Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

peetrejr

Dvaja trápny herci, hrozný americký scenár, čo sa môže pokaziť? No, toto som si zo začiatku hovoril aj ja. Začalo to celkom prijateľne, aj keď pravdepodobnosť že v lietadle stretnete boháča, ktorého nenapadne nič iné len to, že vás pozve na luxusnú jachtu ( btw to sa mi stáva každý deň ). Na jachte sa pekne predstavia všetky postavy a už začne aj vraždiť. Tu to začne byť pekne zaujímavé, pretože ja som hneď hádal kto to môže byť. Prechádzal som si motívy svedkov a podvedome som si začal vykresľovať páchateľa. Nanešťastie bol môj typ ako tak správny. To ma istotne sklamalo. Nick a Aubrey Spitzovi ( hlavné postavy ) nám teda idú riešiť túto parádnu záhadu. Občas som mal bohužiaľ pocit že Jennifer Aniston si povedala: “ó, Netflixový film, to bude honorár! “ , potom aj tie špičkové herecké výkony tak vyzerajú. Adam Sandler bol proste sám sebou a celkom mu to ide. Nejak sa nám rozuzľuje dej a už prichádza k odhaleniu vraha. Vtedy som nevedel čo skôr, či skok z okna alebo glock do úst. Nejak som toto strašidelné vyvrcholenie prežil no nie, potom však prišla ešte naháňačka na autách, kde Jennifer Aniston riadi ako Vin Diesel v Rýchlo a Zbesilo. Film by bol možno aj na 4 hviezdy, no nereálne prvky ( Nick je policajt a detektívske skúšky nezložil preto, lebo má zlú mušku, tak potom na konci keď jeho ženu drží páchateľ, on sa mu trafí presne do ramena a netrafí svoju manželku, aj keď pred pár minútami netrafil stojaceho človeka ) to je len jeden z mála príkladov debilnosti tohto filmu. Proste neviem prečo má Netflix takú úchylku, že zničí všetky potenciálne dobré filmy/seriály. Ja tomu asi nepochopím. Počkať! Ono bude aj Murder Mystery 2 (2023) ! No tak to ma podrž, prečo to robíte?! ()

Doomedx

Sandlerovský Orient Express. Dávám o jednu hvězdičku vice, protoze Sandler v posledni dobe točí hrozné hovna a tohle je taková vzpomínka na jeho starší dobré časy. ()

BOURQUE

Totálna „trefa vedľa“ Netflixu! Lacný krimi so slabými hereckými výkonmi. Spolupráca J. Aniston / A. Sandler teraz nevyšla. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

sadlokan

Ale pěkná variace na A.Christie.Místní znalci to přirovnávají k Vraždě v Orient Expresu,což je pochopitelné,protože díky prostředí lodi bližší Smrt na Nilu nikdo nedávno neremakeoval,takže to samozřejmě neznají. ()

Rathalos

Opat spolupraca Jennifer Aniston a Adama Sandlera v dalsej komedii,ktora sa celkom vydarila,nenudil som sa a na pobavenie to uplne postacilo...:-) ()

Rockerman

Říkal jsem si Adam Sandler? To nevěští nic dobrého. Na druhou stranu je tu Jennifer, která se mi už i jako zralá žena líbí. Nakonec to taková katastrofa nebyla. Opravdu dobrých vtipů tu sice moc není, většinou je divák zase násilím tlačen, aby se právě teď zasmál. Překvapivě i těch trapných fórů je tu málo a to v Sandlerových filmech bývá vždycky většina. Takže taškařice s detektivní zápletkou alá Agatha Christie se dá bez úhony přežít a sem tam i nenáročně pobavit. ()

Gaia.M

Ehm. Co na tohle jako říct. Je to kravina, je to fakt vtipná kravina. Znova to asi vidět nepotřebuju, ale za podívání to stojí. Bavila jsem se. Navíc Aniston a Sandler, mám je prostě ráda. Takže jo, podívejte se a nehledejte v tom nic složitého, jen se bavte. ()

CaptainCzech

Sandlera i Aniston mám rád, ale bohužel v tomhle filmu fungovalo skoro všechno jenom ne oni dva. Bohužel také to nejdůležitější u komedií HUMOR. Co se týká záhady úmrtí a řešení kdo je vrah, tak to mě dost bavilo, vedlejší postavy tu fungují skvěle a hodně mě bavili. Navíc prostředí kde se děj odehrává se mi líbil ať už to byla jachta, palác nebo ulice. Velkým plusem je ještě vrah, jelikož mě to několikrát donutilo přehodnotit podezření z jednoho na druhého a nakonec jsem byl i mile překvapen, jak to dopadlo. Po shlédnutí mě to navnadilo na nějaký další kriminální dílo. Tím to ale u mě končí jelikož jak jsem psal výše tak ústřední dvojice Spitzových je špatná (nulová chemie, dialogy ve stylu hrozně afektovaný ženský a párkařskýho chlapa, neustálé komentování očividných věcí, atd.) a humor byl opravdu špatný, vůbec mi to nesedlo a jelikož ve filmu je obojího nadmíru, tak nemůžu jinak než tomu dát 2 hvězdy. ()

hEROic

Tak takhle ne. Nečekal jsem nic moc, ale i tak to bylo horší než má očekávání. Sandler byl vysloveně nepříjemnej a trapnej, příběh šílenej. Největším pozitivem tak je to, že to utrpení naštěstí netrvá moc dlouho. 40% ()

Olík

Až se mi chtělo vykřiknout: „Adam Sandler žije, je živýýýýýýýýýý“. Žádné prdění, žádné močení, po letech zase první komediální liga po boku „nesmrtelné“ Jennifer Aniston (Sandler si vždycky liboval ve výběru svých filmových partnerek). Oddech, nesvázaná atmosféra, ale zároveň spád a motiv ala Agatha Christie. Určitě se tady nebavíme o filmové události roku, ale tahle poloha prostě Sandlerovi sluší a hlavně to je prostě on. Bývávalo lépe, ale pro mne jeho nejlepší počin za X let. Pobaví, příliš nezaměstná mozek....někdy není potřeba více. ()

helloween93

Svého času rekordní hitovka v počtu shlédnutí na Netflixu v prvních 3 dnech, kterou překonal až Hemsworthův Extraction. Jde o první Sandlerův film ve spolupráci s Netflixem, co jsem měl možnost vidět a jsem rád, že se po letech opět sešel s Anistonkou, protože jim to jako páru klape. Námět je takovou komediální variací na oldschool detektivky se skupinou podezřelých z nichž jeden je vrah. Prostředí Monaka jako vždy atraktivní. První půlhodina je nejslabší, chvíli mi trvalo, než jsem se do filmu zakoukal. 3* ()

Joey(1)

Čekal jsem pohodový nenáročný kousek a to jsem přesně dostal, ti, kteří si od toho slibovali nového Poirota, by měli vysadit prášky. ()

panvasik

Strašná kravina, která mi ku podivu sedla. Adam Sandler i Jennifer Aniston jsou šílená dvojka, která mi už dlouhodobě sedí a tentokrát, ale tentokrát místo normální romantické komedie dostáváme i detektivku, která byla správně ulítlá a šílená, jak to případě Sandlera má být. Záhadná vražda není ničím ozvláštněna a je to spíš rutinní typická vražda, kdy detektiv musí rozluštit případ vraždy v rozhádané rodině, příliš se to podobá námětem k filmu Knives Out (nedovoluji si to k tomu přirovnat :D), ale je jich mnohem víc. 70% ()

Kingjiri

Detektivní parodie, která sice díru do světa neudělá, ale dlouhou chvíli ukrátí. Jennifer Aniston je hlavnim tahounem, Adam Sandler je místama dokonce sympatickej a potěší i obsazení vedlejších rolí. Humor funoval tak půl na půl a akce nebo napětí mohlo být mnohem víc. Typickej zástupce žánru "neurazí, neadchne", jako brainless oddechovka však Murder Mystery docela funguje. Třetí slabá hvězda za evropskou výpravu , casting a pár vtípků. ()

HenryIvan

Typicky atypická „ Sandlerovka “. Viete v čom ?? Atypická, lebo sme skôr zvyknutí na viac šialené a komediálne prestrelené komédie, kde sa Adam správa ako magor. No typická, lebo aj napriek všetkému spomenutému, má Adam raz za čas film, ktorý je presne na toto kopyto ( väčšinou síce menej akčné ). Film je slušný, vôbec sa nedivím, že trhol rekord v pozeranosti. Veď to bol predsa film o typických „ amíkoch “ v Európe ( ani tá krimi vložka nie je odklon od šablóny ). Ľudia často od takýchto filmov čakajú, že im smiechom padne bránica, no toto je prototyp „ feel good “ filmu, kde len vypnete, pár krát sa pousmejete, občas dokonca nastane chvíľa mierneho smiechu, ktorý však ukončíte skôr, ako si to váš mozog uvedomí, lebo sa za to cítite trápne ( aj pred sebou samým ). A toto všetko Adamove filmy skoro vždy spĺňajú a preto ho Netflix nie že toleruje, ale niekedy aj potrebuje. Dodáva trhu niečo iné. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)