Můj vysvlečenej deník

Předloha:

Johana Rubínová (kniha)

Michael Gahut

Petr Wajsar

Veronika Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Vaculíková, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták, Ladislav Karda, Milan Hajn, David Skopal, Adéla Lounková, Jaroslav Plesl, Simona Stašová, Ján Kuric, Veronika Žilková, Nisan Aljazairi, Verica Nedesca, Antonín Duchoslav, Karel Janák, Martin Eugen Kulhánek, Petra Doležalová, Lukáš Venclík, Jana Dopitová, Jan Hlaváč, Simona Vaverková, Hana Malaníková, Ivona Marcinová, Kateřina Jandáčková, Lenka Šmídová, Michal Skořepa, Rafael Petráš, Simona Elsnerová, Anna Dosoudilová, Filipína Cimrová, Ilona Paukerová, Lucie Slováková, Martina Macková, Veronika Nouzová, Zuzana Hunalová, Alžběta Němcová, Emanuela Máslová, Filip Müller, Jakub Kvapil, Jan Štěpán, Jan Švejkar, Jiří Roskot, Kateřina Budíková, Kateřina Srpová, Ludvík Němec, Lukáš Routa, Petr Tyřl, Marcela Šťastná, Markéta Toulcová, Martin Hejný, Michaela Kolenatá, Michaela Zemanová, Miluše Jarešová, Natálie Urválková, Petr Kamenický, Petra Pavlačíková, Renáta Weidlichová, Roman Roušal, Tomáš Kyselka

Bavilo ma to, a čo viac môže človek od filmu čakať než 90 min pomíjivej radosti? Veronika Kubařová, fajn výkon, ale životná rola pre Jana Kurica, ktorý nám tu odprezentoval nový archetip Slováka :) Úprimne ma mrzí, že rozpad ČSR sa prejavuje aj v tom, že české filmy sa nie vždy dostanú do slovenských kín. A tak sa zrodil nový tip turistu. Filmový fanatik, ktorý prejde 120 km iba preto, aby si v brnenskom multiplexe pozrel český film.(19.11.2012)

• castor

Naděje. Víra. Doufání. Divák stále doufá, že se české filmy nebudou neustále plácat na místě a na suchu. Plácají. Divák věří, že příběh téhle „vysvlečené“ dívky (která se prakticky nesvlékne) začne někam směrovat, zápletky začnou dávat smysl, postavy se začnou chovat jako lidé z masa a kostí a možná budou i krapet sympatické. Jenže tihle teenageři jen nadávají dospělým, sobě navzájem, chrápou si s partnery, pomlouvají se nebo se chtějí dostat kamsi do Súdánu. Děj je výrazně zmatený, nejasný, jsme zahlcení velkým množstvím postav, které nikoho nezajímají, děj nikam neposouvají. Body nahoru přinášejí lehce zajímavě stylizované animované titulky a předěly i talentovaná Veronika Kubařová, tedy do té dob, než zjistíme, jaká je její postava nána. Nejsmutnější je, že si tvůrci ve střižně nevšimli, že některé scény jsou bez naprosté návaznosti. Někdo se tu s někým líbá a pak už se ti dva prakticky nepotkají, svůj „vztah“ nikam neposunou a my vůbec nevíme proč. Prostě ticho, prázdno, nic. Nálepka zbytečnost poslední doby by téhle tuzemské podívané vlastně docela slušela!!(13.12.2012)

Tři a půl, velmi sympatické překvapení. Přirozené herecké výkony (skvělá Veronika Kubařová, skvělá), režie, která odsýpá, příjemná hudba a vcelku zajímavý děj. O knižní předloze jsem dodnes neměl ani ponětí. Příběh, natočený podle ní, se ale může chlubit tím, že vypadá vážně jako ze života. A to se nejen v českých filmech cení.__P.S. Tak dnes jsem se (po roce a půl) dozvěděl, že žádná knižní předloha neexistuje a já se stal obětí čísi mystifikace. Že by mi to ovšem vadilo, to ne.(30.12.2012)

• Skuby47

Tento film by se rád prezentoval jako obraz ze života dnešní mládeže, ale není to tak. Žila jsem mezi teenagery 25 let a proto hodnotím snímek jako divácky podbízivý. Mne nezaujal ani prostředím či hereckými výkony, a už vůbec ne příběhem, který tam snad ani žádný nebyl. Postrádala jsem výchovný moment či vzor, protože kouření, pití, fetování a sex není nebo by neměl být jedinou životní náplní dnešní mládeže. To by bylo opravdu smutné. Hodnotím shovívavě, protože chápu, že film nebyl natočen pro mne, spíš pro moje vnuky, a také proto, že jsem v očekávání nějakého průlomu jej vydržela sledovat až do konce. Tento snímek je černou můrou rodičů a výchovných pracovníků. Točí-li se dneska takové filmy, nedivím se, že nikdo nechodí do kina.(15.10.2016)

"No fajn, takže to má jméno. Můžeme s tím pracovat." Jestli se na to dívají rodiče dospívajících dětí, ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, zjistí jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. Jestli se na to dívají dospívající děti, ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, vědí jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství. A jestli se na to dívají mladší děti, které ještě nejsou ve věku hlavních hrdinek tohoto snímku, poznají jak je baví pití alkoholických nápojů, kouření marihuany, pokusy o sebevraždu, pohlavní styk a nechtěné těhotenství.(25.10.2015)

• - Ve filmu padlo 118 polibků, 101 objetí a 98 kapek slz. (venus)

• - Scéna ve fontáně byla natočena v obchodním domě za běžného provozu. (morgos)

• - Martin Šesták si pre svoju úlohu Hagrida nechával rok rásť vlasy. (Sufferer)