Reklama

Reklama

Čtyři komici se vzájemně hecují k čím dál ztřeštěnějším kouskům. A když někdo z nich výzvu nezvládne, čeká ho něco ještě mnohem horšího. (Netflix)

Recenze (16)

Thomick 

všechny recenze uživatele

Existujou adrenalinový či energetický bomby, a potom taky tahleta humorná. Rychle sfouknuto, bránice pošimrána, pět sérií zdlábnuto jako nic a hlad bych měl neustále. Neuvěřitelný, že ti chlapi stále zvládají přicházet s originálníma nápadama. Svým způsobem géniové komedie... a to jsem si nikdy nemyslel, že by mi mohl sedět i právě tenhle způsob. ()

trpk1 

všechny recenze uživatele

Asi jediný dôvod prečo tento seriál má tak vysoké hodnotenie (v čase písania: 94%) je, že ho pozerajú ľudia, ktorí obľubujú takýto formát komédií. Je pravda, že sa pri pozeraní budete smiať. Ale pokiaľ to nie je vaša šálka kávy, tak vás to prejde po pár častiach. Bohužiaľ tento seriál neprináša nič nového. Vtipy sú veľmi neoriginálne, miestami až príliš hlúpe. Respektíve často sa nezasmejete na žiadnom vtipe, ale len na čírej hlúposti. ()

Reklama

(mOnkey) 

všechny recenze uživatele

VAROVÁNÍ: Následující program obsahuje scény zachycující blbost čtyř kamarádů, kteří se snaží navzájem zesměšnit. Joe, Murr, Sal a Q jsou sice kamarádi, ale to jim nebrání v tom, aby ze sebe (a z ostatních) udělali pitomce před celým národem. Pro zábavu samozřejmě. Různé úkoly, různé situace, škodolibost a občas neuvěřitelná fantazie hlavních aktérů, to jsou Impractical Jokers. Nebudu se zbytečně rozkecávat, protože tohle se nedá popsat, to se prostě musí vidět. Je škoda, že se některé nápady sem tam opakují, na druhou stranu dané situace dají vždycky vzniknout něčemu novému a hlavně pekelně zábavnému. Taky se mi zdá, jako by některé výstupy byly nahrané, protože snad ani není možné, aby kluci čas od času náhodné kolemjdoucí takovým způsobem urazili a ti jim na oplátku nechtěli rozbít držku. A možná i chtějí - a od slov přejdou rovnou k činům -, ale hádám, že tenhle případný materiál zůstane k naší smůle na podlaze střižny. Ale v tomhle případě jsem ochotný ledacos odpustit, protože takové trhání bránice si člověk užije jenom párkrát do roka. Na jednotlivé epizody (kromě jedné, ale tu si jistě dohledáte sami) se můžete podívat online například tady. „Být vámi, tak tyhle ubrousky nekupuju, protože tím podporujete Nacisty.“ 85% ()

Arnier22 

všechny recenze uživatele

Tyto kamarády jsem poprvé viděl u Conana, kde mluvili o tomto pořadu. Jelikož mě to nadchlo, tak jsem si hned vyhledal nějaké scény na youtube a nesmírně jsem se u toho smál. Tak jsem si řekl, že si musím pustit celý díl. O měsíc později a už mám zkouknuté díly všechny a některé i dvakrát. Q, Murr Sal a Joe jsou mistři improvizace, a proto jsem se u všech dílů dost nasmál. Jednotlivé díly se skládají z úkolů, které jsou zachycovány skrytou kamerou. Kdo má na konci dílů nejméně bodů, čeká ho trest. Trest (Punishment) je opět nějaký úkol před skrytou kamerou, který má za úkol Jokera ponížit, jenže všichni čtyři aktéři uzavřeli pakt, že na trest nemůžou říct NE. Takže jakmile je trest ponižující, nepříjemný, nechutný, strašidelný, či bolestivý, oni ho musejí vykonat. Což posouvá improvizační show na úplně novou úroveň. Impractical Jokers jsou "hidden camera show", ale spíše, než že by dělali pranky na nic netušících kolemjdoucích, snaží se ponížit sami sebe navzájem. A to dělá z této show jeden z nejvtipnějších pořadů, co jsem kdy viděl. ()

Mikah 

všechny recenze uživatele

Parta čtyř přátel se na střední škole společně začala bavit tím, že si ze sebe před ostatními lidmi dělali legraci, a o mnoho let později jim bylo umožněno začít točit pořad v podobném stylu. Spíše než reakce lidí sledujeme samotné tvůrce, to, jak se snaží vzájemně si ukládat trapné úkoly, jak je pro ně těžké je splnit a jak se u toho všeho baví. Díky tomu, že působí jako obyčejní lidé, co mají své hranice a úkoly často odmítají, je snadné se s nimi identifikovat a cítit se trapně společně s nimi. Především oceňuji, že se jim daří zesměšňovat spíše sami sebe navzájem než druhé. Nejedná se zrovna o intelektuálně náročnou zábavu, ale ráda se občas zasměju, což se mi u Impractical Jokers vždy podaří. Během tří let, co to sleduji, jsem si tvůrce oblíbila, zejména Sala, kterého Joe v jednom z pravidelných video chatů výstižně popisuje jako „a giggly cuddly teddy bear“. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (6)

  • 31. prosince 2021 Joe Gatto na svém Instagramu oznámil, že po devíti sériích show opustí. Byl po rozvodu a chtěl se více věnovat svým dětem. V důsledku toho v pořadu od 10. série působil v každé epizodě speciální host. (DaveKurkic)
  • Natáčanie šou prebiehalo s pár výnimkami prakticky neustále v New York City. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama