Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

sabrinab

Za mně 5* skvělý film o rodině spisovatelů a knihách. Sice je to americká klasika, která opět hraje na city..ale jiným způsobem. Je hezké vidět jak se z Logana Lermana stává zkušenější herec.. a opravdu to chvilkama připomíná Perks of being. Docela by mně zajímalo jaké knihy od Stephena Kinga byli použity ve filmu. :) ()

luxus1

Opravdu pozitivní film.. Všem všechno vychází, každý si najde spřízněnou duši, všichni se k sobě vrátí tak jak se to plánovalo a budou žít štastně až do smrti....... blabla, ale takhle to nechodí že?..... kupodivu i přesto to bylo poměrně koukatelné. Kdybych nebyl tak dobrosrdeční tak bych práskl horší hodnocení... ()

ulukaj

Souhlasim se superperem. Tento film neni dobry a vysoká hodnocení zdejsich romantiku nechápu. Místy mi pripadalo, ze jde dokonce o parodii a tvurci nemohou nektere sceny myslet vazne (pest do nosu, telefonat Stephena Kinga, aj.), bohuzel jsem se vsak mylil. ()

Meteora17

Velice krásný, odpočinkový film. Lily Colins snad nikdy nepochopím, je to herečka, kterou upřímně nemám ráda (protože podle mě neumí hrát a dostala se do byznysu jen díky tatínkovi) ale tady to zvládla velice dobře a musím jí pochválit. Logan, toho mám prostě ráda. On je dobrý mladý herec. A strašně pěkný. A samostatný film: sice se na něj asi už nepodívám, ale jsem ráda, že jsem ho viděla. Možná to je díky i tomu, že psaní je jedna z mých vášní. (Jen se vždy musím přinutit, ale jak začnu, tak neumím přestat) ()

kecal

Josh Bone má na tohle prostě talent. Jak scénář, tak režie se povedly. Herecké obsazení je opravdu dobré a vybrala se i správná hudba. Všechny hlavní hrdinky jsou kočičky, obzvlášť Lily tu je taková sexy potvůrka a tak se hvězdama prostě nedá šetřit. Škoda některých věcí, které byly přes čáru, hlavně tu umírající matku si mohl odpustit. A na závěrečnou rodinou sešlost mohla dorazit i Kate. Takhle byl chudák Nat Wolff trochu ochuzenej :) ()

studentice

První část se mi líbila, ale jak přibývalo drama, tak ubývalo moje nadšení. Komedie žádná, romantika trochu, drama ano. ()

Penta

Moc se mi to líbilo, většina filmů s podobnou tématikou má bohužel naprosto uhozený konec. Průběh je vždy stejný, velmi slibný začátek, naprosto nesmyslný odfláknutý konec. Proto, když jsem si pouštěla tento film, bála jsem se, že mám co do činění se stejným dílkem. Byla jsem však příjemně překvapena a je to jeden z mála filmů tohoto žánru, který si pustím někdy určitě znova. ()

DyingAngel

Tri druhy lásky... tri rôzne formy vzplanutia lásky. Zbožňujem herecké výkony sympatickej Lily Collins. Otec spisovateľ, ktorý si to, po trpkom rozvode, rozdáva s vydatou susedkou odvedľa; syn, ktorý je vrelým fanúšikom Stephena Kinga, šialene zamilovaný do spolužiačky, v jeho očiach Anjela; čerstvá autorka, dcéra Sam, ktorá sa zaprisahala, že si od nikoho nenechá ublížiť, a tak je zatrpknutá voči láske; a matka, ktorá je v očiach dcéry viac než nič a ktorá si uvedomuje, že zrejme spravila chybu, keď po 25 rokoch manželstva opustila svoju prvú a jedinú veľkú lásku... Skvelý film, lahôdka bez zbytočných obkecávačiek a sentimentálneho klišé. A ešte aj hlas Stephena Kinga sa na konci zaskvel... čo viac si priať! ()

BStone

Dokonalý romantický film o potížích s láskou který je skvěle natočený, obsazený i zahraný, má výborný příběh a skvělou hudbu. 100% ()

Sejkorka

Pěkný film, odpočinkový, s pěkným koncem, není to ale klasickej slaďák. V zajímavostech mne zaujalo, že Lily Collins (Samantha) je dcerou hudebníka Philla Collinse. Že by protekce :) ? Asi ne, ona hraje moc pěkně. Stejně jako Jennifer Connely, v tomto filmu je jí asi tak 41 a pořád kočka! Ještě je dobrý, že Stephen King (předloha k Vykoupení z věznice Shawshank) hraje, tedy mluví sám sebe. Zkrátka, jsou to spisovatelé :) PS : Po druhém a třetím 9-2-24 shlédnutí jsem zvýšil rating na 5* . Nevím proč přesně, ale asi jsem aktuálně sentimentálnější, než při prvním hodnocení. ()

DarioG odpad!

Nečakal som od tohto filmu veľa. Naozaj. Romantické filmy nie sú moja šálka kávy. Ale dokonca aj na úroveň romantického filmu to bol totálny hnoj. Protirečenie, choré názory. Ani jedna postava mi nebola čo len trochu sympatická. A to som sa fakt snažil nájsť aspoň jednu. A to že ten film je vlastne úplne o ničom nebudem ani rozmazávať. Strata času. Týchto 90 min. mi už nikto nevráti. ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)