Reklama

Reklama

Úspěšný meteorolog Dallas hlásí počasí na místní televizní stanici. Je to především nenapravitelný sukničkář, který má stále hluboko do kapsy. Jeho přítel Ben je zase samotářský intelektuál s touhou změnit svět. Jednoho dne se Ben vřítí do budovy televizní stanice a Dallas se od něj dozví, že mu zemřel otec. Dozvídá se, že po něm zdědil velký majetek. Ben je zprvu nešťastný, pak si ale začne vymýšlet projekty, jak využít zděděného majetku k sociálním účelům. To se samozřejmě nelíbí Benově sestře Terry, která zdědila pouze 350 tisíc dolarů. Napadne otcovu závěť s tím, že Ben trpí psychickým onemocněním. Psychiatr sice zjistí, že Ben skutečně trpí mírnou formou jakési psychické poruchy, na prohlášení, že Ben je nesvéprávný, to však nestačí. Navíc se Terry obává vdovy po svém otci, mladičké Angely. (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (31)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Neviem, koho napadlo robiť z Owena Wilsona nejakého Don Juana, že by mu nestíhal ani Charlie v Dva a pol chlapa. Vôbec mu tá rola nesedela, najmä, ak šlo v podstate o menej vtipnú komédiu a viac drámu. Jediným dobrým poučením filmu je, že ten grécky bradoš by sa fakt mal začať holiť, lebo inak by vyzeral celkom kultúrne. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Oboch hlavnych hercov mám rád, len čo z toho keď dejová linka je len akýsi blábol, bez šťavy a štipky zaujímavosti? Len si to tu tak plynie a nič z toho. čakal som aspoň humorné situácie, no aj tých je tu len veľmi málo, respektíve nič také, čo by aspoň trochu zdvihlo obočie. Podpriemer. 40/100 ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Komedie, která vlastně není ani moc vtipná. Spíš jde o to, že je to drama, ale problém je v tom, že se zde řeší takové hlouposti, že by to komické být mělo. Jenže to se neděje, bohužel. Film, který má skvělé herce, ale je naprosto neschopný s nimi cokoli nabídnout. V poslední době je to poměrně standardní stav americké komedie. ()

Firebug 

všechny recenze uživatele

Are You Here není komedie a je lepší si to uvědomit ještě před sledováním. Obsazení komediálními herci i trailerem film z nějaké důvodu klame. Přitom se jedná o velmi příjemné civilní indie drama, které je místy lehce úsměvné. S přehledem sděluje, to co chce a zkrátka baví. Je mi skoro až líto, že nemohu jít přes lepší 3*, ale třeba takový The Big Year (který má hodně podobný osud) mě zasáhl o dost více. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Komedie? Komedie? KOMEDIE? Kde? Já asi viděla jiný film. Film, jenž, na to o čem byl (o hovně, ne pardon... naprosto o ničem), byl setsakramensky dlouhý. Necelé dvě hodiny.... málem jsem se unudila k smrti. Ještě v životě jsem žádný film tolikrát nestopla a nešla si udělat např. svačinu, pedikúru, dokonce i něco málo do školy.... až tak byl tento snímek nudný. Jediné dvě věci, díky kterým nedávám odpad, jsou Zach Galifianakis bez vousů!!!!! (snažila jsem se najít nějaký screenshot nebo fotku z té části filmu a ani ta není dostupná!!!! Jen nějaká sto let stará.) a ta Laura Ramsey, kterou mimochodem vůbec neznám, byla moc přirozeně krásná. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama