Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

LiVentura odpad!

To je něco neuvěřitelného, tady v tomto, čemsi, se lidé ponižují na úroveň zvířat, které jen šu..jí a žerou..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vymazat to!!! Dokud je čas... ()

paascha odpad!

Jeden z těch pořadů u kterých mi bohatě stačí začátek upoutávky, abych věděl, jaké to bude. Vidět to, asi zapomenu psát, číst a utírat si prdel:-) ()

Fiftis

Holt v roku 2012 som mal ešte televíziu a sledoval podobné sprostosti. Až neskôr som televízor vyhodil kvôli zapredanosti a manipulácií médií a propagácií transexuality a iných úchylných stvorení typu Koleník, Kemka či Stanke. (Slováci vedia). Táto Reality Show bola jedna z posledných, ktoré som videl a bavila ma len kvôli určitým veciam. Samozrejme že všetci, čo v tom vystupovali boli priblblí magori a správali sa presne tak, ale mňa zaujalo hlavne prostredie. To hádam každého. Pochválil by som, že sa tento seriál nesnažil o to, aby tam súťažiaci počali dieťa ako napríklad vo Vyvolených, alebo Big Brother. Nechutného sexu sa tu nedočkáte. Nie som fanúšikom týchto blbých Reality Show, ale v tom čase som naozaj nemal čo iné doma robiť a pri posilovaní som to jedným uchom počúval a rozhodne to na mne nezanechalo žiadne trvalé následky. ()

salahadin odpad!

A tady končí veškerá sranda, vážení. A začíná tortura á la Torquemaddo. O důvod víc vyhodit televizor z okna. ()

Pilda17 odpad!

Dvacet minut stačí a bohatě. Jak se někdo může ponížit, až na takovou úroveň? Těch lidí, kteří jsou tam je mi opravdu líto, protože ukazovat svojí debilitu před celým světem, by se mi vážně chtělo. Jinak je mi opravdu líto i lidí, kteří na takovou zhovadilost vydrží dívat,, ()

Deimos odpad!

TV/// Obsazení 0/10 Děj 0/10 Hudba 1/10 Prostředí 7/10/// +krásné prostředí a úžasný obraz, krásně se na to kouká, snad vhodné jako prezentace při prodeji nějaké TV -show, která tu měla být už dávno, dnes nemá co nabídnout, soutěžící jsou jak z nějaké modelingové agentury, nic na nich není uvěřitelného, jejich chování je pak otřesné a nepochopitelné/// Hotel Paradise mohla být zdatná a zajímavá konkurence pro Vyvolené nebo jiné podobné reality show. Jenže dnes takovýto pořad považuji za ztrátu času. Přesto bych na to možná koukal, kdyby tam dali soutěžící, kteří jsou prostě normální, třeba i jen obyčejní. Jenže to bohužel jede v zažitém trendu napatlaný machýrek a vypatlaná pipina. Takže snad v jiném životě a nebo raději vůbec./// Celkem 15%/// ()

666teen odpad!

Existenci tohoto pořadu o mrdání v Karibiku zdůvodní jen to, že vítěze, vítězku, pár, nechá štáb v posledním díle sežrat smečkou syfilitických bezdomovců. Jinou odměnu si totiž účastníci nezaslouží. Kdo to do prdele boží platí a proč? ()

Peytl odpad!

Dnes nad ránem po skončení Platoon od mého oblíbence O. Stonea, jsem udělal něco, co si budu vyčítat do konce mého (teď už traumatizovaného) života. Ta má zasraná zvědavost, proklínám ji!!! Ještě teď se klepu v prenatální poloze v temném koutě, kam jsem se sám zahodil a jen s velikým sebezapřením jsem se nakonec odhodlal vystrčit ukazovák (pak i fuckovák), abych vyťukal na klávesnici vzkaz, memento dalším možným obětem, berte to jako varování. Doprdelepráce ale myšleno smrtelně vážně!!! Stydím se, jak já se stydím, že jsem to viděl, že jsem taky člověk, že nikdo ze zdejší "elity" s tím nic mít nechce a nereaguje....ale já musím. Viděl jsem, jak praví klasik, hada srát, žábu bušit pěstí do skály a hromady opravdových sraček, ale tohle je regulérní kataklyzma, konec světa. Promiňte mi můj hysterický projev, ale od 6.3. 00:30 žiju dva životy. Před a poté...Proč??? P.S. Snad jen jako alternativní trest pro zvlášť surové masové vrahy, prosili by za křeslo a ušetřili státním rozpočtům. ()

kingik

A už jsem viděl celou jednu epizodu a budu pokračovat. Zhusta namyšlené a pěkné slečny dlouze řeší s kým to dát nebo nedát dohromady, kdo se přetvařuje a intrikuje. A s kým to dají nebo nedají dohromady se dozvím z následujících epizod. Není sice možné, aby se v reálu chovali tak pozersky, ale zřejmě se tak nechovají, protože v reálu je nesnímají kamery. Je to reality show, jak má být v pěkném rajském prostředí. Mně to nepřipadá nijak nenormální se zúčastnit nějaké reality show, a když na to holky a kluci mají, tak prosím. Já se na ně tedy podívám, jak si povedou. Nemá smysl to hodnotit kladně, nebo víc jak jednou hvězdičkou. Až to zmizí z obrazovek, nikdo si na to ani nevzdechne. 20% ()

DJ Obelix odpad!

