Vášeň

• Německo

• Německo

Passion - Geld. Macht. Verführung.

• Nizozemsko

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo / Francie, 2012, 97 min

• playboxguest

Úplně stejná sračka jako předloha, slušněji to napsat nejde. Normálně bych tomu vrazila hvězdičku, ale že jsem původní verzi dala dvě, musím se obětovat i tentokrát, jelikož u De Palmova remaku jsem se alespoň několikrát hlasitě zasmála, jo jo, předváděčka kamerových záznamů z pracoviště s rozkošným přehráváním Noomi Rapace, nebo příšerně přehrávající McAdamsovka vyjíždějící po lesbické kolegyni, to jsem vážně bouchla smíchy. Opět stupidní telenovela plná rádoby intrik, v níž alespoň postava Isabelle nepůsobí tak přiblble jako v Crime d'amour, tentokrát tak totiž (asi určitá kompenzace) působí Christine :D. A pokud jste viděli jednu verzi, nemusíte sjíždět tu druhou, scénář je na chlup nepozměněnej. 30%(30.6.2013)

• peiton

Aká vášeň,aká erotika,prosím vás??!Ako si mohla sladká RACHEL McADAMS pokaziť svoju povesť s takýmto skoro odpadom.S tým jej šarmantným úsmevom som jej tú úlohu mrchy a zlomyselnej kariéristky neverila ani trocha.To nebola úloha ušitá priamo na ňu.Je mi ľúto,ale nemalo to žiadny náboj či iskru a ani záverečná pointa ho nevytiahne z bahna,pretože len (pomenujme ju) skvelou pointou,geniálny film ešte nerobí.Ak zdieľate iný názor,čo potom ten zvyšok.Musím konštatovať už len smrť tejto snímke.(24.1.2015)

Kto trosku pozna tvorbu Briana De Palmu toho nemoze tento film nicim prekvapit. Dobra praca z kamerov, velmi dobry strih. A vyborna praca z hercami. McAdams vyborna a Rapace tiez. Filmu vask chyba nieco co by nieco co by ma prinutilo zamysliet sa. Nenudilo ma to ale druhy krat by som to uz asi nedopozeral. De Palma natocil ovela lepsie filmy.(21.4.2014)

• mcb

Brutálně překombinovaný "erotický" thriller, v němž se senilní De Palma nevzmůže na nic jiného, než se vysmívat divákům. Vášeň je jen matný odlesk režisérových subžánrových klasik jako Oblečen na zabíjení nebo Femme Fatale - jen s tím rozdílem, že tohle nemá žádný odlehčený osmdesátkový feeling, nadnesenou brakovou zápletku, hitchcockovské finty a koneckonců ani to dusnou erotickou atmosféru. Jen dvě nesympatické herečky (Noomi Rapace je zde naprosto příšerná), upachtěnou zápletku o hře kočky s myší a naprosto směšné zvraty jako z nevydařené céčkové produkce. Závěrečná část filmu není ve své špatnosti už ani zábavná. Zklamání.(20.3.2013)

Starej pes De Palma předvádí stále stejný kousky. Cca 70 minut to funguje parádně (napětí na maximu, ukrutnej tah na branku a živelnej rozklad charakteru jako zamlada), pak už se nejde nesmát a nekroutit hlavou nad přepjatostí, překombinovaností a bohužel i hodně rozkolísaným výkonem Rapace, která občas silně nezvládá.(20.3.2013)