ferika

Predovsetkym, zato, ze na CSFD v zozname ucinkujucich autori vynechali jednu z najmilsich top-hviezdiciek predovsetkym francuzsko-talianskych filmov Dominique Sandovu, by mali ist klacat do kuta! ... Za klaunske cisla a nezazivne dlhe sceny vo fabrike by mali ist spolu s nimi klacat do kuta aj autori tohto filmu. Film som videl rok po premiere v CS televizii (mal som asi 18 rokov) a odvtedy znovu asi 5-6 krat a nazor som si opakovane potvrdil! 30% filmu je zbytocne roztiahnuta stopaz. S trojkou Funes/Coluche/Sandova to malo na ovela viac -aj komiky aj romantiky. PS: Za spravne pisanie Funesovho mena sa nemienim ospravedlnit - nebudem to hladat na mojej nemeckej klavesnici! Mozem pisat len ü,ö,ä,ß, atp. Pisem len tak ako mi "klavesnica narastla"! ()

Matous555

První půlka mě hodně bavila, smál jsem se každou chvíli, ale druhá půlka a závěr mě nezaujaly. Přesto tomuto skvostu dávám 5 hvězdiček, protože geniální Funes si to prostě zaslouží. ()

gggggg

Nemám slov. Tak skvelý film a hlavne dabing Funesa, ktorý ponúka František Filipovský a ja narazím na verziu s Václavom Knopom?? Komu podávalo paprče majstrovské dielo tak mu ďakujem, pretože mi pokazil film, ktorý som vždy mal tak rád. ()