Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

jafuska

Nemusím se dívat na psychologické rozbory lidí, které mě docela dost nudí a právě proto se mě tento žánt nelíbil, očekávám od filmů, akce, drama, emoční filmy, ale ne zrovna toto, dobře fajn, někdo v tom najde já naštěstí ne, a myslím, že je to jen dobře, ()

Maica

Až na to, že mi dost vadila poměrně hodně uvolněná morálka filmu (16letá fetka?, sousedka jako kamarádka do postele a nepohody?), tak se mi docela líbil nápad spisovatelské rodinky a taková pohodička. ()

Sharleen

Jennifer Connelly je takmer vždy zárukou, že film, v ktorom prepožičia svoju krásnu tvár nejakej postave, bude netradičný zážitok...a tak to bolo aj v tomto prípade. Bol to bolestný, ale zároveň príjemný zážitok. ()

DaweForeman

Další americký film postavený na tom, jak má rodina držet při sobě, ať se děje cokoliv. Na jednu stránku se to nedá okoukat, ale na druhou to člověk příliš neoslní, pokud se jim nepovede obzvláštní provedení. To v tomhle případě mohla být literatura, ale bohužel mě to nechytlo, protože mě napadá pár dalších filmů, které byly zpracovány lépe. Nemusím zde ani zmiňovat to, jak je tu poukazováno na typickou americkou marnost. Je to film na pohodu, který neurazí. ()

DjsVorel

Hrozně moc dlouho jsem přemýšlela, jak tenhle film ohodnotím. Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale upřímně, když se ohlédnu zpětně, jak film zapůsobil na mé emoce, tak jsem z něj tak odvařená nebyla. Celkem dobré herecké obsazení a jak to tak většinou bývá, opět nesouhlasím s tím, že Jennifer Connelly byla nejslabší. Naopak ačkoliv jsem se na ni těšila nejméně, překvapila mě nejvíce a její přirozený projev bez zbytečné melodramatičnosti se mně líbil. Co musím filmu jednoznačně vytknout je prvoplánovost. Naprosto každou scénu odhadnete dopředu, ničím vás to nepřekvapí, nešokuje, nevyrazí dech....prostě to tak plyne a divák už je smířen, s čím scénaristi dále přijdou, že se nechává unášet v jisté agonii a kouká a je to v pohodě...ale bez emocí. Naprosto mě to nikde nevyvedlo z míry, a to není podle mého zrovna kompliment. Prostě si nemůžu pomoct a ačkoliv jsem původně odklikla čtyři hvězdy, musím to změnit a být upřímná. Pro mě celkem příjemný, ale průměrný americký romantický snímek.... ()

XXXXXXXX

Tak by mě zajímalo, kdo se tu vlastně zasekl. Dcera, která se prostřednictvím "záseků" snaží řešit osobní problémy, otec, který už kolik let čeká na návrat družky, syn, marně hledající tu pravou, nebo snad matka, která si stále není jisá, zda neudělala chybu? Zdaleka ne tak nudné, jako romantické komedie obyčejně bývají. ()

Petule3

Zase...mooc fajn film. Film o životě, že života, jak chcete. Perfektní obsazení, i díky tomu jsem vlastně koukala. Greg Kinnear se mi líbí čím dál víc, a to jsem ho vždy měla za "teplouše Simona" z "Lepší už to nebude", kde byl ale taky skvělej. Lily Collins tady opravdu vypadá jako dcera Jennifer, to se povedlo. A nesmím zapomenout na Nata Wolfa, kteryho vůbec neznám, ale tady mi byl mooc sympatický. Mám ráda tyhle klidný, dramo-romanticko-komedie, kde oceníte kvalitu herectví a ne počítačové efekty. ()

HEED

Tady se nemá cenu ani o čem rozepisovat. Je to jak to je. Takové ty radosti a strasti zažívá každý. Líbilo se mi to podání, soundtrack a herecké výkony. Tahle melancholie s nádechem cynismu mi sedí a přesně takový spisovatelé jsou. ()

Mugs

Mám tenhle film moc rád. 97 minut aka jeden rok s touhle rodinkou plnou romantiků. Není to klasická, přeslazená romantická komedie o jednom páru. Každá postava je zajímavé napsaná a scénář je plný frází, který nutí člověka přemýšlet.  Spisovatelské prostředí je pro mě osobně zajímavý a neokoukaný. Suprový casting a dobrá hudba jsou třešničky na dortu. ()

MFloyd

Naprosto obyčejný romantický film. Pár (doslova) dobrých herců, instantní emoce zasazené do naprosto předvídatelného děje. Neurazí ani nenadchne. ()

ejmyto

Film o tom, o čom samá láska je. O prvom vzťahu, zlomenom srdci, druhých šancí, novom začiatku. Pohodovo natočený vzťahový film, v ktorom (pre mňa) neokukaní herci, ukázali svoje kvality. Vychádzala z nich potrebná emotívnosť. Z radu ale predsa len vyčnievala Jennifer Connely, ktorej smutné oči vedeli vždy rozplakať aj mňa! Celý film som čakala, kedy nastane obrat a stane sa niečo zlé. No nie je to už od začiatku, keď človek podľahne láske? ()

Marci1993

Minimálně ve dvou scénách jsem měla slzu na krajíčku... ( NO DOBŘE!.. nebyla na krajíčku.. ale předstírejme kvůli mé důstojnosti, že byla). Když se však zamyslím nad příběhem filmu nemá efekt WOW.. ale i přesto.. k čertu s tím.. dávám za 4* ()

Crybaby

Som rád za každý jeden takýto film. Hoci v niektorých momentoch až príliš odľahčený, pričom nadväzujúca scéna bola opačne príliš hektická, tak to malo svoju úroveň a tú si udržalo až do záverečných tituliek. Jedina výhrada voči filmu ako takému bol nie príliš objasňujúci koniec, nezodpovedané otázky atp. Ak by som deň predtým nevidel neskutočne kvalitný Perks of Being a Wallflower tak by som tomuto dal plný počet. Ale v porovnaní bol tento film v niečom nedotiahnutý. ()

TinoArts

Toto je skvelý príklad, kedy absolútne jednoduchý, ohraný, a sto krát videný film vyčarí úsmev na tvári a prekvapí. Výborné postavy, ktoré si obľúbite, zaujímavý koncept a prostredie spisovateľov a kníh, ktoré poteší aj toho, kto knihy nečíta. Zaujímavý vývoj predvídateľného príbehu s kopou hluchých miest - no aj tak výborné. Na druhú stranu, ide o jeden z filmov, pri ktorom o pár týždňov zabudnete, o čom vlastne bol. 70% ()

LividMuffin

Kvuli sympatickym hercum a celkove atmosfere filmu a soundtracku bych dala i ctyri hvezdy, za nablblou Ameriku a zbytecny vyvoj postavy Kate by dve bohate stacily.. Takze celkove musim za tri, bylo by mi tech milych pisalku lito. ()

Alatiel

Chyba ve filmu: Ve scéně kdy se v restauraci baví Samantha s Louisem, Sam říká "What about Bill, what if Bill sees?" čímž myslí svého otce, jméno jeho postavy je ovšem Will (William). ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)