• Pitryx

No tak něco málo se snad rozhodně povedlo ne? Určitě si tento film odpad nezaslouží. Na zlatého lva to ovšem také není. Dialogy se, pravda, povedly v jen málo pokusech a herci to navíc trochu flákali. Potěšila účast pana Jandy, konečně dokázal lidem jaký je lakomý ubožák, za peníze všechno. Zápletka byla dost divoká a trošku hloupá. Přesto všechno, mne Magnuskův filmík pobavil. 201401130000/0000(29.1.2014)

• dawid

Ufff, to byl teda masochismus. Jakože morbidní obezita je super, když se máte rádi a jste rádi na světě? Houby, a vím dobře, o čem mluvím. Nadváha (no, tady mluvit o nadváze je jako mluvit u Lipna o Atlantiku) není o vnitřní pohodě, právě naopak. Přežírání je zahánění stresu a komplexů jídlem. Vteřinové (případně minutové) potěšení zdevastovaných chuťových buněk, které má za následek devastaci organismu a mindrák z toho, že jsem se zase přežral. Nedostatek pohybu není nic jiného než lenost, která logicky pramení z vysoké váhy - odhaduji, že Magnusek s sebou nosí permanentně metrák + čtyři balíky dvoulitrovejch vod. To prostě není v pořádku. A to nemluvím o panu Chárovi. A pokud bych i velkoryse pominul nejapnost a nebezpečnost celého "poselství" tohohle blábolu, nejde si nevšimnout, že ten film je prostě po všech stránkách absolutně nezvládnutej. Mohli to trochu zachránit někteří herci? Ne, nemohlo to zachránit nic. Takže co bude příště - po Bastardech 1. - 3., kteří si nic nezadali s Židem Süssem, po Jedlících, kteří obhajují užrání se k smrti? Nedovedu odhadnout...(24.6.2014)

• Corpsegrinder

Hyperpíčovina která z tlustejch lidí dělá tupý prasata což jak jsem z reklamní kampaně pochopil by asi neměla. Herci jsou otřesný ať už jde o Milana Cháru kterej tutově zaskakoval v Pacific Rim za jedno z monster a nebo Dádu Patrasovou která podala nejlepší hereckej výkon v Kuřátkách při konverzační scéně s žížalou. Magnusek pracující na plastický chirurgii asi 150kg ženský vnutí že je hubená a hezká, co však panu režisérovi uniká je to že toto je v reálu jen lež která se říká ze slušnosti a nemyslí se vážně. Film je o tom že se tlustý maj postavit tomu že tlustý jsou ale nikdo to ve filmu neudělá. Neustále jim někdo ve filmu říká že jsou vyžraný a všichni jsou v klidu, mně to někdo říct pravděpodobně mu ukopnu hlavu ale českej film má o tom jinou představu a tak se jde hubnout do penzionu umístěnýho někde na Kryptonu kde každej píchá každýho a kdo nepíchá tak se přežírá a kdo se nepřežírá nehraje ve filmu. A jestli jste v kině "podléhali davovým výbuchům smíchu" pak doufám že v nejbližší době v kině podlehnete výbuchu atomovky protože kdo se zde zasmál zasluhuje vyhoštění z této galaxie.(23.8.2013)

• honajz2

Ten film podle mě schytal až moc velký hejt. Ano, působí amatérsky především co se filmařiny týče (zase když to srovnám s Věčně tvá nevěrná...) a taky mu dost ubližuje zbytečně přemrštěná stopáž, ale zase na druhou stranu mi to tak strašné nepřipadalo. Proti Magnuskovi nic nemám, osobně na mě působí jako nadšený amatér, který se snaží bez nějakého vzdělání točit filmy a neustále se v tom oboru zdokonalovat (a že se taky zdokonaluje). Jedlíci mají dobrý nápad, dokonce se tu povedla i herecká sestava (ještě by to teda chtělo Pawlovskou), komedie z prostředí odtučňovacího tábora slibuje hodně, bohužel toho moc naplněno nebylo. Má to nanejvýš úsměvné scény, je jich tu pár (což je teda na skoro dvouhodinový film celkem málo), ale že bych se smál nahlas, to ne. Zase se mi ale líbí, že se celý ten film ve finále snažil o příjemný pocit. Dialogy tu občas působí divně, jako i některé vztahy mezi postavami. A taky ty terapie jsou celkem divné - je to odtučňovací tábor, tak proč většinu času proboha jenom sedí v kroužku a povídají si? Nějakého cvičení tady zas tolik nebylo. No, když to vezmu jako celek, má to hodně chyb, dvě hodiny jsou zbytečně moc a na scénáři bylo třeba ještě zamakat, ale jsou i mnohem horší české filmy. Na tenhle se dá aspoň dívat, což o některých jiných říct nemůžu (např. Zoufalé ženy dělají zoufalé věci). 2*(27.10.2019)

• Aeres

Obsah byl po zvážení cenzurován: Píp. Pip, pííííp, pip pip píp, a protože píííp pip pip Magnusek pííííp pip PIP PÍÍP! Horší než píp Troška a pííííp, nebo píííp romance o romském ghetu u školy. Píp, píp sádlo, píp odpor sledovat, píp píp, pytlíky na zvracení v ceně lístku. Píp píp odpad. Babovřesky mají v boji o Českého lva těžkého konkurenta.(5.5.2013)

• - Film byl natočen za pouhých 13 dní. (Mauzicek)

• - Prvotním impulzem k realizaci filmu byla pro režiséra Magnuska slova jeho syna, který řekl: „Tati, nežer tolik, nebo nám umřeš.“ (Fenk)

• - Za kameru se postavil tehdy teprve osmnáctiletý nadějný student tohoto odvětví, Matěj Brothánek. (Mauzicek)