poster

Zpropadené dědictví

 • USA

  Are You Here

Komedie / Drama

USA, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Firebug
  ***

  Are You Here není komedie a je lepší si to uvědomit ještě před sledováním. Obsazení komediálními herci i trailerem film z nějaké důvodu klame. Přitom se jedná o velmi příjemné civilní indie drama, které je místy lehce úsměvné. S přehledem sděluje, to co chce a zkrátka baví. Je mi skoro až líto, že nemohu jít přes lepší 3*, ale třeba takový The Big Year (který má hodně podobný osud) mě zasáhl o dost více.(11.2.2015)

 • Xmilden
  **

  Nic komediálního jsem v tomhle filmu nenašel. Sice zde hrají Zach a Owen, ovšem jedná se o jakýsi pokus natočit s těmito dvěma drama. Ano pokus, Zach se sice poprvé v životě oholil, nicméně do "příběhu" jsem se nedokázal první hodinu vůbec jakkoliv vpravit a ani později to není o mnoho lepší. Celé je to velmi zvláštně natočeno. Jak vám říkám. Nevím. 35%(30.10.2014)

 • Georgex
  *

  Od komedie, ve které hrají dva velmi dobří komici, jsem čekal poměrně hodně, ale rozhodně ne to, abych se téměř dvě hodiny koukal na nudné nefungující drama bez špetky humoru. Bohužel si tvůrci asi neuvědomili, že nestačí obsadit herce do jejich typických rolí, ale je potřeba napsat i trochu adekvátní scénář. Zatímco v Hangover role jednoduchého individua Zachovi Galifiankisovi sedla, tady se plácá v začarovaném kruhu, který nefunguje komicky a už vůbec ne dramaticky. To samé se dá říci i o Owenu Wilsonovi, který hraje typického přesládlého baliče zadaných i nezadaných žen, ale ve výsledku to vůbec nefunguje. Moje hodnocení 25%.(27.12.2014)

 • RetroMan
  ***

  Určitě nejde o komerční komedii k popukání, ale spíš o film o přátelství, hledání (ne)naplněné lásky, touze po majetku a penězích, který nabízí i námět k zamyšlení nad konzumním a alternativním způsobem života. Těšil jsem se na Melissu Rauch, ale její štěk v roli prostitutky mě hodně zklamal, potažmo by mě zajímalo, kdyby se ujala hlavní ženské role místo Laury Ramsey. Zach s často zhuleným Owenem nezklamali, zejména Zackovo chování bylo jako vždy výstřední. Co mě zklamalo, byla role Laury jako Benovy macechy, který jsem od začátku věřil, že chlapům předvede jiný způsob života, podobný místním amišům, ale ze který se fakt vyklubala pěkná parazitující mrcha.(24.10.2014)

 • Litvicek
  ***

  Těžko hodnotit, taková jednorázová záležitost, která neuškodí ale není zase tak perfektně zábavná s geniální a nebo aspon trochu lepší myšlenkou na to, aby to dostalo větší hodnocení. Herecky vyvážené, pěknou hudbou doprovázené, s pár slušnými scénkami, víc už nic, abych pravdu řekl. Nejhorší to prostě nebylo ale proč se k tomu vracet? Dobré cameo režiséra Weinera...nechtěl bych se tak jmenovat.(22.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace