Silvestr s četníky (TV pořad)

• Česko

S četníky v civilu

Talk-show / Komedie

Česko, 2007, 26 min

Vojtěch Fatka

Kostýmy:

Michaela Ježová

Velice špatné rozloučení s tak dobrým seriálem. Nechápu proč na rozloučení nemohli přijet všichni HLAVNÍ představitelé seriálu. Veliké zklamání.(28.2.2016)

• lubospoti

Trochu jsem v pozadí cítil snahu tvůrců navázat na tradiční silvestrovské pořady s Vladimírem Menšíkem. Bohužel se jim to nepovedlo snad ani v jediném ohledu.(23.2.2016)

Pro všechny milovníky Četnických humoresek se na konci roku 2007 v rámci silvestrovských hudebně-zábavných pořadů sešla četnická parta (kromě Töpfera, Trojana, Zindulky a Kostky) a natočila dvoudílný hodinový pořad s názvy "Silvestr s četníky" a "S četníky v civilu". Jde o jeden hodinový pořad, který je rozdělen do dvou částí - v první jsou četníci i ženské ze seriálu v kostýmech, v druhé části jsou už všichni v civilu. Ale jinak je druhý díl jen pokračování v rámci jednoho pořadu. Uvidíme hlavně brněnské herce, v dámském osazenstvu je ale i třeba Naďa Konvalinková, na krátkou návštěvu zavítal i Pavel Čmaňa Zedníček a Miroslav Líbal Donutil (pouze v prvním dílu). Jde o zcela tradičně koncipovaný silvestrovský pořad, kdy lidové písně k tanci doplňují vtípky (podařené i nepodařené), pár pořekadel i říkadel (hlavně o ženách) Erika Parduse a Zdeňka Junáka, který pořad uváděl a vedl. Tradiční pořad ČT na Silvestra.(8.1.2012)