Můj vysvlečenej deník

Kamera:

Michael Gahut

Hudba:

Petr Wajsar

Veronika Khek Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Krausová, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták (více)

Romantická teenagerská komedie o první dívčí desiluzi a hledání skutečného obrazu blízkých, které změní hrdinčin pohled na život... Komedie s příchutí romantiky i hořkosti vznikla podle knižního bestselleru sedmnáctileté studentky Johany Rubínové. Johana (V. Kubařová) žije s otcem (I. Bareš) a nevlastní matkou (P. Špalková). Její vlastní maminka zemřela, když byla malá. Před dvěma lety zažila první velkou lásku, která ale skončila sebevražedným pokusem. Od té doby se Johana snaží milostným karambolům vyhýbat. Štěstí ale nemá – kluk (O. Mataj), do něhož se zamiluje, ji podvede s její nejlepší kamarádkou (B. Kohoutová). Johana se snaží vzpamatovat ze zklamání a zároveň pátrá v rodinné historii, aby se dozvěděla víc o smrti své matky. To, co zjistí, její život obrátí naruby. A Johana si musí připustit, že lidé, mezi nimiž dosud žila, jsou jiní, než si myslela… (Česká televize)

xpavelo

Pohled do života teenegerů. Pro mě celkem příjemné překvapení, jednak proto že jsem se vrátil do školních let a také proto že hlavní představitelka je sympatická a dá se na ní dívat, což se bohužel nedá říct o některých jejich spolužácích. Dávám 70% ()

VanThomass

Je důležité si uvědomit, že tohle není klasický film. Jedná se o knižní adaptaci, a jak název napovídá, je i film natočen formou deníku. Tudíž se nejedná o film s uceleným dějem, ale spíše o epizodní "povídky" spojené do jednoho celku. Tudíž odsoudit tenhle snímek s tím, že je scénář přeplácaný, je chyba, prostě u zfilmování deníku to tak být musí. Z mého pohledu je Veronika Kubařová hlavní plus filmu. Nejen, že se na ni hezky dívá, ale umí i hrát. Určitě další z mladých nadějí českého filmu. ()

Johnlaw

Po shlédnutí tohoto filmů sem se musel ptát o čem to vlastně bylo ? Byly tam dva příběhy ale vůbec do sebe nezapadaly. Na jednu stranu hledá svého pravého otce, na tu druhou je zase neštastná z lásky. Jediná věc co se my na filmu líbila bylo herecké obsazení a možná ještě pár hlášek ale to je tak všechno. ()

ta*jemna* odpad!

...Mladá Kohoutová...ach jo, co je to za trend obsazovat ty, co jim nejde ani přehrávat, natož pak hrát, že by jablko, které nepadá daleko od stromu, takže talent žádnej - samá křeč... ach jo... ()

Patroxi

Zajímavej i když dost suchej příběh čekal sem mnohem víc občas sem se zasmál a občas sem se nudil ... nevím proč je to vysvlečený deník to není čekal sem nějak přehnaně náruživou slečnu přitom v tomhle ohledu je uplně suchá takže pak nepobírám ani název :) u mě za 3 ()

lilylove

Ty scénky z blázince byly naprosto příšerný až jsem kvůli tomu chtěla film poslat do odpadu.Když ale pomineme tyhlety debilně trapný scénky tak to byl vlastně průměrný nudný film ale líbil se mi konec.Nechápu kdo dal označení komedie je to spíše drama. ()

mentos.

Přiznávám, že už z principu nemám rád české filmy (a seriály!), které vznikly v 21. století. A když jsou to podobné teenagerské komedie nebo o co tady jde, je to ještě horší. Tohle mi přišlo trapné, nezajímavé, nevtipné. Milionkrát ve filmu zazní, že se nejedná o žádnou romantiku ani milostný příběh. Takže co to je? Asi horor. 10% [viděno 22.12.2012] ()

Infantility

Taková nuuuuuuuda. Toto nesahalo ani po kotníky těm přiblblejm americkejm komediím. Docela fajn obsazení, sympatická hlavní hrdinka, její nevlastní matka a Hagrid, ale ten příběh/děj či co to bylo? Flashbecky do léčebny prokládaný deníkovejma zápiskama opravdu neoslnily. (Tak 1,5 hvězdy a ze školy víme, že 5 se zaokrouhluje nahoru) ()

pajuscherry

Příběh hezky natočený, ale tak trochu nedokončený, pokuď se chystá pokračování, tak to chápu, ale pokuď ne, tak scénárista trošku nedomyslel závěr filmu.. ()

valmet

Příjemný překvapení. I když s některými výtkami v recenzích zde souhlasím, rozhodně to není špatnej film. Veronika je jako obvykle okouzlující, Špalková výborná. Vyloženě nepovedená mi přišla akorát linka s psychoterapiemi, která je nadbytečná a obtěžuje. Fajn. ()

Alvin

Jak říká sám velký Karel Infeld Prácheňský, "ale jděte, trochu toho hereckého talentu má přece každý." A tento snímek mu dává za pravdu, že "nemá!" Pokaždé, když jsem si říkal, že horší už to nebude, se objevilo na scéně další dřevo a odrecitovalo nějakou repliku ze scénáře, který jen tak mimochodem, stojí taky za vyliž<3. Když tomu přidám režii na <> a hudební soundtrack, sestavený z tak sterilních songů, že i X-faktor na konkurenčním kanále nabízel lepší hudbu, vychází mi z toho krásná jedna hvězda. Kdyby to byl nějaký začínající režisér, dal bych z milosti snad i dvě, ale při pohledu na jeho režisérskou filmografii se obávám, že lepší už to nebude a zhruba za 5 let, můžeme očekávat další celovečerní majstrštyk. ()

migl odpad!

Adolescentná blbosť,myslím že sa nenájde veľa dospelých jedincov ktorý to zvládnu dopozerať do konca,ja som vydržal pol hodiny ()

zero_zelo

nemastné neslané neurážlivé... film prošel a odešel. ale že by mě to vyloženě nějak zásadně sralo, to říct nemůžu. divák nehledajíc smysl, snažíc se zbavit morální kocovinky z noci minulé nepohrdne, klidně totiž může usnout a nic zásadního se mu nestane ()

kodwin

Proč nemá tahle autentická teenagerovská komedie na CSFD ani 50%? Důvody jsou podle mě dva. 1/Příběh není vlastně ani příběh, ale jen povídání mladé holky o svých problémech. 2/Hodnotili podle mě lidi ze špatné cílové skupiny. Spousta lidí ze středního věku totiž už pomalu zapomněla na svoje mládí a těm dnešním mladým navíc jaksi nerozumí.Osobně si myslím, že se nejedná, na české poměry, o vůbec špatný film. Kubařová hraje skvěle a pár záblesků tam přece jen najdeme - pátrání po (ne)otci, vývoj vztahu mezi dcerou a macechou nebo zápletka s těhotnou kamarádkou. Taky kreslené motivy jako odkaz na Básníky mi přišel vydařený. A navíc, já se to nebojím přiznat - někdy sem se i bavil! Zkrátka a jednoduše pro mě to určité kouzlo mělo, a proto dávám (ačkoliv trochu jako vyvážení špatných hodnocení) čtyři hvězdy. ()

pan_Bily

Viz. Enšpígl - místy sice trochu jadrné, ale podstatu věci vystihl dokonale, líp bych to neřekl :-) Zanechalo to ve mně takový smíšený pocit, jakože nevíte jestli je ten film dobrej nebo blbej. Zkouknout se to dalo v pohodě a docela příjemně, ale nic zásadního světoborného a zapamatovatelného to není. Asi proto, že se tam rychle a často střídají dobrá místa se slabými. ()

ABC1

Podprůměrná rádoby komedie, kde se párkrát zasmějete, podíváte na hezkou Veroniku a všimnete si, že Petra Špalková hraje docela dobře. Proč tam obsadili B. Kohotouvou fakt nechápu..Neumí hrát, mluvit a není ani hezká.. vyhozené peníze! ()