Režie:
Alexandr BurcevScénář:
Jelena TopilskajaKamera:
Alexandr KornějevHudba:
Jevgenij FjodorovHrají:
Anna Kovalčuk, Vjačeslav Zacharov, Sergej Baryšev, Alexandr Novikov, Miroslav Malič, Emilija Spivak, Igor Grigorjev, Oleg Almazov, Andrej Šarkov, Igor Nikolajev, Julija Rudina, Larisa Luppian (více)Epizody(6)
-
Istinnyje cennosti (S04E01)
-
Operacija "Doktor" (S04E02)
-
Rabota nad ošibkami (S04E03)
-
Pojeděm, krasotka, kataťsja (S04E04)
-
Istorija bolezni (S04E05)
-
Vybor oružija (S04E06)
Hrají
Alexej Ševčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Šulga
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovětský svaz
Jelena Popova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Prapory žádají palbu (1985) (seriál)
Valerij Maljušin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Akimov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Jakovleva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Špilko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Čudakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Apoštol (2008) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Dmitrij Titov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Nosov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vadim Romanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Aljona Šajtarova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vjačeslav Kušnir
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Klaďko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Aleksandr Chevychelov
Maďarsko
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jevgenij Filatov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Slyňko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nik Tichonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marianna Korobejnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)