Spisovatelé

• USA Stuck in Love (více)

Uznávaný spisovatel, jeho bývalá manželka a jejich dospívající děti se v průběhu jednoho bouřlivého roku vyrovnávají se složitostmi lásky ve všech jejích podobách. (Filmbox)

Tomu.Ver

Klasický príbeh z jú-es-éj. Problematická mládež, húlenie, nezávislý sex, drogy, párty, chlast. Plus romantika kde stále zlyhá láska, akýmsi záhadným spôsobom, podvedením partnerov. Ale je to normálne, aspoň z takýchto žánrov spoza mláky, taký ten odkaz pre našu mládež, že áno, je to "v pohode". V závere sa z deja niečo pozitívne upletie, takzvaný happy end. Pomlčím. 3 mínus. ()

Neonka007

Film sleduje jednu konkrétní rodinu v průběhu roku. Líbí se mi zde ta proměna vztahů, obdivuhodné co se vše se stane za jediný rok. Lily Collins role Samanthy opravdu sedla. Výborný, oddechový film, který zpříjemní volnou chvíli. - 4* ()

Florfila

Takový vážně milý film... Napadlo mě, zvláště u rodičů, že pokud si něco hodně dlouho a hodně moc přejeme, jednoho dne se to vyplní. ()

Hepy13

V tomto nádherném filmu (s velkým F) o lásce a rodinně, hrajou tři bytosti ženského pohlaví, a všechny tři jsou...jak to říct...no prostě totálně k sežrání. Skončí scéna, zmizí jedna kráska, a následně se hned objeví další. Z toho se vám pánove zatočí hlava. Málokdy se mi stane ze ve filmu hltám dějove linie všech postav, tady tomu tak bylo! ()

Erik7595

Ten typ filmu, ktorý s postavami úplne prežívate, cítite ich emócie, užívate si celkovú atmosféru filmu a skvel3 herecké výkony hlavných predstaviteľov. Mimochodom herecká zostava je luxusná (Moji obľúbenci Jennifer Connelly a Logan Lerman sú perfektný, Lily Collins je čarovne krásná a navyše talentovaná) a celkovo ma film pohltil od prvej do poslednej minúty. Čert to vem, že je to tak trochu štandartne americky prisladené (hlavne ku koncu filmu). Je krásne uveriť tomu, že to by takto v skutočnosti malo vždy fungovať. Stuck in Love je ten typ filmu, ktorý mi dodal pozitívnu energiu a náladu po pozretí, takže plné hodnotenie je isté a už teraz sa teším na prípadné druhé pozretie. 9/10 ()

Santino7

Nie je to síce v rámci romantických komédií dielo nijak obzvlášť inovatívne, celé sa to - čo sa týka štruktúry - nesie v relatívne bežných, dokola sa omieľajúcich konvenciách daného žánru, no musím uznať, že tentoraz to bolo namixované až prekvapivo fajn, nuž a čuduj sa svet, fungovalo to. Celá snímka sa niesla v príjemnom duchu, nech už sa na plátne odohrávalo čokoľvek, neprišlo mi to nijak prehnane "za čiarou" v hraní na city (vždy len do určitej znesiteľnej miery), postavy boli viacmenej sympatické, žiadna neliezla vyložene na nervy (čomu isto dopomáhalo i nadmieru vhodné obsadenie), sem-tam sa objavili nejaké tie úsmevné momenty, nenútené, nijak prepálené, neskĺzavajúce do trápností a stupidít. No skrátka všetkého tak akurát, vskutku príjemný film. 80% ()

Chudobka

Moc milý film, příjemní herci, skvělá hudba. Na tenhle film jsem natrefila úplnou náhodou a fakt mě potěšil. A navíc můj oblíbený Logan Lerman. Ten se mi nikdy neomrzí. ()

VictorMartel

Film tak do poloviny alespoň místy dávající smysl, posléze ale stále povrchnější a uspěchanější v celkovém průkresu sociální interakce. Otec je zdrojem své vlastní samoty, protože svou perspektivu ve věcech literatury všem vnucuje: zlobí se, že dceřina první vydaná kniha není ta, kterou s ní přepracovával, manželce se svým názorem na knihy podle všeho taky nedal vydechnout. Z lidí vůbec si tak trochu dělá literární jídelníček. Tím se ale téma vyčerpává, protože jinak jsem sledoval oddychovou slátaninu žánrových recyklátů. Divácky převděčné rodinné drama u mě bodovalo hlavně soundtrackem. Některé proměny jsou opravdu uspěchané, viděl jsem to hned a nemusel nic zkoumat. Lze namítnout dceřinou impulzivitou, ale sotva by někdo zkoušel namítat emoční nevyrovnaností dcery ve scéně ke konci, kdy nejdříve naštvaná v řádu sekund, prosta sebepřemáhání, odpustí otci, že ji nechal celé dva roky nenávidět matku jako hlavního viníka. Tam už je uspěchanost děje/nedůslednost střihu naprosto ložená a nezpochybnitelná. / CITACE: But there is no God and life is only as meaningful as you fool yourself into thinking it is. ()

nessbeal

Ročne vyjde len málo filmov, ktoré si pustím a prestanem dýchať, lebo ma vtiahnu tak do deja takou silou, že proste ten film hltám. Viem, že nie je dokonalý, má svoje chyby, ale má aj svoje plusy, výrazné myšlienky a hlavne veľká odvaha mi ukázali jasné hodnotenie. ()

theSaint

Příjemné. To je asi synonymum, které fim vystihuje nejlépe. Film je možná malinko nadhodnocený, ale těší mě, že dokážeme ocenit film, kde násilí nehrajeme prim. ()

heihatchi

Tenhle film strhlo pro sebe Liliino obočí. Nevím proč, ale pořád jsem na něj musel koukat a řikat si wtf, tady je něco špatně. Možná proto mi taky nepřipadal zbytek filmu nijak zajímavej. Pač sice vypráví o tom, jaká je láska svině, ale velmi kostrbatým a debilním příběhem, kde jsem na konci skoro hodil šavli. ()

chelsea17

Nevím vlastně ani jak začít, mám celkem rozporuplné pocity z tohoto filmu, naštěstí jen pozitivní. Stuck in love je film podle mého gusta, drama propojené s romantikou a prvky komedie je přesně ono co mám rád. Sympatická, spisovatelská rodina, která se vyrovnává s rozvodem rodičů ... chyba ... otec se s tím zřejmě ještě nedokázal vyrovnat. Jeho dcera a syn mají diametrálně odlišný názor na to, jestli stojí za to někoho milovat či ne. Ono by se dalo souhlasit s každou jejich "verzí", ale vždy nějaká převládne nad tou druhou. Dobrý konec je možná malinko předvídatelný, ale pokud to má hlavu a patu vůbec to ničemu nevadí. Dalo se očekávat, že se tu a tam nějaká klišé objeví, ale je to perfektně provedený, takže s tím nemám jediný problém. Hodně se mi líbila Lilly Collins, její styl filozofování by mě v reálu, s největší pravděpodobností, úplně ohromil :-) Nemůžu opomenout skvělý soundtrack a hlavně výbornou scénu v autě s dokonalým songem... Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, netuším proč nedávám plný počet. Řešení to má tedy jediné: pustit si to znovu. Počet hodnocení: 1 873 ()

readan

Veľmi pekný film. Naozaj som si jeho sledovanie užila. Herci boli sympatickí (až na Lianu Liberato - tá mi tam proste nesedela), hudba bola úplne skvelá a takisto každý jeden príbeh mal niečo do seba. Obzvlášť ma zaujal fakt, že Jennifer Connelly a Lily Collins sa celkom na seba aj podobajú, a preto si myslím, že to pridalo na dôveryhodnosti. Toto je práve jeden z tých filmov, ktoré si rada pozriem aj viackrát. ()

Matli

Moc hezky se na to kouká, příběh filmu krásně plyne a vše do sebe pěkně zapadá. Alespoň to není o vztahu jednoho páru jako je většina romanťáren. Opravdu je to příjemné pokoukání, více takových filmů by neuškodilo. Všichni herci jsou pro své role jako stvořený a taky to tak hrajou a dávaj tomu vše a tak to má být. Hudba i písničky hodně líbivý. 76% ()

adriane9

Takový obyčejný domací snímek, kde mám trošku problém s obočím Lily Collins, což mě strašně ovlivňuje ve sledovaní děje. Každopádně se na zbytek příjemně koukalo a rozhodně se mi zapsala do paměti nejsilnější scéna rodičů s dětmi v autě po večírku. ()

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

Hvězdy přejí Stephenu Kingovi

07.06.2014

Post-apokalyptickou hororovou fantasy The Stand (česky Svědectví) se u Warner Bros. snaží zadaptovat pěkných pár let. V minulosti se kolem ní točili David Yates (Harry Potter a Fénixův řád), Ben… (více)