Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

cukorek odpad!

Takmer všetko, už bolo spomenuté v predošlých komentároch a ja sa stým úplne stotožňujem, že je to ozajstná sračka na základe sexu medzi jednotlivými protagonistami, ktorý majú na istých častiach tela veľa oproti bežným ľuďom (silikónové kozy a steroidové svaly) a v istých častiach menej málo ako bežní ľudia (prázdno v hlave). ()

LoLaa odpad!

Myslím, že jako jedna z mála nedávám "odpad" bez podložení. Viděla jsem 2 díly této reality show a oba byly skoro stejné. Proto předpokládám, že ostatní díly jsou podobně příšerné. Víc slov k tomu už raději nemám... ()

iamek odpad!

Jak někdo může dát peníze na reality show, kde do jednoho baráku zavřete cíkány, porno kur-y a nemakačenka ? A kdo se na tohle vůbec může dívat ? ()

korbitch22

tleskám komentáři Zecka a osobně mi jeho vyobrazení naprosto stačí,vždycky dávám těmhle mrdkám jeden díl na to,aby mi dokázali jak ubohé jsou,když jsem si přečetl ten koment,řekl mi všechno a ušetřil mi 45 minut života a jeden další odpad,díky Zecku. ()

bassator

Neskutečná prdel sledovat ty inteligentky jak jedna pomlouvá druhou a jak si hrajou na dámičky a ty frajery jak se těm "barbienám" chtějí jen dostat pod sukně. Fakt prdel za tu dávám tu hvězdičku jinak to má úroveň na jistý odpad... Po skončení pořadu měním úplně názor na tuto show. Kvalitativně je to v úrovni odpadu, ale bohužel mě to strašně chytlo a viděl jsem úplně všechny díly a to jen z toho důvodu, že mě strašně bavilo i štvalo koukat na partu absolutních tupců a pozorovat jejich smělé plány aty jejich trapné vymatlané keci. Abych tedy nekřivdil všem, z těch 27 lidí kteří se v hotelu vystřídaly tak čtvrtina rozum měla, a půlka z té čtvrtiny byla i chytrá, ale ta ostatní verbež to byly hrůza kvůli které jsem se musel neustále rozčilovat. Nelituji toho, že jsem to sledoval, lituji jen toho jak to vše skončilo, to nemělo totiž žádnou úroveň, ten konec... ()

ainny odpad!

To je o těch gorilách v ZOO? Aha, není - gorily zlaté, omlouvám se, vás sledovat je mnohem zábavnější. Nemluvě o tom, že jste o hodně chytřejší než ti Homo sapiens v údajném ráji... ()

Crocuta odpad!

Totálně nejhorší brak, jaký kdy v tomto žánru spatřil světlo světa - nebo alespoň co jsem kdy spatřil já. Kam se hrabe "Big Brother" - proti této špíně představuje i "Šéfka" vrcholnou ukázku inteligentní televizní zábavy, tvůrčí invence a technické dokonalosti. Nejen že protagonisté jsou do jednoho na odstřel (bože, kde tu chamraď berou?!??) , ale i kamera, střih a zvuk stojí vyloženě za hovno. Neuvěřitelné! Troufám si tvrdit, že od pádu klanu Trujillů Dominikánská republika taková zvěrstva nezažila... ()

heyda odpad!

Kouknul jsem na úvodní a pak ještě asi na 5., 7., 12. a 20. díl, jen abych zjistil, jak se to vyvíjí. No neděje se v podstatě vůbec nic. Přes den se pomlouvaj a v noci chlastaj. Gavrieli je pořád totálně neschopná moderátorka, namakaní svalouši jsou pořád ti stejní vygumovaní namakanci, pipky jsou pořád pipky. Scénáristicky absolutně nezajímavá a nudná reality show, kde se VŮBEC zdůrazňuji VŮBEC nic neděje. Žádná akce, žádná zábava, jen kecy kecy kecy o ničem. Absolutně nechápu, proč se to točilo v Dominikánské republice, když se nemůžou ti kokoti hnout ani z verandy. A absolutně nechápu systém, kdy každý týden přijde někdo nový a vyhodí jednoho starého. To přece nedává smysl! A celý tento směšný projekt se mohl klidně točit na nějakým statku v Horní Lhotě :-D ... ODPAD JAKO PRASE! ()

triatlet odpad!

Ti exotičtí soutěžící mají snad i silikonový mozek. Navíc si ho zapomněli napumpovat. Zlatí vyvolení... ()

eraserhead666 odpad!

Viděl jsem jen nějakých cca 15-20 minut druhého dílu. I to však stačilo na následující zbožné zvolání: "Oživte, prosím, někdo Adolfa Hitlera, ať dokončí to, co nestihl - vyhladit ty dva debilní národy, jehož členové vymyslí, natočí a mezi lidi vypustí něco takového, jehož členové v tom dobrovolně účinkují a jehož členové se na to dobrovolně dívají". Tohle je naprostý úpadek čehokoliv, co si představíte pod pojmem televizní zábava. Ono třeba takové pecky jako Mama ožeň ma nebo Farmář hledá ženu o duchaplnosti populace zpravidla taky nějak extra moc nevypovídají, ale alespoň je to často fakt prdel se na to dívat. Tohle ale postrádá jakoukoliv stopu humoru, to je prostě jen debilní, hnusné, odporné. Já být ve štábu, tak nechám promluvit kalašnikov. Vycpané kozy a dutá hlava, zřejmě největší devíza pro účinkování v tomto pořadu. Už nikdy. Ani na mučidlech. ()

SOLOM.

Tady se nebudu ztotožňovat s většinovým hodnocením, přestože kvalita této reality show stála opravdu za hovno. Banda primitivů v romantickém prostředí měla být hlavně o sexu, intrikách a chlastu, což se podařilo tak napůl, ale jeden krocan v troubě a následné radovánky Rockyho asi moc nesplnili očekávání tvůrců. Výběr soutěžících pak diváků. Já od toho vůbec nic nečekal, ale zas jsem alespoň zaplnil „dlouhé chvíle“ při chlastání v mé oblíbené hospůdce. ()

Havenohome odpad!

Najvtipnejšie pôsobí skutočnosť, že režisér tohto produktu je aktuálne doktorantom na VŠMU, kde mimo iné učí na katedre dokumentárnej tvorby (pokiaľ nie je práve v Karibiku na place!). A úplne najväčšia sranda je, keď sa nechá režisér tohto filmu počuť (povie to dokonca aj v jednom dokumentárnom filme o gýči), že Slepé lásky, alebo aj Obrazy starého sveta sú väčší gýč ako napríklad Farmár hľadá ženu. :) ()

Ištván87 odpad!

Hnus, velebnosti. Je sice docela zábavné koukat na vzorek nejtupější sorty lidí, která u nás existuje, ale zároveň u toho musíte trpět jako zvíře. Všechny holky mají míry 90-60-90 a v hlavě kulový, všichni hoši jsou typičtí metrosexuálové a v hlavách toho mají snad ještě míň než ty holky. ()

Necrotongue odpad!

Těžko říct,jestli může jakákoliv televize nabídnout horší pořad,než byla tato příšernost.Doufám,že to teď nějaký dramaturg nevzal jako výzvu,protože mi došlo,že v rámci boje o divákovu přízeň může vzniknout opravdu cokoliv,jak ostatně nezdolně dokazuje Mistr Troška. ()

Genero

Přál bych si stejně jako všichni bystří, moudří a báječní lidé zde na DATABÁZI, aby konečně Česká televize započala s vysíláním vlastní nesmírně zábavné reality show na ČT2 s pěticí intelektuálů a intelektuálek na rajském ostrově. Ludvík Vaculík by vášnivě rozprávěl o vítězství formy nad obsahem se sarkastickou Jiřinou Šiklovou, Edita Koch by s nepředstíraným zalíbením hleděla na lepé tělo Petra Uhla předčítajícího zádumčivému obecenstvu nejpikantnější bonmoty z Havlova Odcházení a Heda Mládková by naslouchala obdivně přednášce Tomáše Halíka o významu církevních svátků pro utlumení nelichotivých křesťanských archetypů. Pořad by se jmenoval Yntelektuálňý Paradajs a po odchodu rodičů do Filmového klubu na Tarkovského by mi pomohl zahnat hříšné myšlenky na páteční čtyřhodinové honění čuráka u Big Tits 36. ()