Severokorejský tajný agent v Berlíně je během nelegálního obchodu se zbraněmi  odhalen a sotva vyvázne živý. Vše nasvědčuje tomu, že byl zrazen někým ze svých spolupracovníků. Zrádcem může být i jeho žena, která pracuje na ambasádě jako překladatelka, a se kterou už nějaký čas nevychází. Postupem času se však hlavní hrdina ocitá v centru mezinárodního spiknutí a všichni stojí proti němu - jeho země se ho zřekla a severokorejští agenti se ho snaží zabít, místní jihokorejská berlínská rozvědka se ho snaží dopadnout, a do toho ještě musí zjistit, jak do všeho zapadá CIA, Mosad, skupina teroristů a proč byl vlastně v první řadě zrazen. (Jigvell)

Lavinia

Novodobá špionská ... nuda. Akce a držkobití dobré, pokud to pozorujete jen jako akci, bez dalších nároků na pochopení kdo s kým a proč. Korejci různých světových stran a podstran si vyřizují účty a intrikují, problém je, že všichni si jsou hodně podobní, stejného účesu a stejných šatů, takže pod mou úrovní rozlišení, až ke konci, když také řady prořídnou. Všichni jsou šedou směskou zla a dobra, moderní stopáž (tedy neúnosně dlouhá) a konec klasicky gaga - kdo asi bude na hrdinu republiky v tom Vladivostoku čekat, než se tam dopraví za účelem konání msty? Řekla bych, že leda vojenský oddíl. Rozhodně neuchvacující. ()

Shitonit

Překombinovaná šikmovoká akční taškařice, celkově mi to připadlo jako když se sejde stádo vopic a neví co by. Tak si tak chvíli vometaj vocasama řiť, až se jim nějakou záhadou podaří vymést na světlo boží takovej divnej pološit. A jak tak do něj dloubou dloubou, uváleli kuličku, ta se zakutálela do Soulu, kde z toho Pšoung-fan-Rijo-de-Žanejro vymodeloval postavičku policajta. V tu chvíli Fan-Rijovi došlo, že by to mohl bejt hit. Tak těch postaviček vymodeloval víc, a víc, a jak si tak ze šitu modeluje ten hit, nevnímá, že šit prostě zůstane šit. Lepší by bylo, ty vopičí zadky na začátku komentáře se-šit, a byl by klid. ()

XXXXXXXX

Zvláštní mix špionážního thrilleru a interrasového guláše. No uznejte, kdy naposledy jste viděli Korejce ,(severo i jiho), Američany a k tomu ještě i Arabáče, aby k tomu všemu ještě sem tam mluvili i anglicky? Škoda jen, že se zhruba první hodinu, ještě stále budete snažit rozklíčovat, jestli je na obrazovce zrovna Jack, Jim-sung nebo Achmed. I tak, jde ale o ten typ filmu, který Američani nejsou schopni natočit, ani kdyby se na hlavu stavěli... ()

Sennhie

Famózní po technické a herecké stránce. Pro mě dostačující, ale u tohoto to bohužel končí. Dějově přinejmenším podivné, jelikož jsem měl problém film si zařadit do nějakého časového období, zda se děj odehrává za studené války, v čemž mě zprvu přitvrdily některé záběry, ale postupně je jasné, že je příběh zasazen do současnosti či ne příliš vzdálené minulosti. A také si nemohu odpustit poznámku za tu lámanou angličtinu v podání korejských herců. V jejich podání to není ono a v mých očích ztrácí jakoukoliv serióznost a vypadají a chovají se při tom jak šašci. Ale i tak jsem si užíval každý záběr. ()

reno.d

O jednu hvězdu míň za zbytečně protahovanej konec,ale jinak brilantní záležitost!Myslím,že si to v dohledný době zopakuju,akční scény byly dokonalost sama! ()

elanista1

Vzhladom k tomu ake to je komplikovane, som zachytil celkom vela, ale zdaleka nie vesetko. V tomto filme je snad kazdy proti kazdemu a je tazke zaradit tie rovnake korejske tvare, tu sa hodia slova z jednej elanovskej piesne: "tak oblecte si dresy, ked sme takto v kope, nech vidime vsetci, kto za koho kope". Tempo je niekedy fakt smrtelne, musel som film kazdych 5 minut stopnut aby som si utriedil myslienky, ale stalo to za to. Akcne sceny su vypilovane na maximum, pri niektorych som ani nedychal, zbadal som tu tiez zopar novych akcnych napadov ktore som predtym nikde nevidel. ()

xzajox

Nemám rád špionážne filmy. Trochu pomaly sa rozbiehal. Tiež som sa často strácal v tých Jing Sung Jang menách. Ale to je asi všetko, čo by som tomuto filmu mohol vyčítať. Zvládnutý bol perfektne či už zo stránky réžie, scenára, kamery, či zvuku. Herecký výkon... no možno mi nesedel juhokórejský agent, ale hlavný KĽDR klaďas aj záporák boli skvelí. Celkovo sa mi páčil pohľad na vzťah severu s juhom a do zmýšľania týchto ľudí. ()

DonBraso

Poctivé řemeslo,kde vůbec nevíte,která bije a kdo je kdo.Vlastně to snad netuším ani po závěrečných titulkách:) Seung-wan Ryoo natočil vlastně zdařilou špionážní filmařinu,když víte o čem je.Sice to postupně dává větší grády a smysl,ale ten začátek si myslím,že zbytečně utekl.Viděl jsem určitě lepší choreo,zde je to vcelku slabota a občas i kamera zrovna nedělá díru do filmového nebe.Jakmile začne utíkat,tempo baví až do konce filmu.Samozřejmě jak jinak přepálená korejská nesmrtelnost hlavní postavy je už trademark .70% ()

Kusic

Kdyby ti korejci nevypadali všichni stejně a neměli tak dlouhý a zkurvený jména, asi bych se v tom trochu víc vyznal. Dobrou půlku filmu sem byl totálně ztracenej. ()

svist10

Proč ne? V případě akutního deficitu Bourna je Berlínská složka ideální náhradou. Komplikovaný příběh boje několika tajných služeb, slušní herci a uvěřitelné motivace (a že 4 miliardy dolarů je sakra hodně motivace) a v neposlední řadě i výtečná akce spolu s parádním ozvučením. A to jsem si říkal, že už seknu s těmi korejskými akčňáky. Hafo postav, nesrozumitelná jména a unifikovaný vzhled a scény, které tam nemají co dělat (koukám na tebe, Soar into the sun). V Berlíně je sice hafo postav, ale s postupem času to začne dávat smysl, jednotlivé lidi od sebe lze odlišit a fakt, že v celém filmu není jediná odbočka mimo a po celou stopáž šlape na plyn. SPOILER: Jako bonus film neobsahuje hepáč a případné pokračování slibuje výživný revenge-movie. SPOILER END. Za co tedy ta hvězda dolů? Za úvodní zmatek v příběhu a vztazích a za fakt, že ačkoli se to tváří realisticky, tak ohromná laxnost německých úřadů přímo bije do očí. A taky za to, kolik toho vydrží postřelený člověk. ()

Sa.sa

Kvalitně natočené a super zahrané... Klobouk dolu to se korejcům musí nechat fakt umí natočit pořádné bitky ;) Ten konec byl vážně super ()

hujerita

Južná vs. severná Kórea do toho ešte iný špióni, a chaos na začiatku jak má byť. Som normálne premýšľal kto koho kedy a kam a s kým :-) ale keď som sa zorientoval PARÁDA. Akčné scény super a aj napínavé to bolo chvíľami. Takto nejak by mohli amíci natáčať akčné scény, ale myslím že oni to nevedia, takto fajne podať. Som bol naozaj milo prekvapený celým filmom, A naozaj je len plus že sa to odohrávalo v Európe a nie niekde v Kórei. ()

eaglestar

Korejský tyjátr, překombinovanost, rádoby realistické souboje a navíc zkurvené čobolské titulky (děkuji ti ty magore, příště si svůj výblitek strč do prdele). Bylo mi úplně jedno, která z těch sympatických, žlutých veverek umře, tedy, něco je asi špatně. A jihokorejský komplexy a problémy se zmetkama ze severu jsou mi úplně, ale úplně u prdele, ať si to vyřídí na osmatřicítce. Atomovky na ně, na obě půlky. ()

Edwin44

První půlka byla fajn, dokonce moc fajn, ale ve druhé půlce jsem se začal trochu ztrácet v příběhu. Ke konci však všechno padlo do sebe a já si říkál: aaahhh jo takhle! Jediný co jsem moc nepochopil byl ten uplnej konec, nevim proč ho nakonec pustil, sice tam říkal že ho zradil ale ja do ted nevim jak. Jinak co se týče choreografie akčních scén ať už střílecích nebo man vs man, tak asijští filmaři nemají konkurenci na světě. Herci byli všichni fajn. Paradoxně hlavní hrdina byl vlastně padouch (přeci jenom byl to komouš :-D) a to se mi líbilo. Jediný co bych měl výtku tak je v tom co teda vydržel. Postřelil ho do nohy a břicha a on se s ním pak mlátí jakoby nic hotovej superman. ()

danny79

Opet klasicky problem asijskych filmu, zmatenost, spatny scenar, prilis mnoho postav. V tomhle pripade to je velika skoda, protoze po technicke a choreograficke strance je film zpracovan velmi dobre. Tomu neni co vytknout, dokonce bych to vyzdvihl, jako jednu z nejlepsich ukazek bojoveho umeni letosniho roku. Souboje vypadaji dobre a realne. Bohuzel jako celek to do sebe nezapada. Kdyby se spojily s amiky, mohly by z tech jejich filmu A-akcnaky. ()

mdf

Korejská špionážní akční pecka.Sice ze začátku je to pomalejší,ale pak už to má skvělé tempo.akční scény a bitky technicky a choreograficky na dobrým levelu. ()

9. Filmasia plná hongkongských a korejských bomb

9. Filmasia plná hongkongských a korejských bomb