Jack a Vanessa se coby nastávající rodiče přestěhují do toho nejstrašidelnějšího zchátralého domu v New Orleans. Netuší však, že na něj byla vržena vražedná démonická kletba. Jackovi a Vanesse se situace brzy začne vymykat z rukou, stejně tak jako jejich neochotnému sousedovi F'Resnelovi, Vanessině přátelskému psychiatrovi, její wiccanské sestře Marjorii i detektivům, kteří mají vyšetřit narůstající počet mrtvých těl. Zachránit je může jedině elitní vatikánské komando vymítačů ďábla - nebo ani to ne? (Cinemax)

lykan9

Hell Baby je hrozná kravina, ale dařilo se jí mě něčím upoutávat a překvapovat. Rozhodně mě nejvíc dostala scéna ve sprše, která byla totálně zbytečná, jako skoro každá scéna, ale já se u ní bavil - respekt Riki Lindhome. I Přes pár fakt zajímavých věcí mě však tato komedie nepřesvědčila. Jako lekačky se sousedem ještě dobrý, ale ten zdlouhavý závěr už byl děs. Pro fandy podobného žánru budiž, ale na mě to moc nepůsobilo. ()

V.Silver

Nemůžu si pomoct, ale bylo to tak blbý, až to vlastně bylo dobrý. Správné parodické postupy, nápady a skeče, byť závěrečný fight mohl dopadnout krapet líp - přišlo mi to víc jako nekončící improvizace místy dobrých herců :) Určitě to nikomu nedoporučuji, ale bavil jsem se skvěle, hlavně Po Boy záběry zabíjely! 60% ()

zolo23

No tak tento kúsok ma milo prekvapil, na horor zabudnite ide čisto o komediálny úlet. Všetky postavy sú niečim zaujímavé, nielen hlavné ale skôr vedľajšie. Množstvo originálnych gagov na ktorých som sa musel z chuti zasmiať. Scéna policajtov a kňazov v bufete pri konzumácii sendvičov ma dostala do kolien. Ja som sa náramne bavil a Hell Baby sa u mňa určite zaradí medzi najpríjemnejšie "B" prekvapenia tohto roku. Samozrejme tento druh humoru nesadne každému a preto chápem i také nízke hodnotenia. ()

vitekpe

Stejne jako napr Reno 911 od tohoto Roberta Garanta, nebo Freddy Got Fingered od Toma Greena, se mi tato absurdni odpocinkova "groteska" tez libi. Nevadi mi kontroverzni popr. nekorektni humor. Po peti pivech a narocnem dni v praci je to idealni oddych a ulet. :-) Alespon pro me. ()

lucijelucije odpad!

No pardon, ale na tohle snad ani nemám slov. Jak už tady bylo zmíněno, Hell Baby, je film, který nemá daný žánr. Nevím jestli je to opravdu horor, který má nesmyslné rádoby vtipné hlášky, nebo jestli je to komedie, která má mít hororové prvky, nebo jestli je to parodie na horory typu "koupili jsme dům, a tam straší"..Asi bych se přikláněla k tomu, že R. B. Garant a T. Lennon zamýšleli spíš tu parodii..Ale já tyhle věci jako je Scary Movie, nebo Vím, co jsi dělal minul pátek 13, či Bláznivý exorcista nemám tak ráda..Ovšem chápu, že umění je jen otázka vkusu, ale tohle nemá s vkusem nic společného. Je to utažené za vlasy, naprostá blbina. S komedii a s hororem to nemá nic společného. Jediné, co Hell Baby má na jedničku je to nesnesitelné lekání. Celkem chápu to kontroverzní hodnocení, ale pro mě opravdu ne. Joo kdyby nepovedené béčkoo, ale tohle je za hranicemi dobrého vkusu. Kýč, nic jiného. ()

Wancohoff

konecne spravne trafena hororova komedia ktora nieje trapna ako scary movie a podobne parodie. vyborne charakteri, a plno vtipu ktoremu som sa konecne vedel zasmiat, nie ako pri hore spominanych filmoch. ()

molcan2

Tento film by trebalo pozerať v 20 minutových segmentoch než ako celok. Celkovo možno povedať, že film je vtipný, ale po stálom opakovaný stráca ku koncu paru. Dávam mu 2-. ()

Ficik

Rob Corddry zahrál, jako jediný, dobře a věrohodně. Ale musím uznat že i posedlý chvilky Leslie Bibb byly poutavý. To, + asi 4 hodně povedený hlášky ale nezvednou tenhle typicky přestřelenej "USA humor". A k hororu to má snad ještě dál. ()

zipacna

Jeden z nejhorších a nejnechutnějších filmů, co jsem kdy viděl. Od odpadu ho u mě zachránilo jen trochu nadhledu a Riki Lindhome. Tfuj!!! ()

mimozakon

Najprv som cakal nejaky nezazivny horor, ale casom ma to mierne prekvapilo ako prijemna parodia na poltergeistov. Ma to par svojich svetlych a vtipnych scenok ale celok za to nestoji. ()

jos_sep

Už jsem si zvykl, že u některých filmů zde je hodnocení zcela mimo mísu. Další příklad. Dávám plnou palbu, ikdyž objektivně je to u mě spíše za ****. V rámci žánru není moc co vytknout. Chvílema jsem se řezal smíchy. ()

intro

Není to špatný, párkrát jsem se i celkem dobře pobavil. Rozhodně lepší než poslední Scary Movie. Já dávám 50%. ()

carodejb

Prekvapivo dobre napísané i natočené. Jasne, tento humor nesadne každému, ale je to rozhodne lepšie ako ktorákoľvek improvizovaná, narýchlo zbúchaná sračka! Väčšinu času som sa bavil, zvlášť Keegan-Michael Key je podarený..a aj kňazi...Je tu niekoľko slabších miet, ale je to vydarenejšie než vyzerá. ()

elanista1

Tazko povedat kde je ta hranica trapnosti, ktoru uz americki tvorcovia neprekrocia. Tento film nie je ani velmi vtipny, strasidelny je vobec, je len zufalo trapny. Ten parodicky zaver na Rosemary ma dietatko bol este prekvapivo znesitelny, trikrat som sa uprimne zasmial, takze nakoniec je ta jedna hviezda zasluzena. A opat som sa nechal nachytat lakavym plagatom, je naozaj dolezite na plagat dat ten spravny obrazok, spotreba sa tym zvysuje. ()