Epizody(52)

Tajomstvá, ktoré mali ostať navždy ukryté pod povrchom.  Príbeh plný zvratov, kde sklamanie v láske, nevera či dokonca strach o vlastný život nie sú ničím výnimočným. Adam (Marko Igonda) a Lea (Lucia Lapišáková) mali krásny dlhoročný vzťah, ktorý však dostal trhlinu. Aj keď ich láska je silná, trhlina je väčšia, než si dokážu pripustiť. Obaja sa vydajú na cestu záchrany manželstva, ktorá však prinesie mnohé prekvapenia, zvraty, odcudzenia aj návraty. Osudy hlavných hrdinov sa často ocitnú na hrane a dokonca im pôjde aj o život. (TV JOJ)

J0man

v porovnani so vsetkymi tymi odpadmi, co produkuju slovenske televizie, ma toto asi najmensiu mieru "odpadovosti," nesledujem to pravidelne, skor ako pozadie k praci, ale sem tam to ma aj hlavu a patu...30% ()

TheNext

kdesi v kútiku duše som stále veril,že tento seriál môže byť dobrý, no po zhliadnutí asi siedmych častí, som vytriezvel, v prvej časti na diváka vybafli čo mohli aby ho nejako zaujali no v ďálších častiach sa už serial nevie ako pohnúť ďalej, a tak stále dookola sa riešia halucinácie o mŕtvom synovi ktoré spôsobilo dieťa rozprávajúce sa s rybou s rovnakým menom ako mal aj ten syn, potom tehotenstvo ženy ktorú bije jej manžel, a v neposlednej rad aj ta leukémia hlavného hrdinu, a medzitým bezvýznamne keci vedľajších postav, znie vám to celé zaujímavo? mne teda určite nie a to najmä v podaní hereckého výkonu ala Panelák, nepotešila ma ani výkrádačka hudby z Max Payne 3 , proste sa to nepodarilo ,1* za neokúkaných hercov a grafickú stránku ()

tatka

Slovenský seriál, trpiaci chronickými chorobami slovenských seriálov. Ešte nie v akútnom štádiu, ale v druhej sérii pôjde do tuhého, prípadne tretej? Je tu všetko čo len chcete, budú sa tu riešiť celosvetové problémy od týrania žien až po triedenie odpadu . A stavte sa, že sa aj vyriešia - v 4. sérii. Ale Marek Igonda je fešák, ak nemám nič lepšieho na práci, tak sa na neho mrknem. Na neho, nie na serajl. 1 hviezdu. ()

Timy68 odpad!

Oni se snad všichni zbláznili... S příchodem září začínaj na každym kanálu (Prima, Nova, JOJ, Markíza) dávat nejakou novou českou nebo slovenskou telenovelu. To je jako zlý sen. Snad to nebude nekonečný jako Panelák... Už tak stačí, že není po večerech na co koukat. ()

Nemesis odpad!

Kedysi, ešte ako malý zasran som sa smial nad tým, že my Slováci nemáme žiadne seriály. Teraz sa už len ticho hanbím. ()

RoxaNie

Je pravda, že Kraus robí v podstate veci na jedno a to isté kopyto na počkanie. Toto nebolo až také zlé, Pauloviča tu konečne dal do postavy, ktorá má pôsobiť mladšie, no vôbec to nevyznieva rušivo, práve naopak, jeho flegmatizmus ma veľmi bavil. Marko Igonda je skvelý a môj obľúbený herec, ktorý všetky reakcie na rany osudu hral veľmi presvedčivo. Výber hercov celkom sadol ku každej postave, presne sa hodili na dané charaktery, aj mená boli kreatívne. Ani sa to dlho nenaťahovalo, všetky rany osudu nasledovali v jednom kolobehu, všetko sa vrátilo do normálu a ani nie, Hodnotím to na 2*. Hudba bola síce samozrejme odinadiaľ, jasné že my vôbec nemáme nikoho, kto by vedel robiť hudbu do seriálov a filmov, veď aj taký Kobela nič nevie však, my sme odkázaní na prevzaté veci? Toto malo aspoň nejak originálny príbeh a až tak ako telenovela mi to neprišlo. Je to jeden z tých lepších Krausových počinov. ()

oleg121

Budem hodnotiť až po skončení seriálu, avšak seriálu už teraz nemožno poprieť ozajstnú remeselnú kvalitu. Ako scenáristicky, tak aj technicky. Argument, že je seriál zlý len preto, lebo je slovenský tentoraz naozaj nemožno brať vážne, tak dúfam, že vďaka tomuto seriálu sa ukáže, že Slováci ešte točiť vedia. ()

Hormy odpad!

oproti Markíze nuda, nuda a ešte raz nuda... stačilo mi vidieť 5 minút... nezáživní herci, nezáživný dej, nezáživné všetko... ()

scorpio777 odpad!

Len ďalší dôkaz toho, že na Slovensku nie sme schopní napísať, zahrať ani odrežírovať drámu. Nemal by som asi písať hodnotenie, kedže som videl asi tak 2 x 15 min z dvoch dielov, ale to čo som videl bolo hodne úbohé. Dialógy neprirodzené, zápletky prekombinované, výrazy,gestá a intonácie hercov na smiech. Človek by si myslel, že po toľkých hodinách Paneláku sa aspoň dvaja traja herci naučia hrať dramatické role, bohužiaľ nenašiel som ani jedného. Čo sa týka scenára P. Krausovi by už niekto mohol poradiť, že jeho talent je v úplne iných oblastiach (Susedia, Uragán a pod.) a je veľká škoda, že pri tom neostal. ()

Keytee

Videla som len jeden diel- preto moje hodnotenie nespočíva v hodnotení scenára, ale hodnotím réžiu, dramaturgiu, výkon hercov, a všetko čo sa týka vizuálnej stránky. Celé to má atmosféru a prirodzené výstupy hercov. Myslím si, že je to jeden z lepších seriálov, čo na Slovensku v poslednej dobe vznikol. ()

Vazzy

Tento seriál bych co do kvality rozdělil na dvě části. První byla do dílu 38, kdy to byl nadprůměrný původní seriál. Pak ale přišel naprosto nelogický skok v ději, kdy bylo najednou po půl roce všecko jinak, aniž by se někdo vracel k tomu, proč to tak je. Zhoršila se kamera, neustálé zoomovaní v záběrech bylo dost otravné. Na začátku celkem dobře se střídající soundtrack byl v posledních dílech smrsknut na dva theme songy Time od Zimmera a The Letter That Never Came od Newmana. Nemluvě o ději, který se zprvu rozvíjel postupně a i přes zamotanost se dal sledovat, ale po zmiňovaném skoku se najednou všecko začalo dít v rychlém tempu, objevovaly se nové skutečnosti, které pak vyšuměly do ztracena a postavy se vyvíjely odnikud nikam. Za prvních 38 dílů bych dal 4*, ale za zbytek ani jednu, takže průměr dvě. ()

Lucinka591

100 ludí, 100 chutí. Ako vidím tak tu príliž tento seriál nie je po chuti. Ale ja som nevynechala ani 1 časť, pre mňa konečne nejaký seriál,na ktorý sa dalo pozerať a čakala som na ďalšiu a ďalšiu epizódu. Nie je ako všetky slovenské trápne seriály ktoré sú totálne telenovely a slováci už nevedia čo vymýšlať. Alebo otrepaný Panelák, ktorý ide už x rokov a stále je to o tom istom a stále nudnejšie a nudnejšie. Strašne by som chcela pokračovanie, ale toho sa asi nedočkám... ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj