Arangsaddojeon

• Jižní Korea 아랑사또전 (více)

Epizody(20)

Když se Arang ztratila, její otec byl přesvědčený, že utekla s nějakým mužem a pošpinila čest rodiny. Proto z hanby rezignoval na svůj post smírčího soudce. (Netflix)

vercinek

Oba hlavní herci - moji již oblíbení, ale přesto jsem nebyla nijak nadšená. Jejich práce super jako vždy, ale děj mě zaujal až cca po 6 epizodě, což mě stačilo lehce otrávit až do konce. Ano, lehké zvraty, herecké výkony, zvláštní atmosféra, ale na mě až moc zdlouhavé, kdyby to stlačili do 10, max 15 epizod, asi by to mělo větší napětí. 3* dávám opravdu za to originální pojetí. ()

EsterH

Toto je štýl, ktorý sa mi páči: aj keď išlo o život a o dušu, bol tam humor, krásne scenérie, štipka bojového umenia a krásna hudba.  Do 17. dielu som zaznamenala len jediný bozk, ktorý bol ešte k tomu zamaskovaný za umelé dýchanie, napriek tomu to sršalo romantikou: vyzdvihnutie na koňa, obúvanie topánok, utretie kvapky kimchi z tváre, meranie na šaty...  Veľkou prednosťou bolo veľa mojich obľúbených hercov...ak sa spoja Gumiho, Iljimae a silný príbeh, musí to byť proste dobré! Jediný kaz bolo trocha umelé naťahovanie deja ku koncu a čudné fázy mesiaca - dorastal a zrazu ho ubúdalo... páčilo sa mi pojatie neba a koza s kvetmi a chrbte. ()