Bývalí mariňáci a současní zaměstnanci soukromé bezpečnostní firmy, Cross a Manning, jsou se svým týmem pověřeni dohledem nad vyklízením starého tajného vězeňského komplexu. Ten má být druhý den uzavřen a všichni vězni mají být převezeni do federálního zařízení. Musejí také dohlédnout na příjezd dvou záhadných vězeňkyň. Krátce poté je však objekt vězení napaden skupinou elitních žoldáků, která pátrá právě po oněch nově příchozích vězeňkyních...  Poté, co je odhalena totožnost obou žen, si Cross uvědomí, že se dostal do centra mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit. Samantha, jedna z vězeňkyň, je kurýrem z neamerické tajné služby a má v sobě implantát s tajnými finančními informacemi. Kdyby ovšem zemřela, informace se smažou... (TV Prima)

korbitch22

Přilepte Seagalovi bíle fousy a je z něj Santa Claus, ba co víc on je tu ověšený dokonce jako vánoční stomeček, jen si z něj utrhout perníček.Vidět svého dětského hrdinu jak se se svými 200 kilogramy nemotorně lopotí v jendé lokaci, blije neskutečný hovna a občas někoho rozedne je opravdu kruté a smutné.Je tomu již 12 let, co Steven natočil poslední dobrý film a já se jen dokolečka dokola stále ptám..... co se to kurva stalo s jedním z nejdrsnějších lamačů kostí béčkových akčních filmů?Tlusté nesoudné prase.15%. ps. Jestli neschodí 25 kilo a nezačně trošku uvažovat, aby mohl hrát v EX 3, je pro mě navždy mrtvý.Van Damme se ti může jenom smát. ()

Lefty86

To jsem se já trouba zase do něčeho pustil. Otylý Seagal a neohrabaný Austin se směšnými pohyby. Jindy tu obtloustlost Stevena i přejdu, přece jen má své roky, ale tady v kombinaci s naprosto neuvěřitelně tupýma dialogama to jen podtrhuje špatnost filmu. Film zachránila alespoň poslední desetiminutovka kde si Steven hravě poradil a profackoval hlavního záporáka. A také kvělá bojová scéna Lauro Chartranda kterého upřímně vůbec neznám. Někdy film připomínal spíše parodii, nebo animák, například když se vypnutím elektřiny otevřeli cely s nejnebezpečnějšími vězni, vypadalo to jako v Madagascaru když se objevily fosy. Vězni neměli žádný prostor, přitom situace přímo vybízela ke zhoustnutí atmosféry. Konec mě rozsekal uplně, Seagal řekne Austinovi že pro ně má napůl 200 000 000 dolarů a s ním to ani nehne, jen řekne že to proinvestuje, žádný překvapení, nic. Hrůza. Body jsou jen za námět, který ale byl trestuhodně nevyužitý a závěrečné fighty. ()

Wacoslav1

Mno tak se svým původním hodnocení jsem trochu přestřelil, lepší 2* budou objektivnější, ale pořád platí, že tenhle kousek je pro mě poslední přijatelnou Seagalovkou a posledním filmem kde ještě vypadal relativně normálně. Vyžranej byl už předtím, ale tady se aspoň obešel bez bradky a brejliček i když už zkoušel jestli mu taktická vesta dobře padne. V soubojích předvede Stevo takovou klasiku to jest nic extra, ale naštěstí to nestojí jenom na něm. Velmi slušně se tu ukáže Bren Foster a Austin je ten další do party sice v soubojích taky nic super, ale aspoň je míň znuděnej než Seagal. Škoda Parého který si jako záporák během filmu buduje slušný respekt a to jak s ním Seagal na konci zamete je nedůstojné. Jo a taky bych předhodil samotnýmu sádelníkovi to prase který je zodpovědný za režii českého znění. Nechat namluvit Seagala Soukupem to je dabingový fail století.45% ()

Testament

Je to stále o tom samém. I když i béčkoví režiséři pochopili, že to chce točit v novém miléniu "týmovky" - myšleno, že už tam nestačí pouze Seagal, ale hce to i někoho dalšího...A tak se stalo, že byl natočen "Maximum Conviction". Steve Austin a Steven Seagal brání věznici. Hm, dobrý. Ani mi nevadí, že Seagal má cca 130 kg- v těch vestách vypadá drsně i tak, ale když se pohybuje, nebo mluví, tak to je tragedie a v brýlích je vyloženě k smíchu...O nejlepší bitku se nakonec ve filmu postará nováček Foster a je i skvěle natočená. Austin je tvrďák, ale jeho potenciál je nevyužitý. Celý snímek svým provedením připomíná Hangar 14 a to je smutné, takže za mě 32%. ()

666Carnage

Ještě, že se ten Seagal pere rukama jinak by byl v háji :D To je strašnej Balů. Film by mohl bejt i dobrej kdyby nebyl tak typickej a nudnej. Akce občas ušla ale konečná přestřelka v koupelně kde na sebe vystřílí oba 100 nábojů a nic, mě položila. A to to byl v 90. letech i docela dobrej herec. Ale tohle to je děsný. A Austin začíná brát každý hovno co se naskytne doufam, že mu za to aspoň dobře platí když už to bere. ()

• Časť filmu bola natočená v ústave pre mladistvých vo Vancouveri, Britská Kolumbia. Filmový štáb tu však musel nakrúcanie ukončiť, pretože dostal prednosť iný, lukratívnejší film - Muž z ocele (2013). Z tohto dôvodu bola produkcia nútená presunúť sa do priestorov opustenej psychiatrickej liečebne. (beso74)
  • Natáčeno v listopadu a prosinci 2011 ve Vancouveru v Kanadě. (ssfan)
  • Ako sa utečenci blížia k miestu stretnutia na kamere vidíme, že sa nachádzajú v bloku  D. Protagonisti, čo po nich pátrajú, ale uvádzajú blok F. (johnsnow)