% jako vyšitých.(23.12.2013)

• CageDepp

Občas se divim, že ty český filmy co mají nejhorší hodnocení nejsou tak hrozný. Tady musí být hodně lidí co film odsoudily a ani mu nedali šanci. Vtipný to moc nebylo, ale když se u filmu nenudim a dokoukám to bez problému tak to není film co by si zasloužil odpad. Patrasová a Skamene byly hodně špatný, ale zbytek to hrál celkem dobře.(29.12.2013)

• - Prvotním impulzem k realizaci filmu byla pro režiséra Magnuska slova jeho syna, který řekl: „Tati, nežer tolik, nebo nám umřeš.“ (Fenk)

• - Natáčelo se V Praze, Dačicích a Rychnově nad Kněžnou. Hotel Studánka, v němž se děj odehrává, se nachází u Rychnova nad Kněžnou. (SimonSomin)

• - Za kameru se postavil tehdy teprve osmnáctiletý nadějný student tohoto odvětví, Matěj Brothánek. (Mauzicek)