Hidden je postapokalyptický film o manželech s malou roztomilou dcerkou. Po náhlém vypuknutí nákazy se rodině na útěku podaří nalézt nepoužívaný protiatomový kryt. Tento úkryt jim poskytuje veškeré nutné vybavení pro přežití, ale jak dlouho jsou schopni vydržet a co na ně vlastně číhá venku? (TheDon)

lajkus

SPOILER : Originální thrilerárna u které mi bohužel došla pointa ve třetině filmu... Zároveň si film sráží nohy upíro-zombí-hulk koncem... Ale i tak nadhodnucuji za originalitu... ()

johnny_vasku

Tak tu máme předzvěst 10 Cloverfield Lane. A dopadla vskutku dobře. Jedná se o opravdu velmi malou jednohubku, která uteče, že se ani jednou nestihnete kouknout na hodinky, a ke které toho bez spoilerování nejde mnoho napsat, nic není totiž takové, jak to na první pohled vypadá. Herci příjemní, prostředí příjemně klaustrofobické, zkrátka dobře odvedená variace na post-apo úkrytové téma. 75 %. ()

Unrealik

Příběh fajn, ale co to technické zpracování?! TMA, TMA, TMA se sotva viditelnými obrysy postav, strašně moc to sráží zážitek z filmu (cca poslední třetinu, zřejmě jinak nejlepší, jsem už nevydržel a filmem se proklikal). ()

Accuphose

Tohle je typický béčko se všema neduhama, špatnej scénář, blbý chování postav, nevěrohodný situace... ale má to jedno pozitivum, není to tak špatný, abych tomu musel dát odpad. Fanoušci žánru těhle filmů viděli desítky, ba možná i stovky. Když se na to nepodíváte, o nic nepřijdete. ()

90125

Prekvapivo veľmi slušne fungujúci psychologický horor. Prvá "survival" časť je úplne podľa môjho gusta. Všetko úplne uveriteľne skutočné, vratáne chovania sa postáv a ich dialógov. Herci sú výborní, hlavne 10ročná dievčina dáva všetkým na frak. Neviditelné nebezpečenstvo je priam hmatateľné. Záverečná "zombie" čast mi voňala trošku menej. Napriek tomu sa zápletka ukáže ako príjemne prekvapivá a koniec je tiež fajn. Škoda, že film na chvíľku skĺzne do trendového CGI akčňáku. To vôbec nemal zapotreby. Radšej mohol ostat viac na Ceste. 71 % ()

Chicharron

Příběh o "takové normální rodince" s totálně přiblblou hysterickou dcerkou, kterou bych v bunkru asi po 5 minutách uškrtil... Filmu by výrazně prospělo lineární vyprávění, protoře "flashbacky" jsou nezvládnuté, chaotické a objevují se bez jakéhokoli ladu a skladu a výrazně ruší. Film který mně nijak zvlášť neoslnil. ()

Miroslav.Zac

Většina podobných filmů buduje napjatou atmosféru, aby ji pak ke konci totálně zabila. To naštěstí není případ tohoto filmu. velmi zdařilý, temný a depresivní snímek. ()

jiri.juricek

Nemůžu si pomoct, ten film prostě nějak rychle skončil a šlo z toho ještě vymáčknout mnohem víc. Ve filmu panuje celou dobu napětí, horor bych za tento film neoznačil, spíše thriller. Ale milé překvapení, na jedno shlédnutí to bylo super a bral bych klidně i pokračování. ()

awerto

Ta afeektovana holcicka me fakt stvala a bylo mi fakt lito, ze ji nekdo nebo neco nezabilo a ze to odnesl jeji civilne hrajici fotrik, Kazdooadne, film, kde tahnou prakticky 3 lide 3/4 a bavi a ma co dat, hodonitm na 75%. Oplati se. ()

lineker

Tak trochu Ti druzí na postapokalyptický způsob. Slušná depresivní atmosféra protiatomového krytu, kde je přežíváno ze dne na den s neexistující vyhlídkou lepší budoucnosti. "Dýchači" jsou totiž, všude tam venku. Zlí a dobří zde neexistují. Jde jen o přežití. ()

Iveta47

Záhadny,napínavý ,tajomný horor s nečakaným a neúplným rozuzlením ,ktorý vlastne neprezradil prečo sa dialo to čo sa dialo....otvorený záver a ja si rada počkám na pokračovanie,lebo v tomto prípade je to viac ako isté,že to pokračovanie musí prísť. ()

Pashowski

Hidden je slušně natočené a v pohodě zahrané stísněné drama, v žádném případě horor, a to vše za babku. Váš zážitek z filmu tak bude s největší pravděpodobností záviset na tom, jestli poberete tajemný zvrat na konci. ()

Lucky Eda

Jejejej čtřičtvrtě filmu nic stale tajemne film vas necha nechapave divat na 3 lidi v proti atomovym krytu ale nakonec se vsechno dozvite a z filmu máte prd ()

Dexies

dle traileru, jsem čekal mnohem víc ... příběh je celkem zajímavý, ovšem herci jsou trochu nesympatičtí, pár nelogických věcí by se taky našlo, ale co film, neurazí, si nenadchne, ale pojetí apokalypsy v tomto podání, nu proč ne ... p.s. tu holku bych odstřelil hned na začátku :) ()