Reklama

Reklama

Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Zase až tolik to nepražím z mýho pohledu lepší než Safe, Parker nebo Redemption, ale pořád nic moc. Samozřejmně tvůj názor ti neberu :-)

na příspěvěk reagoval Lefty86

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jo a ten komentář je záměrně konfrontační. Vím, že jsem asi nasral pár fanoušků Stathama, ale já už jsem holt takovej. Osobně proti němu nic nemám jenom filmy jeho poslední tvorby mi prostě nesedli.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Teď si to vystihl. Mě příjde, že je ten film takovej rozpolcenej jako by nevěděl čím chtěl vlastně být. Ani drama ani akčňák takovej hybrid mi to přišlo.

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

mzss1

to nebylo srovnání, jen rýpnutí že jsi na to šel do kina ale Homefront se ti nelíbil. :-D Vím tvůj názor i na Ryana a že jsi to měl zadara. Prostě jen rejpanec 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1

píč je lepší :D Inak mňe ten scénar príde solídny, akurát na akčniak je tam málo akcie. Ak chceli viac thriller ako akčný film, potom už by tam chcelo rozvetvenejší príbeh a väčšiu dávku napätia. Ostalo bniekde na pol ceste. Pre mňa asi film za 3 a pol hviezdy. Herci to hodne ťahali hore. Najviac ma mrzí, že Grillo nedostal viac priestoru. Lebo jeho postava vyzerala minimálne rovnako zaujímavo (ak nie zaujímavejšie) ako tá Francova.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Možná trochu nepodložený, ale pro mě jo :-) Tvoje srovnání s Jackem Ryanem moc smysl nedává, píč si ten film ani neviděl :)

na příspěvěk reagoval Lefty86

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

"Asi by se měl držet funkce šéfa Postradatelných a do psaní scénářů k jiným filmům se nesrat..."

 

A že ty toho o psaní scénářů hodně víš, že jo?:)) Sorry, musel sem si rejpnout:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

S Jackem Ryanem se to neda vubec srovnavat. Kdyz jo ?zacnu to detailne rozebirat nejen do sroubku, ale i do nejmensi matky :-) v komentari k tomuto filmu jasne vylicim..co se mi nelibilo. Je to podprumer..hezky dle meho nazoru porovnam dalsi Stathamovi filmy..

na příspěvěk reagoval Lefty86, Wacoslav1, Martin741

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1 , ywo666

Já nepochopím, jak je možný, že právě Stallone napsal takhle bezpohlavní sterilní scénář jako k tomuto... Asi by se měl držet funkce šéfa Postradatelných a do psaní scénářů k jiným filmům se nesrat...

na příspěvěk reagoval Lefty86, vegetol.mp

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Tak ja tiež nie som nadšený. Podpriemerná stathamovka. Taký Safe, Parker, Redemption... sa mi páčili viac. Na to akú to malo krátku stopáž, tam bolo málo akcie. Ako nenudil som sa. Jasona mám rád v každej úlohe. Drsne vyzeral aj Frank Grillo za chvíľku, čo sa tam objavil, ale čakal som viac. Na ten budget a obsadenie? Fakt som dúfal v úplnú šupu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lefty86: jj, ja se snazim vzdy svuj nazor obhajit...at to nevypada..ze filmy shazuju..zrovna Stathama mam v topce...tak me to spis zamrzelo..snad dalsi filmy budou lepsi no :)

na příspěvěk reagoval Lefty86

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Lefty86: Jasne..jako pro me neznamena, ze kdyz neni akce je nuda. Bylo tam nejake napeti..neco se tam delo...ale az po 70ti minutach hlavni akce ...nevim no.. Neslo o akci ktere bylo malo a nezaujala me...celkove divny film..scenar odflakly...ale vec nazoru..za tim si stojim no..

na příspěvěk reagoval Lefty86

Související novinky

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (více)

Reklama

Reklama