Film vypráví o skupince přátel, kteří nuceně sedí u stolu a psychopatka, znaje všechna jejich tajemství, je před nimi postupně odhaluje. Vše je to jedna velká nepříjemná hra, ve které se přitloukají ruce ke stolu, kastruje, skalpuje apod. Tak co myslíte? Přežije někdo? (J*E*A*N*N*E)

Aurus

Tenhle film je hodně nudný a skoro nic se tam neděje. Příběh je docela podprůměrnej, postavy jsou docela špatné a nesympatické. Hudba je docela na nic. Za mě 2/10. ()

Hapretor

Když se začnete kamarádit s debilními a amorálními hovady, je dost pravděpodobné, že Vám z toho hrábne a jednoho dne pro ně přichystáte očistec v podobě videí a pastiček. S názorem hlavní představitelky a mučitelky v jedné osobě zcela souhlasím. Byli to sráčové. Film na zabití času dobrý, jinak nijak originální, ani drsný ani napínavý, ani nijak více přínosný. ()

Katcat

Absolutně nejdebilnější vyvražďovačka, kde nikdo neumřel, důvod zajetí lidí byl trapný, způsob trestání úplně debilní, furt do toho zasahovaly halucinace zhoubovaný krávy, takže člověk ani nevěděl, co se vlastně děje a konec byl tak neskutečně stupidní, že mám pocit, že si ze mě režisér udělal jen prdel. Dávám 1* jen za to, že bylo těm nehercům v tom filmu aspoň ubližováno, takže jsem netrpěla jediná... ()

Amynka

Já mám tyhle typy filmů ráda,ale geniálnímu Would You Rather nebo Truth or Dare se nemůže rovnat.Ale rozhodně sedí označení horor/KOMEDIE,protože tady se nehraje na přesvědčivý herecký výkony utrpení a mučení není o tom ,aby jsme byli zděšení a šokovaní či znechucení ,ale vše co se ve filmu odehrává je hlavně pro pobavení...A lesbická blondýna na tripu je jednoznačně nejlepšíííí:-))Takže doporučuju jako takovou oddychovku pro pobavení:-)samozřejmě pro hororové fanoušky.. ()

beso74

Hry o život Prequel: Čo všetko sme vyviedli, ale mysleli sme si, že sa o tom nikto nedozvie a prejde nám to. Skupinka dlhoročných priateľov má to nešťastie, že je medzi nimi niekto, kto žerie Freuda a Junga a ich psychoanalýzy, ktoré ho presvedčili o odôvodnenej existencii Dostojevského postulátu o zločine a treste. A keďže spravodlivosť je slepá a niekto jej oči predsa otvoriť musí, pozve si Bernadette k sebe skupinku priateľov a rozohrá svoju hru. Paralyzovaní hostia sa trasú dvojnásobne, niektorí viac zo strachu o svoj život, iní zas z možnosti prezradenia ich najtemnejších tajomstiev. Ten strach a zdesenie je na väčšine tvári dobre čitateľný, podobne ako aj to, akým smerom sa bude dej uberať. Žiadna sláva ale ako oddychovka sa to celkom dá. Navyše je tu Brianne Davis, ktorá buď už niečo o herectve vie, alebo mala fakt tie hubičky, čo sa po nich tak sladko smeje. Mimochodom, rád by som vedel, čo chcel Kane Hodder tým svojim tanečkom naznačiť... ()

Catella

Další parádní film ve stylu Truth or dare nebo Would you rather. Tohle mě bavilo. Klidně by to mohli začít dávat na Nově jako Reality show. A vo čem že to je? Parta kamarádů se sejde na večeři u jednoho stolu. A jak tak sedí a klábosí, tak zjistí, že nemůžou hýbat nohama. Jejda. A do toho se ukáže, že jedna z nich je psychopatka, která jim za jejich životní přešlapy a prohřešky skalpuje vlasy, přitlouká ruce ke stolu, odřezává obočí a prostě tak. Takovej pohodovej film, na kterej se dá koukat třeba s kamarádama u večeře ;-) ()

Richie4422

Among friends alebo keď narušená osoba odhaľuje tajomstvá svojich "kamarátov" pri jednom stole. Miestami vtipné, miestami nepríjemné, stále zábavné a zručne natočené. O originálny a prelomový počin naozaj nejde, ale za pozretie stojí určite. ()