Musím říct, že mě tento film v žádné své části přehnaně nenudil ani neotravoval, což se nedá říct zdaleka o všech filmech s Burianem a obecně o prvorepublikových filmech. I když se nejedná o nic převratného, tak Anny Ondráková je sympatická a zábavná a celkem v pohodě udrží film na 3hvězdičkovém hodnocení.(16.3.2012)

Film, který tak troch přešlapuje na práhu mezi němým a zvukovým filmem... Přesto se jedná o milé filmové setkání, opět doprovázeno tehdejšími dobře se poslouchajícími šlágry. Jednoduchá, přesto koukatelná a milá zápletka; také atmosféra oblastního divadla je osvěžující. Nenáročná, ale příjemná podívaná.(25.8.2009)

Burian zde ukazuje už svoje pěvecké kvality, ale herecky se ještě malinko hledal. Hodně přeháněl všechny grimasy - později mu dostačovalo jeho obrovské charizma. Anny Ondráková byla opravdu nádherná ro se musí nechat. Nenajdeme zde tolik komických sifuací jako v jiných burianovských filmech ale v žádném případě se nejedná o podprůměrný film. Určitě se většina diváků pobaví.(17.1.2014)

• tomtomtoma

Velmi naivní komedie o sourozencích Brabcových, kteří když ucítili šanci, zasekli drápek a už nepustili. A tak se stane, že Jarda Brabec (Vlasta Burian) dohodí svou sestru Anny (ne příliš dobrá Anny Ondráková) do hlavní ženské role v divadle a tím i do vytoužené náruče představitele hlavní mužské role a zároveň řiditele divadla Bernarda (Otto Rubík). Sice se vyskytnou nepříjemné nehody, ale pošťák Jarda Brabec je velkej frajer a všechno vyřeší na jedničku s hvězdičkou. Další zajímavé postavy: namyšlená subreta Sabina Waldenová (Olga Augustová) a ministr pošt (Theodor Pištěk), který je zároveň autorem zkoušené divadelní hry. Pár světlejších mžiků zde je.(19.4.2010)

Do klasické Burianovky to má daleko. Vlasta Burian zde spíše sekunduje sexy rozpustilé kočandě Anny Ondrákové, která si celý film naprosto ukradla pro sebe. Ale to neznamená, že by to byla horší komedie. Anny má kromě přirozené rozpustilé tvářičky také komediální a herecký talent jako hrom, takže rozhodně je na co koukat. Spíše než jednotlivé gagy film trošku snižuje jeho hudební ladění, kdy jsme během snímku několikrát nuceni poslouchat zdlouhavou písničku o psaníčku. A za to je právě moje ubraná hvězdička z plného hodnocení.(17.1.2013)