Tak tohle nemá obdoby. Místo toho, aby Prima raději připravila další sérii VyVolených, kteří měli aspoň celkem sympatický casting (v první řadě, ty další už trochu pokulhávaly), vzali si příklad z nováckého Big Brother a narvali svou nejnovější reality show neuvěřitelnými trotly a bárbínami. A místo uzavřené vily je šoupnou do hotelu kdesi v tropech. Tohle je zatím s přehledem nejhorší reality show, která kdy byla v českých luzích a hájích vysílaná... ()

Šakal odpad!

Pokleslost Tv „zábavy“ dosáhla úplného dna (žumpy). Upřímně doufám, že se nemýlím a níž už se opravdu klesnout nedá a program. schématici a scénáristé mě v budoucnu neusvědčí z omylu (čti nepřesvědčí o opaku). ANO, stačilo mi k tomu nekonečných 5 min a je mi upřímně smutno z faktu, že na takovýto typ projektu se v současné době seženou peníze. Pozor, neplést si však lítost s překvapením. Překvapivé (zjištění) to není ani v nejmenším (právě naopak). Stejně jako je mi smutno ze skutečnosti, že tohle si může najít svého (cílového) diváka. NE, oprava, je mi to u prdele. Jejich volba. Za sebe „NEVER MORE“. P.s. a co by mohlo pomoct tomuto pořadu? Možná posunutí vysílacího času do pozdějších (nočních) hodin, vyškrtání všech replik s vyjímkou té „tak jsem tady na ten váš ucpaný dřez slečinko“, nutná rekvizita v podobě hasáku a trocha toho zdraví prospěšnému grupáče, kde si nikdo na nic nehraje, ví kvůli čemu tam je, .... zavírá hubu (pravda, někdo doširoka(tiše)otvírá), a jiný „koná“ (resp. přiráží) a nedělá z nás diváků idioty..... ()

InJo odpad!

Reality show, která je převážně o tom, kdo si to s kým rozdá. OK, to zní jako dobrá dekadence. Problém je však v tom, že se tu převážně jen nudně a dementně žvaní (a dětinsky intrikuje), jelikož všichni "soutěžící" jsou typově takřka stejní, vymaštění a hlavně šíleně nezajímaví. Ve VYVOLENÝCH byli sice také víceméně idioti a cvoci, ale aspoň byli dostatečně výrazní a některé jejich konflikty měly docela šťávu. Ti zdejší dokonale depilovaní metrosexuálové a prostoduché modelky nemůžou být sympatičtí snad ani pravidelným divákům ORDINACE... 10 % ()

Sinecod odpad!

Příšerné. U sledování jsem se nestačila divit. Kdyby tam byl alespoň jeden inteligentní člověk, který by to bral s nadsázkou a ironií a z těch idiotů si tam dělal legraci, aspoň by tam bylo něco na co se dívat bez nutkání hodit telku z okna. Jenže sou tam všichni úplně a totálně vymletý a všichni vypadají stejně akorát je někdo blonďatej a někdo tmavovlasej. Tohle se ani nedá brát jako nějaká studie společnosti, protože to vypadá, že na castingu dali účastníkům otázku: Jaký je rozdíl mezi talířem a ovcí? a kdo neodpověděl správně, ten prošel. A člověk se u toho nemůže ani zasmát, protože se mu chce spíš brečet. Hrůza! Sem z toho byla úplně nešťastná... ()

Anderton odpad!

Asi najväčší prúser, do ktorého sa položila naša mienkotvorná televízia JOJ. Takže z ich pohľadu sa jedná o totálnu bombu. Hranica medzi peklom a rajom je veľmi tenká. ()

Frajer42 odpad!

Neviděl jsem jediný díl a ani se na to nechystám. Myslím, že jsem zatím normální myslící člověk, který se zvládne tomuto a dalším podobným, mozek vymývajícím, nesmyslům vyhnout. ODPAD! ()

Dzeyna

Trapas, takhle se ponížit. Dělají tam ze sebe akorát kurvy a děvkaře a obzvlášť v jejich věku jim to určitě pomůže k hrozné kariéře a k najití normálního vztahu. Ponížení jak Česka tak Slovenska. Výběr dle vzhledu a postavy, jak jinak. Po pár dílech můžu říci, že se opravdu bavím, je to i tak trochu psychologický pořad, hlavně když tam ženský "drbou" a taktizují a chlapi jsou tím pádem za největší blbce. Těším se, jak se to bude vyvíjet dál, jelikož to začíná být celkem zajímavé, i když to tak zprvu nevypadalo. ()

sarkas21

mě sa to vela páčíííí mám rád soutěže a tohle je o dost lepší než nějak Big Brother bo podobná pičovina 85% ()