Můj vysvlečenej deník

Kamera:

Michael Gahut

Hudba:

Petr Wajsar

Veronika Khek Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Krausová, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták (více)

Romantická teenagerská komedie o první dívčí desiluzi a hledání skutečného obrazu blízkých, které změní hrdinčin pohled na život... Komedie s příchutí romantiky i hořkosti vznikla podle knižního bestselleru sedmnáctileté studentky Johany Rubínové. Johana (V. Kubařová) žije s otcem (I. Bareš) a nevlastní matkou (P. Špalková). Její vlastní maminka zemřela, když byla malá. Před dvěma lety zažila první velkou lásku, která ale skončila sebevražedným pokusem. Od té doby se Johana snaží milostným karambolům vyhýbat. Štěstí ale nemá – kluk (O. Mataj), do něhož se zamiluje, ji podvede s její nejlepší kamarádkou (B. Kohoutová). Johana se snaží vzpamatovat ze zklamání a zároveň pátrá v rodinné historii, aby se dozvěděla víc o smrti své matky. To, co zjistí, její život obrátí naruby. A Johana si musí připustit, že lidé, mezi nimiž dosud žila, jsou jiní, než si myslela… (Česká televize)

feryk

Hloupý příbeh, uplně nesmyslně nacpaná vsuvka s možná muslimským tatínkem. :D to jsem se musel smát... ale jinak klasika pro dnešní hloupou mládež... žádný morální přesah... hulení trávy, dredy, alkohol, nejim mrtvolky, sebevraždy, doma všechno mám, peníze neřešim a tak se nudim... myslím, že po shlédnutí filmu mi kleslo iq. ()

gazogazo

Smyslem filmu je právě ústřední absence příběhu a je to tak potřeba. Jako není to nic moc, ale zas v kontextu českých teen filmů? ()

vikino1

Film co nenadchne, ale ani neurazí... Ten, kdo jde do kina na jarní oddychovku bez nějakýho hlubšího poslání, nebude zklamán... Kočky to bude bavit asi o trošku víc jak borce.... Já byl spokojen.... ()

TICHOPAN odpad!

Bože, kam až to klesá úroveň českého filmu...či snad už ani úrovně nemaje?Ať tak či tak má reakce na tento snímek počala vytím...mé zřivce uzřely jakýsi upocený shluk záběrů na pohybující se mátožné a silně afektující bytosti vyluzující zvláštní slovní seskupení dávající smysl snad jen mezigalaktickým nájezdníkům po řádné dávce plutónia...i zavyl jsem více - asparágusy počaly žloutnout a má pravá noha se začala cukat a výraz zdělující svému okolí zření věcí strašlivých počal se mi v obličej zjevovati...má choť počala spěšně přinášeti vědra s vodou...na chodbách byl slyšet dupot sousedů kteříž slyšíc prvé mé zvuky projevu jali se v šíleném cvalu překotně prchnouti v nejbližší restaurační zařízení a tam v klidu přečkat...Na obrazovce však následovalo děsivé defilé výjevů nepopsatelných - pokud se za herecké umění ponovu nepovažuje nesouvislé a bezduché mlekotání rádoby originálních "hereček"(opravdové herečky mi jistě mou troufalost prominou)a nakrucování se v jakýchsi rádoby přirozených pózách a o hlubším smyslu -pokud se zde vůbec o nějakém tom smyslu celkové této tragédie dá hovořiti.Během chvilky jsem již ležel zakousnuv v nejbližší dřevěnicovou končetinu stolíku nebohého a prstíků zatnuvších v tépychu...Nic platno, nepomohly ni prosby okolobydlících, zůstavších sousedů a jejich dítek zděšených - když zklamáni odcházely, leby jejich majíc sklopeny, dlaní křečovitě v zoufalém gestu zaťatých šeptaly "co jen s námi bude..." - platne zde nebyla ni laskavá domluva gumovou hadicí...Až voda, voděnka studená - přítelkyně spolehlivá - byl jsem jí vyveden z temnot a opět navrácen do této reality a urychleně odtažen na zadní dvorek kde ještě zabalen v onen výše jmenovaný peršan jsem byl ponechán ležíc "se vycukat"...Rozhodně jsem netušil co všechno film snese a k obsazení se není možno v slušných intecích vyjadřovat. Nemohu se zbavit lepkavého pocitu, že dnes stačí projít i náhodou před kamerou a již od druhého dne neřkuli ještě ten den k večeru je ona osoba oslovována a oslavována jako herečka, herec, pokud si slečinka nechtěně zívne tak i jako zpěvačka, spisovatelka, producent, režižérka - režižér zejména v bulvárních plátcích a různých snídaních na novách apod. Jakožto hvězdné célebrity pozbívající soudnosti následně čumí z kdejaké krabice sušenýho mlíka a oblažují nás všechny svými rádoby inteligentními výroky - výpotky místy proložené nablblým hihňáním či drsnými poznámkami.Nevím, co ještě kdy podobného zřím, jen si kladu otázku " Byla to jakási pomsta? Za co? Kdo je tajemný eM? ()

