Můj vysvlečenej deník

Kamera:

Michael Gahut

Hudba:

Petr Wajsar

Veronika Khek Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Krausová, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták (více)

Romantická teenagerská komedie o první dívčí desiluzi a hledání skutečného obrazu blízkých, které změní hrdinčin pohled na život... Komedie s příchutí romantiky i hořkosti vznikla podle knižního bestselleru sedmnáctileté studentky Johany Rubínové. Johana (V. Kubařová) žije s otcem (I. Bareš) a nevlastní matkou (P. Špalková). Její vlastní maminka zemřela, když byla malá. Před dvěma lety zažila první velkou lásku, která ale skončila sebevražedným pokusem. Od té doby se Johana snaží milostným karambolům vyhýbat. Štěstí ale nemá – kluk (O. Mataj), do něhož se zamiluje, ji podvede s její nejlepší kamarádkou (B. Kohoutová). Johana se snaží vzpamatovat ze zklamání a zároveň pátrá v rodinné historii, aby se dozvěděla víc o smrti své matky. To, co zjistí, její život obrátí naruby. A Johana si musí připustit, že lidé, mezi nimiž dosud žila, jsou jiní, než si myslela… (Česká televize)

Alden_Larson

Tenhle film neví, jestli chce být komedie, nebo vážné drama. Neustále přeskakuje mezi oběma žánry a v tomto případě spolu vůbec nesouladí. Děj sám o sobě mi přišel trochu melodramatický. Aspoň že postavy byly celkem zajímavé. Herecké výkony a prezentace byly fajn, hudba byla ale strašně otravná. 4/10 ()

rigby

Svižné tempo, trochu jiné vyprávění, skvělé herecké obsazení. Scénář by potřeboval trochu dotáhnout, navzdory všem plusům je výsledek takový nemastný neslaný. Možná jiné generaci se to může líbit víc, možná je to napasované víc na holčičí publikum. Nakonec se to nepřehouplo přes průměr. Bohužel. Ale velké plus dávám Veronice Kubařové, protože je nejen nadějná dobrá herečka, ale také pěkná holka s nádhernýma očima a neodolatelným úsměvem. Takže 3+ ()

Rodriguess

Opat pouzijem vetu cesi to s filmami vedia. I ked toto nie je nic narocne dalo sa na to v klude pozerat a bolo to naozaj prijemne pozeranie. Vela som od tohto filmu necakal ale o to ma prijemnejsie prekvapil, hlavne herecke vykony mladych hercov. ()

kaukola78

Těžko se ojektivně hodnotí film který je určený vyloženě pro teenegeři školního věku,a proto ho nemůže každý zhodnotit objektivně.Já se ho budu snažit zhodnotit objektivně,ač do této skupiny nepatřím.Myslím že to tak zlé uplně nebylo a na druhou stranu film nevybočuje z průměru.Je to prostě další český odpočinkový film pro nenáročného českého diváka.Dávám veliké plus hudbě ve filmu.Kdybych mohl hodnotit procenty a né hvězdičkama dal bych filmu 56%. ()

EddieIron

Docela fajn. Ze začátku to vizuálně trochu připomíná Deník malého poseroutky a je možná je škoda, že se ty kresbičky už dál neobjevují. Ale rozhodně to není teenagerská komedie, jak jsem si i já před shlédnutím myslel. Jednu hvězdičku přidávám za Veroniku Kubařovou, to je velmi pěkný přírodní úkaz. ()

Aidina odpad!

Tak trochu zbytečný film. A zbytečně vyhozené peníze za jeho natočení. Úplně stačí knížka a tu bych si tedy nekoupila. Asi proto, že to nepsala praštěná puberťačka, ale vousatý obtloustlý týpek, který ve filmu hraje nakladatele a toto jsou jen jeho fikce, jak asi mladí řádí. Realita je ale jiná. Rozhodně se snímek nezapíše výrazně do paměti a ani do historie české kinematografie. ()

Kozlowski8

Příběh o mladých dospívajících lidech, vyprávěný sedmnáctiletou Johanou. Divák nemůže od filmu očekávat žádnou příliš duchaplnou podívanou. Jedná se o pohodovou oddychovku, žánrově zařaditelnou nejspíše do kategorie teenegerské komedie. Do správné teenegerské komedie však toho dost chybí. Chybí více crazy okamžiků a více hůůůůůstých, odvázaných, kůůl scén, a k tomu - a to mi vadí ještě mnohem víc - odskoky do psychiatrické léčebny a mezi irácké či afghánské mudžahedýny narušují nepřípustným způsobem to vcelku dobře vybudované klima a atmosféru. Nutno pochválit Veroniku Kubařovou, která jednak díky svému vzhledu potěší oko, ale hlavně dobře hraje. Celý film se točí kolem její Johany a Kubařová nakládá se svým nesporným talentem dobře. To se nedá říct o ostatních mladých hercích, kteří se vedle ní jeví jako amatérští ochotníci (a to zcela jistě mnohým ochotníkům křivdím). Jednou větou - spíše podprůměrný snímek s výbornou herečkou v hlavní roli. 45%. ()

Ivulla

Navzdory názvu, který spíš odrazuje, mě tento film příjemně osvěžil. Veronika Kubařová byla ve své roli výborná. Oproti některým názorům zde na ČSFD si nemyslím, že film je povrchní. Spíše témata, která by se dala pojmout jako drama, vykresluje s lehkostí, která je vlastní právě teenagerům. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

PenelopaW

Nečetla jsem knižní předlohu a až do shlédnutí filmu jsem o její existenci ani netušila. Dle fanoušků na Databázi knih je knížka lepší než film, který toho (jak to obvykle bývá) neukazuje tolik. Šanci knize dám, tak blbé mi to nepřišlo, ale neměla jsem žádná očekávání. Taky netuším, zda jde skutečně o zfilmování reálného knižně vyšlého deníku, nebo zda jde o marketingovou lež. Pokud bych k filmu přistupovala jako k filmové adaptaci jednoho života dospívající dívky, nemám výhrad. Pokud jde o fikci, chybí mi výraznější pointa, poučení, které bych si jako divák měla z filmu odnést, či výraznější generační výpověď. Přiznám se, že když jsem na film viděla upoutávku v kině, myslela jsem, že jde o příběh vysokoškolačky. Proto mne docela překvapilo, že jde o dívku končící střední školu, která se samozřejmostí pije, hulí, kouří, sexuje a líbá pedagogy. Ale abych nenamlsala ty, co ještě neviděli, o tom ten film fakt není. Postavy vrstevníků neurazily, ale ani extra nezaujaly, pozitivně hodnotím vývoj vztahu hlavní hrdinky k maceše Sabě. ()

Amalberga

Otravná sebestředná puberťačka, která se (chuděrka malá) baví jen se samými hlupáky a idioty. Její výprava za hledáním sebe sama je nudná, plná "nečekaných" zvratů a úplně o ničem. Na konci se dozvídáme, že žádné své "problémki" nevyřešila a jako správný sobec se zachovala až do konce, ale oběť, které všichni ubližovali, je samozřejmě ona. ()

buchannon

Takto hodnotím ze dvou důvodů. 1. Kvůli krásné Veronice Kubařové, kterou bych si hned vzal za ženu (kdyby mě ovšem chtěla :). 2. Kvůli tomu, že i já mám svoji zkušenost s psychiatrickou léčebnou. I když film není nějak náročný, ale jak už tu bylo napsáno, celkem pŕíjemná oddychovka. ()

Winster

Dorka ja sem se ti viděl, ale jak jsem se ti viděl..jako vůl! Když jsme nic neměli byli jsme lepší...Na úvod to bylo něco jako děti noci 2...středoškolské protloukání životem...jedno pivo na večír a v 23°° ze Žižkova domu a zejtra na písemku do školy. Občas to fakt pobaví třeba slovák co nadává do kokotu a leze pod auto ... Úsměv mi film rozzářil na jedné z podělaných noční až když se tam objevil Viky Cabadaj....:-) s flaškou v ruce! Hartl je zde opět svůj a lamentování nad vlasama začnete chápat až tak kolem 25..Další + byl Božkovák ve stanu ..:o) Ehm, vlastně jsme pořád děti a protože velká láska není zbytečná ta jenom vždycky... ()

Lilith03

Film o spoustě chybách a nedokonalostech, ale já ho z určitého důvodu miluju. K ježíšku jsem dostala konečně i kolizní verzi, tak snad bude i ta dobrá jako film. ()