Reklama

Reklama

Úspěšný meteorolog Dallas hlásí počasí na místní televizní stanici. Je to především nenapravitelný sukničkář, který má stále hluboko do kapsy. Jeho přítel Ben je zase samotářský intelektuál s touhou změnit svět. Jednoho dne se Ben vřítí do budovy televizní stanice a Dallas se od něj dozví, že mu zemřel otec. Dozvídá se, že po něm zdědil velký majetek. Ben je zprvu nešťastný, pak si ale začne vymýšlet projekty, jak využít zděděného majetku k sociálním účelům. To se samozřejmě nelíbí Benově sestře Terry, která zdědila pouze 350 tisíc dolarů. Napadne otcovu závěť s tím, že Ben trpí psychickým onemocněním. Psychiatr sice zjistí, že Ben skutečně trpí mírnou formou jakési psychické poruchy, na prohlášení, že Ben je nesvéprávný, to však nestačí. Navíc se Terry obává vdovy po svém otci, mladičké Angely. (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (31)

Litvicek 

všechny recenze uživatele

Těžko hodnotit, taková jednorázová záležitost, která neuškodí ale není zase tak perfektně zábavná s geniální a nebo aspon trochu lepší myšlenkou na to, aby to dostalo větší hodnocení. Herecky vyvážené, pěknou hudbou doprovázené, s pár slušnými scénkami, víc už nic, abych pravdu řekl. Nejhorší to prostě nebylo ale proč se k tomu vracet? Dobré cameo režiséra Weinera...nechtěl bych se tak jmenovat. ()

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Komedie? Komedie? KOMEDIE? Kde? Já asi viděla jiný film. Film, jenž, na to o čem byl (o hovně, ne pardon... naprosto o ničem), byl setsakramensky dlouhý. Necelé dvě hodiny.... málem jsem se unudila k smrti. Ještě v životě jsem žádný film tolikrát nestopla a nešla si udělat např. svačinu, pedikúru, dokonce i něco málo do školy.... až tak byl tento snímek nudný. Jediné dvě věci, díky kterým nedávám odpad, jsou Zach Galifianakis bez vousů!!!!! (snažila jsem se najít nějaký screenshot nebo fotku z té části filmu a ani ta není dostupná!!!! Jen nějaká sto let stará.) a ta Laura Ramsey, kterou mimochodem vůbec neznám, byla moc přirozeně krásná. ()

Reklama

Firebug 

všechny recenze uživatele

Are You Here není komedie a je lepší si to uvědomit ještě před sledováním. Obsazení komediálními herci i trailerem film z nějaké důvodu klame. Přitom se jedná o velmi příjemné civilní indie drama, které je místy lehce úsměvné. S přehledem sděluje, to co chce a zkrátka baví. Je mi skoro až líto, že nemohu jít přes lepší 3*, ale třeba takový The Big Year (který má hodně podobný osud) mě zasáhl o dost více. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Na tento film jsem se docela těšila. Hodnocení mě trošku překvapilo, ale přesto jsem o filmu nijak nepochybovala a těšila se dál. Je teda pravda, že pouze komedie to určitě není. Na můj vkus až moc romantiky, jinak dost dobrý film. Zasmála jsem se, občas i hodně, takže rozhodně nesouhlasím s ostatními, že to nemá s komedií nic společného. Celkově se mě film opravdu hodně líbil a ani mi nevadilo, že trval skoro dvě hodiny. Pět hvězdiček ale filmu prostě dát nemůžu, jak už jsem psala, na můj vkus příliš romantiky ... Jako pardon, ale sukničkář, který se "šíleně" zamiluje do nějaké ženské a jeho život se najednou totálně obrátí vzhůru nohama a žádná jiná ženská už ho nezajímá, to je prostě už moc velká americká slaďárna ... I když, ono se s tím v komedii s Owenem vždycky musí počítat ... ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Příběh hlavně o postavě i Zachu Galifianakise,který jak tomu u něj i podle jeho vzezření bývá hraje chlápka,který se nemusí s ostatníma lidmi a vydělává na prodeji marihuany a následně zdědí velké peníze po svém otci se ,kterým se nestýká a ,který žije na farmě mezi amišy.Do toho zde hraje postava Owena Wilsona coby jeho kamarád ,který pracuje v TV jako hlasatel počasí a ze Zachem se zná už od základní školy a rádi spolu kouří trávu a polemizují nad životem a sem tam musí Owen zachránit Zacha od jeho bláznivých nápadu.I když jsem se v Zachovi docela viděl ,hlavně v jeho postoji vůči lidem tk nevím,ale úplná komedie to není,ale drama taky takže film působí rozpolceně a tím pádem mě to dvakrát neoslovilo a dávám celkově 50% a tři hvězdy. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama