Nothing Left to Fear

Mladá rodina se vydává přes polovinu země do domu, kde chce začít znovu a zapustit tu kořeny. Idylické městečko vyvolává dojem, že se to podaří. Nikdo však netuší, že je čeká příběh zrady a zla, o jakém se jim nezdálo ani v nejhorších snech. Komplikovaný vztah dvou sester, z nichž každá hraje významnou roli ve starobylém rituálu, rozpoutá běsnění, které změní rodinu navždy. Příběh vyplývá z folklóru kolem starobylého města Stull v Kansasu. Místní obyvatelé věří, že město je jednou ze sedmi bran pekla. (10doktor10)

mosnak

Tento film mohl být jedním z překvapením tohot roku,ale... zabila ho počáteční nuda, film diváka nevtáhne do děje, tak jak by si asi tvůrci přáli a hlavně... moc mě neberou náboženské kecy (ba ani náznaky náboženství). Ovšem pekelníci ano. Škoda - 20% ()

Flopik

Dávno som na toto videl trailer a strašne sa mi páčil no potom som nejako zabudol Že to vôbec existuje , teraz keď som to objavil tak som sa potešil no po pozretí som strašne sklamaný.Nechápem musíme vyvolať démona aby sme ho zasa zničili a takto to budeme robiť každý rok.Pritom veľká škoda démon bol pomerne hnusný dali sa urobiť 100 krát lepšie lakačky poviem to rovno nebola tam ani jedna.Démon chodí ako dosratý a pri tom dobehne auto nechápem.Hl hrdinky umrie celá rodina dokonca pred očami a ona si ide v podstate v pohode ďalej s chlapom ktorý je tak trochu zato zodpovedný.Koniec strašná nuda a vyvrcholenie hrôze snáď takto zlý koniec som nevidel.2* pre masky a pre mňa sexy hlavnú hrdinku. ()

BlackHood

Nechal jsem se zlákat zajmavým posterem a nelitoval jsem. Skvělé masky a skvělý démon. Vadilo mi prvních 50 minut nudy, kde se toho stálo málo, ale zase to mělo svou atmosféru. První část - 40% Ale pak... Ta druhá půlka, to byl nářez... 100% Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4 ()

cskomando

Nebýt toho kre*énsky napsanýho scénáře a ještě de*ilnějších postav dal bych možná i 3 hvězdy. Člověk doslova čeká po 45min filmu, že už se něco začne dít... a ano dočkáte se! Zničeho nic přichází démon, který se vetře do sestry z jedné nově přistěhované rodinky a začne si hrát na zabijáka. Jenomže.. po dalších 15-20min zčista jasna ale úplně mimo mísu začnou panikařit 3 pozůstalí - sestra, její otec a její kluk, kteří se snaží utéct. Takže 2 nasednou do auta a otec zavře dveře s hláškou jeďte rychle jeďte...né tati prosím pojeď taky néé - ne já prostě nemůžuu chápeš to?? Mám to napsané ve scénáři teď jako pravej kok*t se musim jít zabít. Pak tu máme zdrhající ,,pár,, po asi 1km začne sestra řvát zastav auto, zastav auto-vyjde z auta a já nemůžu bééé já mám krámy, vyjde kluk a říká honem rychle poď do auta no tak dělej bééé nebo je dostanu taky. Ty p*čo co je moc to je příliš teda.... ()

Rockerman

Doufal jsem, že se po Slashově výborném únorovém koncertu v pražské Lucerně, pobavím u "jeho" hororu stejně dobře. Bohužel, nestalo se tak. První půlhodinu se jen tlachá a to tak, že až nesnesitelně. Lidé popisují to, co jsme před chvílí viděli, takže je to taková vata, která má vyplnit čas před nástupem démona. I v takovém dlouhém rozjezdu, je ale třeba pomaloučku napětí stupňovat, to se tady však nedělo. Dialogy jsou jednoznačně největší slabinou tohoto filmu. Ve druhé části už se něco děje, démon přichází, správně později, ale pak je tu pořád a to už ztrácí na účinnosti. Takže výrok je dvě hvězdy, ale závěrečná píseň je fakt dobrá a ta vlastně jen dokládá to, že Slash je lepší kytarista, než producent. Přihazuji tedy třetí hvězdu. ()

drankeryth

Skoda premarnenej sance z toho vytrieskat kvalitny horor, co bohuzial nie je pripad tohoto filmu. Po uplynuti hodiny hracieho casu sa dokopy vo filme nic nedialo a cele mi to pripadalo, ako nejaky popoludnajsi rodinny film okoreneny z hororoveho sudka halucinogennych vizii. Posledna polhodinka to uz bolo ine kafe a konecne sa to ako tak rozbehlo dopredu a bolo sa aj na co pozerat. Samotne stvarnenie posadnutej dievciny bolo pekne a to vysavanie drahocenneho ludskeho zivota z tiel bolo slusne ukazane a ze nie je sranda sa zahravat s pekelnymi silami:) Keby sa to nieslo v takomto duchu v prvej polovici filmu, tak nie je o com diskutovat, ci je to dobry film, alebo nie. Vyslo mi len z toho slaby horor, ale zas nie najhorsi, pretoze som videl aj horsie filmy od tohoto filmu. ()

korok

Duchařské horory s náboženským podkladem vždy slibují zajímavý potenciál. Nejinak tomu je i v tomto snímku. Nicnetušící rodinka se stěhuje městečka začít nový život ale bohužel pro ně, jsou "vyvolení" pro místními obyvatele k obětování. Bohužel děj se neuvěřitelně táhne a divák musí dlouho čekat na to, kdy už se začně něco konečně dít. Zavěrečná část poté, kdy se vše naplno rozjede, již splnila má očekávaní. Ale abych ohodnotil lépe, to by film musel být natočen jako krátkometrážní snímek o 30 minutách, kde by zdlouhavý počátek byl zredukován na minimum. Film na jedno shlédnutí. ()

