Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

lucky.loo

klasická Stathamovka, s celkem na akčňák jednoduchým a ucházejícím dějem. Je jasné, že tu nemůžeme čekat velké duševno a nějaký třetí rozměr filmu, ale s tím záměrem jsem si ho nepustili ne...? :) Hodnocení: 70% ()

jafuska

Klasika, Statham jako vždycky, kde hraje on, je jasné,že půjde o akční film jako vyšitý, a proč ne, sice tento herec mě nikdy moc nezajímal, ale fimy kde hraje tak většinou se na ně dá koukat, tady sice slabší průměr, ale na odpoledne proč ne. ()

gicous

Možná by měl Stallone zvažovat pomalý nenápadný ústup směrem na režisérskou stoličku, kde ho podle mě čeká větší budoucnost. Jako jeho skalní fanoušek bych to uvítal a jeho filmy, pod kterými by byl podepsaný jako režisér, bych vyhledával úplně stejně jako nyní, a s mnohem větším nadšením. Scénář Homefrontu je slušný průměr. Jen to potřebovalo lepšího režiséra, který by tomu dal výraznější tvar a obsah. Třeba přesně takového Stalloneho. Flederova režie je totiž naprosto rutinní směsicí všeho béčkového, co si lze představit. Od výběru herců v rolích záporaků, tady si film zasloužil ikoničtějšího záporaka než je Franco, až po lehce podprůměrné a nepřehledné souboje. Homefront tak zachraňuje, jako správný hrdina, samotný Jason Statham a atmosféricky dobře podané venkovské prostředí. Ale celkově vzato se nejedná o nic zvláštního, co by vybočovalo z průměrné hollywoodské akce. 6/10 ()

The_Peach

Výborná STATHAMOVKA so všetkým, čo k takémuto skvelému filmu patrí. Po celú dobu nejaká akcia a žiadna nuda. A narozdiel od niektorých predošlých Stathamoviek, toto absolútne nepôsobilo Bčkovým dojmom. Vyzdvihnúť musím aj Jamesa Franca. Táto úloha mu svedčala o moc viac, ako tie jeho role v tých niektorých jeho tragédnych filmoch. :-D a čo k niektorým komentárom tuna, ktoré si tu čítam: Stalloneho klišé...archetypa-bla-bla....neviem čo ste akože čakali. Na čo ste to vlastne pozerali, keď vás akčňáky nebavia. Keď pozrem popis filmu (a tam Akčný/ Thriller),obsadenie, scénar a na záver ešte aj text o čom ten film má byť, tak asi nebudem čakať, že toto bude nejaká sladká krávovina na spôsob neviem napr. DRIVE. Dúfam, že sa tí jedinci potom skľudnili , na nejakom dojemnom jemňáku. ()

Benzinka

Velmi povedené akční béčko s parádní dvojicí Statham - Franco. Poklidný rozjezd zakončený solidní mlátičkou. Statham je vatař a mně se to líbilo. Silnější 3*. ()

Romeroo

Jason na začátku s dlouhými vlasy, něco tak asexuálního jsem dlouho neviděl. Po krátkém vlasovém intermezzu tu máme klasického Jasona, netradičně ochuzeného o absurdní přestřelky a souboje 1vs214 a po pravdě řečeno vůbec mi to nevadilo, naopak! Klidný, sice plytký příběh co se žene do předem daného konce mě vůbec nenudil, lépe řečeno příjemně jsem se bavil. ()

vieriX

Podle všeho takhle nějak měl vypadat Rambo 5, kterého už asi Stallone nikdy nenatočí. Tak prostě vyhrabal scénař a dohodil ho Jasonovi, který si odehraje to svoje co umí nejlépe a co lidi od toho očekávají. Děj spadá do 80.let až 90.let tak nějak James Franco sem mu moc nevěřil záporáka prostě mi tam neseděl. ()

64B

Bezva thriller, ve kterým akce zrovna nechybí. Jason jako vždy - tvrďák na maximum, milé překvapení v roli záporáka - Franco a nemilá role - Grillo, kterému to jako šéfovi motorkářskému gangu nesedlo (pamatuju na něj z Warriora a mám ho na záporáky až moc rád), jinak film utíkal ve svižném tempu a všeho bylo ve filmu obsaženo tak akorát. Díky Sylvesterovi za scénář, umí. ()

marek29

Výbornej thriller s Jasonem Stathamem tak, jak ho máme rádi ^_^ samozřejmě se na tomto serveru najdou stovky nešiků, umpalumpů a ňoumů, kteří toto dílko stáhnou svým rádobyprofesionálním hodnocením směrem k průměru, ale za mě jednoznačně akční film, jak má být. Nic přehnaného, nadsazeného, superhrdinovského a nebýt poněkud klasického námětu, jedná se v podstatě také o originální počin. To mi ale tolik nevadilo. Obsazení bylo hvězdné, scénář od Sylvestra, děj odsejpal a já smekám poklonu. Takhle by to šlo ;) za mě 4 pi právu. ()

MillaJ

Tak opakovatelný děj...nějaká minulost, únos dítěte...nevadí :-) tyhle filmy já ráda. Jason Statham a zase jeho bitkařské kousky prostě k pomilování. Crazy (v dobrém slova smyslu) James Franco skvěle zahrál zaporáka. Nemám vítku...parádní akčňák 4☆ Líbí se mi komentář od Superpero a naprosto souhlasím ;^) ()

pekas

Statham i Sly bodují. Celý film jsem měl napětí v žaludku, jakže to bude gradovat a gradovalo to perfektně víc a víc. Akce bylo překvapivě málo, ale hlavně ze začátku byla mňamkózní. Když se ke konci přidaly pistole, kulomety a brokovnice, už to nebylo ono, nicméně díky za takhle povedenou akci. U mě chvalitebný až málem výborný. 80% ()

HEED

Televizní jednohubka nečekaně uspokojujících kvalit lahodících mému oku. Je to smyšlené, prvoplánovité, bez překvapení. Akce drsná, oldschoolově krvavá. Scény jsou přehledné a hlavně to parádní uklidňující venkovské prostředí tomuto druhu filmu sedí, to se mi líbilo hned po akčních sekvencích taky hodně. Stallone a Statham mají vynikající filmové cítění. Stallone si to zažil a prošel si tou dobou zlatých devadesátek na tento druh filmu, takže je zřejmé jak dobře / jednoduše a nenáročně to sepíše. Statham to umí zase dobře prezentovat před kamerou. Kliďánko můžou v tomto umu pokračovat. ()

subic

Jason Statham, to je v podstatě kapitola sama pro sebe, pokud se na něj díváme jako na hrajícího modela, kterému role drsňáků a rváčů docela sedí. Jenže za posledních 6 let od chlapáckého snímku Čistá práce (2008) jsou jeho snímky, vyjma jeho účinkování v Expendables, značně béčkové a tento kousek to jen potvrzuje. Počáteční akční scéna je spíš směšná, pak následuje rádoby idylka otce s dcerou, další akce je až na konci a to ještě dost nepřehledná s krátkou honičkou v autech a pak z toho rozbitého převráceného vyleze terminátor JS bez zranění. JS patří mezi mé oblíbence, proto za 3 hvězdy. Na JS mi dobře sedí dabing Ladislava Cigánka. 55% ()

mirkath1

Tak to bylo pošušňáníčko :)) Škoda, že si tam Sly nestřihl nějakou tu roličku.Tady vypadal Stathem skoro jako normální táta :)) ()

liquuid

Celkově vzato se mi to i celkem líbilo. Dostalo se mi, čeho jsem chtěl, aby se mi dostalo. Jediný problém vidím asi v úplném začátku. Já prostě nerozumím tomu, jak může holka, která se brání ve škole klukovi, zapříčinit to, že se na Stathama sesypou takoví gangsteři. Možná už jsem trošku vybíravej, ale zřejmě to chtělo lepší zápletku už na začátku, protože tohle je strašně málo. Naneštěstí pokud jsem zklamaný zápletkou ze začátku, tak už si film neužívám dál v takové míře, ve které bych si ho měl užívat. Na konci to ušlo, ikdyž taky bych to racionálně maličko více zdramatizoval. No nic, já si myslím, že milovníci rozbitých hub si přijdou určitě na své. 55% ()

Pitryx

Strašně pomalé, zbytečně dlouhé vykecávání otce a dcery, dvě linie příběhu, tak to mi nesedlo. Na film se koukat dalo, ale místy jsem to zrychloval a místy se dost nudil. 2014119951910035 ()

helrohir

Vo väčšine prípadov sa Stathamovým filmom vyhýbam, pretože ten jeho poker face sa mi už veľmi dávno sprotivil a radšej dám prednosť akčnému filmu s normálnejším hercom. Na "Homefront" mi však do očí udrelo relatívne známejšie obsadenie a aj to, že pod scenár sa podpísal starý dobrý Sly, takže som to skúsil. Nuž a výsledok síce nenaplnil moje očakávania, ale ani ma vyslovene nesklamal. Je to taký pohodový akčňák s trošku klišé príbehom, ale myslím si, že od takéhoto filmu ani netreba chcieť viac. A hoci Stathama nemusím, treba uznať, že otrieskať niekomu hlavu stále dokáže. Naviac ma prekvapil aj Franco v zápornej úlohe, nuž a Winona vyzerá stále celkom gut. 55%. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt