Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

Ivanuela

jeden z najlepsich romatickych filmov ake som videla... necakane rozuzlovanie deja sa mi pacilo... a super soundtracky... moj skormný nazor :) ()

Mana

Romantika, thriller, drama a mysteriózno je všude kolem nás. Ovšem umělecky je zpracovat a vsadit do jednoho díla, je vysoká laťka, která zde nebyla přeskočena. Děj je předvídatelný, táhnoucí se, málo poutavý a charaktery postav postrádají hloubku. Až na konci se tato plochost a plachost rozbíjí o zem, neboť matrace tu chybí. ()

Tess17

Poslední dobou mám pocit, že se Sparksovy knihy točí v podivných kruzích. Na konci zjišťuji, že jsou vlastně všechny "na jedno brdo" a už mě to začíná nudit. Pokud další jeho knihofilm bude podobné atmosféry (a jako že nejspíš bude), rezignuju na unylé romanťáky u moře. Pořád to má ale jakési kouzlo. A tím nemyslím ohranou trojici - rozkošná děva - silný rytíř s pevným charakterem - bad guy. Bylo to hezké, ale předvídatelné. Bylo to romantické, na konci až přeplácaně dramatické. ()

hovadko.bozi

Byl to takovej průměrnej, dvouhvězdičkovej slaďák, na kterej se holka koukne, když je další alternativou buď učení se na státnice nebo remake Barbara Conana na primě. Nic víc ani míň jsem do chvíle před závěrečnejma titulkama nečekala, ovšem těsně před nima přišla třešnička na dortu, který osobně přezdívám "TO SI SNAD DĚLAJ PRDEL!". Hallströmovi asi šplouchá na maják, nebo nemá z čeho platit nájem, takže ta jedna hvězdička je jen za Duhamela bez trička... ()

judas p

Je to tak, že Lasse má zkrátka filmy v různých kvalitativních rovinách. Tenhle patří spíš k průměru, ale působí (alespoň na mě) strašně sympaticky. Především ústřední dvojka je typově dokonalá a ostatní herci nic nekazí. Úplně na mě dolehla taková krásná idylická pohoda a to je viditelně hlavním cílem tohoto filmu - pobavit, moštárnu zase příště. Jediné co mi kazí celkový dojem a je to absolutně zbytečné je ten sci-fi prvek. Ale co, dokonalých filmů je málo, jsem rád i za ty "jenom" zábavné. ()

Capinka

Škoda, že jsem těsně před shlédnutím filmu četla předlohu... Film se v mnohém lišil, ale nezklamal :) Škoda, že změnili to, jak se do Southportu dostala, mohlo to být trošku akčnější (a ten konec byl v knize taky zajímavější a napínavější). ()

Minoka

Bezpečný přístav jako romantika? A tak jako... proč ne? Líbili se mi neokoukanost herců (především hlavní herečky). Příjemná podívaná to rozhodně byla. Konec lehce přitažen za vlasy, stejně jako to, že někdo tenhle film je schopen považovat za thriller. Kdo chce, tomu se to líbit bude, kdo tenhle žánr nerad, tak ať se na Safe Haven prostě a jednoduše nedívá. ()

skierka

Lasse Hallström a Nicholas Spark je spojení, které se mi nikdy neokouká. Film byl skvělý, plakala jsem, bála se a na konci se smála. Už teď přemýšlím, kde splaším knižní předlohu! ()

hajner

Takže ako nezasvätený laik musím povedať, že nepoznám predlohu a ani tie keci okolo. Ako romantika mi to prišlo výborné aj keď otrepané. No a čo? O čo vám ide ľudia,po dlhom čase vidím v romantickom filme párik v ktorom ani jedna zo zaľúbencov nepôsobý odporne či nesympaticky. Hrajú to bravúrne a čo je pre mňa dôležitejšie žral som im to a vypadali ako skutočný pár. Hoc nepoznám tu blonďatú krásku ale dúfam,že ju uvidím ešte v dákom filme. Nemám problém dať plný počet lebo sa mi to páčilo. ()

AneeR

Začátek byl takový že jen člověk kouká co se vlastně děje.Uprostřed pak panovala romantická atmosféra...Poté zase hodně napínavé,kdy jsem čekala jak to dopadne...A konec mě naprosto dostal.Nádherný,dojemný a hlavně takový nečekaný.Krása ()

rebelllka

Bezpečný přístav je velice pěkný film ,který je velice napínavý a upřímný film , jako četla jsem knížku a jako co se dá očekávat od Nicholase Sparkse, samozřejmně že uspěšně a pěkně dokončený film . ()

CarlaBrunn

Presne takto si prestavujem kvalitne spracovanie nametu k filmu. Ziadny pomaly dej, vsetky postavy viac nez sympaticke, pribeh nad ktorym sa da aj zamysliet, troska "duchariny", jednoducho z kazdeho rozka troska a zaroven ako celok velmi prijemne a obohacujuce. Neviete mi poradit este aspon 3 podobne zamerane filmy???? ()

Pono

Příjemné překvapení.Nechápu,co je na tom mysteriozního,ale to neva.Herci si sedly a mě to bavilo.90% ()

Canwick

Vážení, u hodnocení tohoto snímku se nejspíše dočtete hodně kritických komentářů, které jej rozcupují na kusy. Musím říci, že neprávem, alespoň z mého pohledu. Není to klasický doják anebo mysteriózní thriller. Je to přesně film, který pohladí na duši. Je pravda, že jako spousty amerických filmů tušíte, jak celý příběh dopadne, ale přesto je natočen trochu jinak. Neokoukaní herci nabízejí zajímavou paralelu, krásné prostředí, nádherná podmanivá hudba a po čase snímek téměř beze zbraní. Během sledování se mi chtělo navštívit Southport a strávit tam pár chvil. Mám dojem, že filmaři natočili přesně to, co natočit chtěli, protože z filmu cítím klid a bezpečí. ()

violik

Ač romantické filmy nevyhledávám tady jsem se natáhla a odpočinula. Příjemní herci, krásná příroda a vypnutý mozek, co víc si můžete přát. ()

Va33ek

Na tento filmeček jsem narazil vcelku náhodou a řek jsem si, že tomu dám šanci. Přece jenom Lasse mou důvěru v minulosti nezklamal. A ani tentokrát ne. Krásný, milostný příběh s pěknou hudbou, sympatickými herci a špetkou tajemna, která rozhodně není na škodu. ()

JerryPilsen

Romantika jak má být s malým nádechem napětí,Minulost je dávkovaně odkrývána což velmi prospívá příběhu.A závěr je slušně vypointován,takže tohle dílo nemůže urazit. ()

Kevi1 odpad!

Ako ja všeobecne Spraksové knihy nemusím, ale, čo som si myslela, že Walk To Remember a Notebook sú úplne hrozné braky, toto ma dostalo. Priznávam, že jeho knihy fakt nečítam, však, čo by v nich mohlo byť iné ? Toto bol fakt hrozný príbeh. Ja neviem, snáď to ani nemalo byť natočené, pretože je to scenár pre béčkový triller zo začiatku 21.storočia a vôbec nechápem, ako sa to mohlo dostať do kín. Jednoducho a stručne - toto si užijete jedine, ak ste fanúšikom teatrálnych romantických príbehom z pera Steelovej. ()

Krastom

Jsem moc rád, že jsem měl tu možnost se na tento snímek podívat. Je to vynikající film plný skvěle zachycených emocí s příběhem, který chytí za srdce až jsem měl místy slzy na krajíčku. ()