Isomut

Málokedy sa stane, že filmu dopomáham šípkami aby som preskočil hluché miesta, no tu som posúval o dve sekundy asi 1470-krát. Hodinu sa nič nedeje a keď sa aj začne, tak aj to bolo ďaleko od očakávaní, ktoré ponúkal trailer. Finálna maska bola super. ()

KUFI

Divna vesnice, divnej kult a nejaka kletba nebo co. Klasika, tuctovka, zivacka. Vubec jsem nepochopil proc museli toho demona privolat a zase odvolat. A je mi to jedno. ()

helraiser

Tak tentokrát se to moc nepovedlo. Většinu filmu se nic neděje, no o dialogách se nemá cenu vůbec zmiňovat, atmosféra se dostaví, ale bohužel až ke konci. No prostě další řadová démonic blbyna, ale tentokrát bohužel nic moc. ()

Zombiepod

Nechápem, ako niekoho môže baviť stále takéto filmy točiť. Tuposť ohromného zrna, v ktorej režisér len zhŕňa zbytky, čo hororový žáner kedy ponúkol, a prezentuje to prostredníctvom nemastných - neslaných hercov, bez štipky nápadu. Film vás cez pol hodinu v podstate oboznamuje s postavami a tajomným mestečkom, snaží sa diváka navnadiť a len zbytočne naťahuje, napokon ponúkne len stokrát videné. V tomto prípade to nezachraňuje ani starý trik so sexy hrdinkou v hlavnej úlohe. Navyše, nad scenárom aj jednoduchý divák pokýve hlavou. ()

Facerr

Démoni tu dlouho nebyli a o to víc jsem fandil tomuhle filmu, kterej nakonec moje očekávání veskrze naplnil. Rozpočet nebyl evidentně vysoko, ale masky nakonec vypadaly ok. Bohužel záběry na řádnej masakr totálně chyběly, stejně jako pořádnej konec. Průběh ale docela odsejpal a "biblistická" pointa (kříž z jehněčí krve na dveřích) taky nechyběla.... chudinky ovce ... bééé ()

CrazymanM odpad!

Opravdu jsem se snažil najít zde nějaká pozitiva,ale to fakt nešlo!Takovou kravinu jsem už dlouho neviděl!Je mi jasné,že horory často nejsou příliš srozumitelné,ale tady vůbec nechápu o co šlo!Proč vyvolávají jakousi temnotu,když se jí hned chtějí zbavit,nechápu,fakt nechápu smysl jejich konání,jaký z toho měli užitek,jestli jim to dělalo dobře na šulinka nebo na kundičku,no kurva já jsem teda pěkně vytočenej z tohohle zasraného filmu!!!A to nemluvím o příšerně toporných hercích,to bylo teda dílo!Ta blondýna měla dobrý kozy,toť asi tak vše,co bylo v tomhle filmu aspoň trochu OK! ()

jokino

Trailer, ako obvykle, vyzeral celkom pútavo.. Žial, ako v ďaľších 95% podovných trailerov na tento druh snímky, bolo v ňom odprezentované takmer všetko. Takže divákovi už samotný snímok, podľa mňa, nepriniesol nič iné - nové - prekvapujúce.. Snímok mal omoho väčší potenciál, len by sa so scenárom bolo treba omnoho hlbšie pohrať. Pre mňa to bolo, ako pozerať sa, na rýchlu reklamu.. Avšak asi najviac mi vadilo, úplne nelogické a nezmyselné jednanie postáv. Tento hororový subžáner mám veľmi rád, ale toto bolo vyslovene zle "naporcované na tanieri".. Škoda času.. ()

FOndra

Problém tohoto hororu je nejspíš to pomalé tempo. A nezrychlí ani když je to v závěrečných gradacích potřeba ... ()

czema

Vůbec sem ten konec nějak nepochopil. Nečekal sem nic extra. Jednou za čas se podívám na horor rád. Všechno by to bylo v poho. Ale ten konec sem nepochopil. ()

Allein4

Démonický horo, který asi mohl být lepší. Tedy "asi"...určitě mohl být lepší. Celá zápletka stála na jednom naprostém nesmyslu, že musí zavřít bránu, kterou ale sami evidentně často otevírají. Ztráta času - 10%. ()

endymion

Pěkný řezivo, sympatický reverend Clancy "Kurgan" Brown, slušně natočeno, ale zápletka bohužel postrádá jakýkoliv smysl. ()