• kaylin

Komedie, která vlastně není ani moc vtipná. Spíš jde o to, že je to drama, ale problém je v tom, že se zde řeší takové hlouposti, že by to komické být mělo. Jenže to se neděje, bohužel. Film, který má skvělé herce, ale je naprosto neschopný s nimi cokoli nabídnout. V poslední době je to poměrně standardní stav americké komedie.(26.8.2014)

Na tento film jsem se docela těšila. Hodnocení mě trošku překvapilo, ale přesto jsem o filmu nijak nepochybovala a těšila se dál. Je teda pravda, že pouze komedie to určitě není. Na můj vkus až moc romantiky, jinak dost dobrý film. Zasmála jsem se, občas i hodně, takže rozhodně nesouhlasím s ostatními, že to nemá s komedií nic společného. Celkově se mě film opravdu hodně líbil a ani mi nevadilo, že trval skoro dvě hodiny. Pět hvězdiček ale filmu prostě dát nemůžu, jak už jsem psala, na můj vkus příliš romantiky ... Jako pardon, ale sukničkář, který se "šíleně" zamiluje do nějaké ženské a jeho život se najednou totálně obrátí vzhůru nohama a žádná jiná ženská už ho nezajímá, to je prostě už moc velká americká slaďárna ... I když, ono se s tím v komedii s Owenem vždycky musí počítat ...(18.11.2014)

• ABLABLABLA

Komedie? Komedie? KOMEDIE? Kde? Já asi viděla jiný film. Film, jenž, na to o čem byl (o hovně, ne pardon... naprosto o ničem), byl setsakramensky dlouhý. Necelé dvě hodiny.... málem jsem se unudila k smrti. Ještě v životě jsem žádný film tolikrát nestopla a nešla si udělat např. svačinu, pedikúru, dokonce i něco málo do školy.... až tak byl tento snímek nudný. Jediné dvě věci, díky kterým nedávám odpad, jsou Zach Galifianakis bez vousů!!!!! (snažila jsem se najít nějaký screenshot nebo fotku z té části filmu a ani ta není dostupná!!!! Jen nějaká sto let stará.) a ta Laura Ramsey, kterou mimochodem vůbec neznám, byla moc přirozeně krásná.(8.2.2015)

Určitě nejde o komerční komedii k popukání, ale spíš o film o přátelství, hledání (ne)naplněné lásky, touze po majetku a penězích, který nabízí i námět k zamyšlení nad konzumním a alternativním způsobem života. Těšil jsem se na Melissu Rauch, ale její štěk v roli prostitutky mě hodně zklamal, potažmo by mě zajímalo, kdyby se ujala hlavní ženské role místo Laury Ramsey. Zach s často zhuleným Owenem nezklamali, zejména Zackovo chování bylo jako vždy výstřední. Co mě zklamalo, byla role Laury jako Benovy macechy, který jsem od začátku věřil, že chlapům předvede jiný způsob života, podobný místním amišům, ale ze který se fakt vyklubala pěkná parazitující mrcha.(24.10.2014)

Are You Here není komedie a je lepší si to uvědomit ještě před sledováním. Obsazení komediálními herci i trailerem film z nějaké důvodu klame. Přitom se jedná o velmi příjemné civilní indie drama, které je místy lehce úsměvné. S přehledem sděluje, to co chce a zkrátka baví. Je mi skoro až líto, že nemohu jít přes lepší 3*, ale třeba takový The Big Year (který má hodně podobný osud) mě zasáhl o dost více.(11.2.2015)