Sám doma 5: Vánoční loupež

(TV film)
  • Česko Sám doma 5 (neoficiální název) (více)

Finn Baxter tráví nejraději čas hraním počítačových her a po přestěhování na tom nehodlá nic měnit. V novém domě podle něj ale straší duch. Rodiče mu nevěří a nikdo z nich netuší, že si na ně brousí zuby vykutálení zlodějíčci... Catherine  Baxterová získala lepší práci, a tak se celá Baxterova rodina přestěhovala z Kalifornie do Maine. Catherinin manžel Curtis nemá s přestěhováním žádný problém, ale děti, syn Finn a dcera Alexis, nejsou vůbec nadšené. Finn tráví hodně času u počítačových her a Alexis má stále sluchátka na uších. Catherine s Curtisem se snaží, aby si děti na nový domov rychle zvykly. To se jim zatím moc nedaří, ale aspoň přimějí Finna, aby šel ven a skamarádil se synem sousedů Masonem. Finn se od Masona dozví, že v jejich domě prý straší duch gangstera, který tam byl kdysi zabit, a hned to řekne rodičům, protože se začal bát. Než odjede s rodiči a sestrou koupit vánoční stromeček, nalepí papírek na dveře od sklepa, aby se ujistil, že duch po domě nechodí. Když se vrátí, papírek není na svém místě. Finn varuje rodiče, že po domě někdo chodil, a stále tvrdí, že je tu duch. Catherine s Curtisem si myslí, že si Finn vymýšlí, aby se vrátili zpět do Kalifornie. Nikdo z rodiny netuší, že v jejich domě byli lupiči, kteří se hodlají ještě vrátit. Někde v domě je totiž schovaný vzácný obraz... Rodina je pozvána na vánoční večírek k panu Carsonovi, ale děti stávkují a Catherine s Curtisem jedou nakonec na večírek bez dětí. Finn pak požádá Alexis, aby s ním šla do sklepa, kam se mu zakutálela baterie do herní konzole. Ve sklepě objeví tajné dveře do trezoru. A záhy zjistí, že se do domu chystají lupiči... (TV Prima)

ninjas123 odpad!

Co je je to hle za film ? To je sračka první třídy.A ten Režiser to je kokot největší !! to je snad výsměch divákům. Tak to hle si Diváci ani nezaslouží !! ()

LeaFF odpad!

nepochopím proč tohle vlastně natáčeli.. po zabité trojce nelogicky vznikla 4 a obě dvě stojí za hovno, tak proč natáčet další sračku? kdyby takovou energii vynaložili aspoň k filmům, který stojí za pokračování. ()

BratmMm

Fakt o malilinký kúsoček lepšie ako štvrté pokračovanie. Ale stále to patrí medzi zbytočné pokračovanie Sám Doma. Ja len dúfam, že konečne pochopia, že už posledné dve časti stoja za veľký prd a šiestej sa už nedočkáme, pevne v tom verím. ()

Maza2222

Za tu Alexis musím dát alespoň 10% (zabouchl jsem se do ní :D). Předchozí díly jsem neviděl (jsem blbec :D), ale tohle stálo fakt za nic. To je napadlo s*át to do telky, a já blb si nevšiml hodnocení a koukal jsem. Postavy nic moc (až na Alexis), příběh je špatný, to samý pasti (co Finn přichystal). 10% za sestru, jinak je to fakt sračka. ()

dragon'88

Bolo to celkom slusne, aj pobavilo, hlavne ku koncu. Islo to viac podla sablony prvych dvoch casti, co sa mne pacilo, viac vyvazena akcia s inymi aspektami. Na klasiku sa to nechyta a preto to je iba na jedno pozretie. Trochu viac odtrhnute od reality, ale napriek tomu stale zopar dobrych napadov. Je vidiet ze sa netocilo uz na film a budget sa tiez nedal porovnat, no aj tak to vyslo lepsie nez trojka. ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Měli jsme na něj prachy? Někdo tu umřel?" Zloději jsou díl od dílu tupější a tupější. Čím větší číslo na konci názvu, tím sestupnější kvalita. To u této série platí. Podívejte se na jedničku, dvojku, možná ještě na trojku a od čtvrtého dílu až po sem raději zapomeňte, že to existuje. Jinak opakované vtípky z minulých dílů. Jo jo, vykrádat se musí umět. Ať už cizí baráky, nebo úspěšné filmy. A když se to neumí, dopadne to takhle. Ani dětský a už vůbec ne rodinný film. - odpad! ()