Můj vysvlečenej deník

Předloha:

Johana Rubínová (kniha)

Michael Gahút

Petr Wajsar

Veronika Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Čecháková, Šárka Vaculíková, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták, Ladislav Karda, Milan Hajn, David Skopal, Adéla Lounková, Jaroslav Plesl, Simona Stašová, Ján Kuric, Veronika Žilková, Nisan Aljazairi, Verica Nedesca, Jan Antonín Duchoslav, Karel Janák, Martin Eugen Kulhánek, Petra Doležalová, Lukáš Venclík, Jana Dopitová, Jan Hlaváč, Simona Vaverková, Hana Malaníková, Ivona Marcinová, Kateřina Jandáčková, Lenka Šmídová, Michal Skořepa, Rafael Petráš, Simona Elsnerová, Anna Dosoudilová, Filipína Cimrová, Ilona Paukerová, Lucie Slováková, Martina Macková, Veronika Nouzová, Zuzana Hunalová, Alžběta Němcová, Emanuela Máslová, Filip Müller, Jakub Kvapil, Jan Štěpán, Jan Švejkar, Jiří Roskot, Kateřina Budíková, Kateřina Srpová, Ludvík Němec, Lukáš Routa, Petr Tyřl, Marcela Šťastná, Markéta Toulcová, Martin Hejný, Michaela Kolenatá, Michaela Zemanová, Miluše Jarešová, Natálie Urválková, Petr Kamenický, Petra Pavlačíková, Renáta Weidlichová, Roman Roušal, Tomáš Kyselka

"No fajn, takže to má jméno. Můžeme s tím pracovat." Jestli se na to dívají rodiče dospívajících dětí, ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, zjistí jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. Jestli se na to dívají dospívající děti, ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, vědí jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. A jestli se na to dívají mladší děti, které ještě nejsou ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, poznají jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství.(25.10.2015)

• hous.enka

Takhle dýňovej film jsem teda opravdu dlouho neviděla (dýně byly fakt v každém druhém záběru). A teď vážně. Jedná se o zcela stereotypní film o holce, která se zamiluje do toho nepravýho. Pochybnosti, milostné zvraty, kamarádky a milující kamarádi. Co ale film sráží o úroveň níže, je absence humoru, nadsázky a hlavně dobrých herců. Zatímco rodiče hrají, seč jim síly stačí (Petro Špalková, bravo), jejich děti hrají unyle a nezajímavě. Jejich role jim nevěřím. A vlastně celý film je pro mě dost neuvěřitelný. Na druhou stranu by mě to u českého filmu nemělo překvapit, protože my to jinak neumíme.(11.11.2012)

Som sa napil tych rybích hoven. Řízný slovenský tatík a dobrý výkon Veroniky jsou věci, co se mi nejvíce páčili. Než ke Snowborďákům, Rafťákům nebo Prcičkám bych film přirovnal asi k Pusinkám. Celou dobu se řeší dospívání všední mladé holky, jak napovídá název. Nudné to nebylo ale ani ničím výjimečné.(14.11.2012)

• peetriss

Můj vysvlečenej deník není úplně špatným filmem, hrdinové i vizuální styl působí na české prostředí celkem sympaticky, ale bohužel základním kamenem úrazu je, že se v něm ztratil samotný režisér a scénárista v jedné osobě. Martin Dolenský otěže příběhu držel v svých rukou snad jen první čtvrthodinku (a to očividně s velkou námahou), pak se mu film vymknul z rukou a ten pobíhá bez patřičné umělecké lehkosti mezi žánrovými směry a příběhovými prostřihy, ve kterých zcela zabloudí. Je to škoda, protože rezisér měl k dospozici poměrně fungující a sympatickou dvojici Veronika Kubařová - Petra Špalková. Mohla to být celkem dobrá (nejen) teen "dramedie", bohužel především pro absenci patřičné hloubkovosti a psychologie postav je tento film pouze další kapkou v záplavě nepovedených českých filmových pokusů posledních let.(15.2.2013)

Označení čistě jako "komedie" filmu nesedí a určitě by se více ztotožňovalo označení komedie/drama. Typický český modrý filmek, který nijak neurazí ale zároveň stále utvrzuje v tom, že je ještě hodně co se učit. Vyprávění Johany bylo místy vtipné (dokonce někdy hodně) a naopak někdy dramatické a film sám se sebou bojuje, jestli je to pokus a odpověď na americké teenage filmy nebo prostě jen film typu seriálové Terapie. Hodnocení je mezi 2-3 ale já se přiklonil k 3 hvězdám za Veroniku Kubařovou ;-)(13.3.2013)

• - Názov filmu sa objaví až v samom závere. (Johnny.ARN)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného bestselleru Johany Rubínové. (Terva)

• - David Skopal dostal rolu Havrlanta na základe kopy sprostých slov, ktoré vychrlil na konkurze. (Sufferer)