Oonika

Čekala jsem nějakou hovadinu, ale tohle mě kupodivu docela bavilo. A dost se mi líbilo, jak to bylo natočený, ty animace a táák... ()

hyper01

Vcelku pohodový film, který hlavně táhnou svými hereckými výkony Kubařová a Špalková. Přerušovaný děj je sice možná bezpečný děj, ale tady to na mě působí dost zvláštně, když se odehrává pár minut v Íránu, pak ve škole a za chvíli zase ve psychiatrické léčebně. Konec zůstává hodně otevřený a spousta věcí nedořešených, což je tady sice účel, ale já to nemám dvakrát v lásce. 55% ()

Gendarme

tak to že "vysvlečení" bude na 95,7% v názvu pouze metaforické to se dalo čekat, název prostě má přitáhnout diváky :-). nebylo to tak špatné, ale ani tak dobré, prostě další z řady českých komedií. 55% ()

Shaleman

Je zvláštní, když ve filmu vystupuje spousta mladistvých co mají věčně v hubě cigáro a neumí ani kouřit. A takhle nějak funguje celý film. Alespoň ty holky jsou pěkný. ()

radeckator

Viděno v TV 13.4. 2014 a v České televizi zřejmě museli tvůrci tohoto filmu někomu pěkně hnout žlučí. Ve srovnání s filmem Díky za každé nové ráno, který právě bude následovat a je stejně jako toto zfilmovaná autobiografie je jako srovnávat krabicové víno s pozdním sběrem. Je to prostě špatný. Hodně špatný. ()

ZnalecH

Tento film byl asi určený jen vymezené skupince lidí a z toho důvodu se ostatním zdá nepochopitelný nebo "nedokončený". Ale dá se na něj koukat a člověk se aspoň odreaguje. ()

Psycho.R

O několik met lepší, než americké filmy tohoto typu, dokonce o něco realističtější. Já myslím, že jedno zkouknutí neuškodí. ()

mira.l

Tohle je hodně zvláštní film. Vpodstatě jsem si to pustil jen kvůli Veronice Kubařové, která mě svým výkonem nezklamala, je vidět, že nepostrádá krom půvabu i herecký talent, bo dokáže aspoň něco vytěžit z jinak totální blbosti, ale nebýt jí, tak by to asi bylo za hranicí koukatelnosti. Ty tři hvězdičky jsou hlavně za ní. EDIT 28.1.2016 Musím to hodnocení, nebo lépe řečeno názor trochu poupravit. Nevím, jestli zvednout hodnocení na 4*, ale po druhém kouknutí na DVD musím konstatovat, že jako taková lehká podívaná je to celkem dobrý a docela to i funguje. Pokud nic jiného, je tam pár docela vtipných postav a dobrých hlášek..."chcaní bez prdu je jako svíčková bez brusinek." Popravdě řečeno si myslím, že zdejší hodnocení je trochu podhodnocené, za nějakých 60% by se tenhle film stydět nemusel(už jenom kvůlivá Veronice Kubařové), docela jsem si k tomu našel cestu. A kje mi vlastně tak nějak jedno, jestli nějaká Johana Rubínová opravdu existuje nebo neexistuje. ()

Likan7

Stejně jako hlavní hrdinka věří v lepší život, tak pan režisér věří, že natočí něco, jako byl Gympl, svého času okno do života středoškoláků. Jenže nejen, že je horší režisér než pan Vorel, je Deník jednoduše příběhově o několik úrovni horší. Je tu načrtnuto hodně témat, který dnešní mladý trápí, ať jde o lásku, sex, rodinu nebo přátelství, ale postavy prostě nemají co říct. Film bez příběhu nemusí být špatný film, pokud má vizuál a vtipné momenty. Můj vysvlečenej deník nemá nic. ()

Zajija

Jako žánr Komedie je to trošku klišé. Nějak mi to ani jako komedie uplně nepříjde. Komedii si prostě představuju trochu jinak. Podle mého soudu je tu víc prvku dramatu než komedie. Ale nejhorší to není. ** ()

TommyDiamond

Na české poměry to docela ušlo. Pohled mezi dospívající a následky jejich nerozvážného chování, které ovlivní mnoho lidí okolo. Některé věci v tomto filmu byli na pováženou(psaní deníku a jeho konečné vydání), ale jako celek to bylo dobré. Takový obyčejný příběh ze života. Myslím, že tři hvězdy jsou rozumné. ()

Judy24

Film, který by pravděpodobně už kvůli námětu a spoustě zvláštních vedlejších postav stál za nic a který celý zachraňuje Veronika Kubařová v hlavní roli. Ani ve chvílích, ve kterých bych čekala, že mi bude Johana buď krajně nesympatická nebo mi připadat jako přehnaně/nedostatečně reagující blbka, jsem neměla chuť na ni pohlížet shora. Ten zbytek už je bohužel horší - Kasandra otravuje pokaždé, když se objeví (tady už je otázka, jestli spíš neotravuje Berenika Kohoutová) a zapamatovat si a orientovat se ve zbylých jménech mi zabralo celý film. A ještě jedna věc - na jednu stranu oceňuju, že je film +/- podle reality (EDIT: jelikož Johana Rubínová je smyšlená autorka a celý to napsal čtyřicetiletej chlap, tak to zjevně neni tak moc podle reality...), ale ten konec to strašně zabíjí. Bylo by vážně tak těžký si aspoň kousek domyslet a aspoň jednu linku nějak skončit? Protože mně by to zážitek z filmu dost výrazně vylepšilo. ()

Marator odpad!

Ten deník se vůbec neměl otvírat. Druhý celovečerní film pana Dolenského a druhý průser. Do třetice raději ne! ()