• ZnalecH

Sice jsem neviděl moc dílů, ale stačilo málo, abych si udělal na tento seriál názor. Je to vymyšleno dobře - děti se super vlastnostma (sice to není žádná novinka, ale nápad je dobrý), ale průšvih je ve zpracování. 50%(19.8.2015)

• unclejack

Seriál sa po kvalitatívnej a kreatívnej stránke zdá odfláknutý dokonca aj v porovnaní s ostatnými zástupcami Disney Channelu. Možno chýba trochu nápaditejší scenár a trochu zaujímavejšie dialógy, ale určite by seriálu neublížila nejaká silná herecká osobnosť, postava ktorá by v tej plochej zápletke vyzerala skutočnejšie než ostatné. Bionickí súrodenci nie sú ktovieako zaujímaví a čo sa týka Lea, zrejme by som o jeho dôležitosti a zábavnosti viedol siahodlhé rozpory. Disneyovský podpriemer, keby bol ešte trochu natvrdlejší - viz Shake It Up - zrejme by som s odpadom neváhal.(12.4.2014)

• Elis55

No jo, hloupí amíci opět v akci... tenhle paskvil nezachrání ani umělý smích, který mimochodem američani dávají do všech sitcomů, jak kdyby jsme byli blbý a nevěděli, kdy se máme smát a kdy ne...(18.9.2014)

• MichelSmith

Aha... Som jemne frustrovaný,lebo toto mohol byt nástupca Jonas Brothers čo sa týka spádovej pádovej komplexnosti a nového netradičného herectva a to aj v rámci atypickej skautingovej rozvetvenosti Disney Chanel,no skicu kapacity výrazne prebíja skutkový nepotenciál, a pádová neumožnenosť...(6.4.2015)

Podle mě je to fakt zábavný seriál. Zabaví tě to, když se nudíš. Je to prostě zábavný seriál, se skvělým humorem, hudbou a zábavnými kousky. Je to prostě Lab Rats.(2.3.2014)

• - Seriál byl od 4. série přejmenován na Lab Rats: Bionic Island. (ManOfPhoenix)