The Devil's Hand

The Devil's Hand

Where the Devil Hides

Thriller / Horor

USA, 2014, 86 min

Nečekal jsem nic a byl jsem mile překvapen, vraždy sice hodně mimo záběr, ale napětí nechybí. Hlavní hrdinka mi byla sympatická a Rufus jako vždy hrál (za mě) dobře. Vrah se dá uhodnout celkem v pohodě, ale konec může pro někoho být hodně velké překvápko. Každopádně jeden z těch vydařenějších hororů z podivných silně náboženských a uzavřených komunit. PS : Jennifer Carpenter zahrála nesympatickou náboženskou fanatičku až znepokojivě přesvědčivě :-D(30.7.2016)

Každá víra,do prdele díra.Já to říkam pořád.Sekta,náboženství,fanatismus,tupé ovce poslouchající radu starších jasně nic originálního a 100krát viděno.Tohle je ale v celku dobře zpracováno a natočeno.Ale hlavně na to,že to bylo o náboženství,tak tam nebylo tolik křesťanských žvástů a dalo se to vydržet.Průměr.(19.4.2015)

• peter12

Musím to povedať tento film by bol premakaný,keby mu neznižovali úroveň veľké nezmyselnosti v ňom.Ako napríklad prvé dievča ktoré utekalo pred vrahom,nie že by utekala k príbytkom z ludmi ale ona si radšej vliezla do studne nato sa dá len povedať stupidita.A to nieje vôbec jediná ale rozpisovať to nebudem.Ďalej tie sračky čo zazneli v komunite a hlavne od patróna komunity Eliho chcelo sa mi vracať.Vraždy ušli aj keď sa poväčšine odohrávali v tme ale zas sebe vraždy boli spracované na úrovni.Len veľká škoda že spracovanie bolo tak nedokonalo amatérske.(16.1.2015)

• misterz

Námet sestier, ktoré sa narodili v rovnaký deň a ktoré začnú záhadne pred dovŕšením dospelosti umierať bol celkom fajn. Osobne by sa mi tam síce hodilo iné obdobie ako súčasnosť, povedzme napríklad 17. storočie, ale to je len môj názor. Aj tak z toho mohla z toho byť atmosferická bomba, no vďaka podpriemernej réžii to skončilo kdesi v hlbokom podpriemere - nudné, predvídateľné a bez hororovej šťavy. Taký horor pre začiatočníkov, ale obávam sa, že by nudil aj tých. 40/100(31.7.2019)

Psychologické drama o sektě, kterou ovládá prasácký reverend. Strašáka pro členy představuje údajné proroctví o šesti dcerách (hm, člověk by jich čekal sedm, dle okultismu), z nichž jedna bude vyvolenou Satana. Závěr byl sice podařený, ale já bych ho ustřihnul a nechal tak film jen v rovině dramatu. Fanatických sekt je na světě plno (oni stačí obyčejní Jehovisti), a tak je třeba i těchto snímků. ,,Připrav se na vyšetření!"(12.10.2016)