V malej dedinke New Bethlehem žije zbožná komunita Amišov, ktorú vedie nekompromisná skupina Starších. Jedného dňa sa rôznym ženám v dedine v ten istý deň narodí šesť dievčat. Môže ísť o náhodu, ale väčšina obyvateľov si myslí, že deti sú znamením niečoho zlého. Keď amišské dievčatá vyrastú, čoraz častejšie čelia obvineniu, že sú Satanove deti. Musia bojovať s neprajnosťou a svoje meno musia na príkaz Starších očistiť skôr, než dosiahnu vek osemnásť rokov. Dedina New Betlehem sa tak stane svedkom boja proti samotnému Satanovi, ktorý vyvrcholí v predvečer osemnástych narodenín dievčat. Mladé ženy sa totiž začnú nevysvetliteľným spôsobom strácať a nie je jasné, či majú v zmiznutiach prsty Starší, sériový vrah alebo skutočná, temná nadprirodzená moc. (Miagy)

Rodriguez

Pět panen, které musí platit za hříchy ze svého narození. Pomstě však neujdou ani rodiče a každý kdo se připlete fanatické komunitě do cesty! 15% ()

bourec

Jenom slabej průměr.Už dva rušivý elementy dělaj z tohodle filmu dost těžce snesitelnou záležitost,a to Colm Meaney,a Jennifer Carpenter,oba děsivý fanatici,vypouštějící z držky ty neupocenější slinty o bohu a pokoře a bla,bla,bla,bla,bla,bla.Vraždy ,jak někdo tady napsal,jenom rychle sestříhaný,ve tmě a nebo vůbec.Scénář snad ani blbej neni,ale prostě celý to vokolo vůbec dost špatně funguje.Asi měl bejt celej film v duchu posledních dvou minut,s nějakou dobrou hudbou,možná trochu šíleně zlehčenej,a kolosálně krvavej,a všichni sme mlaskali.Takhle je to dost šedivý,uťáplý.40%,a to možná přehánim,ale v dnešní bídě horrorů je spousta ještě větších hoven. ()

herr_carter

Dá se říci, že příjemné překvapení. Člověk, pokud si jde pustit film s ratingem 48 %, neoplývá zrovna optimismem, naštěstí se zde projevilo klasické místní hororové podhodnocení. Byť je všechno hodně předvídatelné, atmosféra zde byla budována a stupňována velice zdařile a komunita místních fanatických Amišů byla hodně uvěřitelná - takový Colm Meaney v roli hlavního duchovního vůdce celého stáda mi svým náboženským "konzervativním nadšením" naháněl strach víc, než všichni bubáci a Satan dohromady. 90 min stopáž - značka superideál, příjemně stravitelná jednohubka s pár zdařilými lekačkami a povedenými kostými.......................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

farfalla

Komunita Amišů je jako stvořená pro starou legendu, která se má brzy vyplnit. Osada uprostřed lesa, v domech žádná elektřina, všechno podřízeno společnému životu v Bohu a řízeno všemocným knězem. Velká část děje se odehrává v náznacích a prakticky každý má možnost i důvod zabíjet. Ve filmu jsou dějové zkraty kvůli maximálnímu hororu ze situací - např. za dívkou někdo utíká a ona vleze do studny. Špatný film to není, takový malý příběh ze současnosti. ()

Rathalos

No to nizke hodnotenie ma prekvapuje,podla mna si tento hororik zasluzi aj vyssie percenta,ma dobru atmosferu,tajomno a aj napatie,herci boli tiez v pohode,takze ja davam 4 hviezdicky...:-) ()

Xeno.morpH

Překvapivě době zpracovaná "satanská" tématika , která nepůsobí trapně jak tomu bývá u tohoto druhu filmů. Žádné trapné přehráváné vymítání, žadný trapný rohatý šášula, žádní sváteční satanisti - prostě vhodně zvolená kombinace sekty, proroctví a následného finálního "vyšetření" s dobře vystavěnou zápletkou :) Hvězda navíc za hutnou závěrečnou scénu , někdy je méně více :) ()

brasek

Ako fanúšik hororu nemôžem byť sklamaný, ale nemám dôvod byť ani nadšený. Taký priemerný satanistický snímok, mierne postráda atmosféru v istých sekvenciách. ()

HororSamael odpad!

Byla jednou zase natočena jedna pohádka a moci pekelné, pro kterou napsala scénář Cecilka z Hoštic při tom, když viděla pátera nahého. Divím se, že v roce 2014 je možné ještě něco takového točit. Pan režisér Christian E. Christiansen by se měl nechat přejmenovat na H. Ch. Andersena ()

Corwinus

Vacsina komentov vystihla idealne moje pocity k tomuto pocinu. Ale svojim sposobom tento film nesklamal takze je to tych 50%. Urcite to neni uplna strata casu ale ani pecka ktora by ma nejako extra zaujala ()

Snakefinger

Ďábel tkví v detailu. Takže tady byl každý detail docela zprasený, takže tu nebyl žádný Devil. Nechápu proč se točí filmy, které absolutně nepřinášení nic nového jenom furt dokola oprašují tisíckrát viděné. ()

Dalajlada

Nebyl žádný zlatý hřeb večera, ale nebyl to ani propadák. od jisté chvíle je to sice kapku předvídatelné, ale do té doby si člověk láme hlavu, kdo za tím ai tak stojí. Herci jsou fajn, ale je to tak předvídatelné, že to až bolí. ()