Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fitz, Jemma a Daisy utekli z arény pryč. K jejich smůle jednotky Kree zničili Fitzovu loď, se kterou měli uniknout. Kasius a jeho bratr vyšlou své nejlepší vojáky, aby je našli a zabili. May bloudí po povrchu. Naštěstí ji včas najde Enoch a pomůže ji. Mack, Coulson a Yo-Yo pomáhají Flintovi. Potřebují ho schovat, dokud se to neuklidní. Flint se však na vlastní pěst vydá pomstít Tessinu smrt. (Varan)

(více)

Recenze (6)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V této epizodě se objevilo pár do očí bijících nelogičností, jako třeba jak by mohla být atmosféra a gravitace na planetě, která je rozrhaná na kusy a mnoho jiných...ale chápu, že se vše podřizovalo snahám tvůrců vést příběh nastoleným směrem... . Fanouškům je to jedno...ti jsou rádi, že koukají na své oblíbené postavy a ostatní ať si trhnou...pokud chtějí hledat chyby, můžou se vyřádit třeba u nového Star Treku. No a protože ze mě se pomalinku fanoušek stává, tak budu mhouřit a dám za 70% ()

Reklama

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První díl z budoucnosti, který mě opravdu bavil. Hlavně kvůli tomu, že zabili dvě úplně debilní postavy a Sinaře, do které jsem se zamiloval. Doufám, že to takhle precizně bude ubíhat i nadále. ()

DominikMH 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opět pořádně nadupaný díl. Konečně se bude něco odehrávat i na Zemi. Nemám co vytknout. Jsem rád za další sérii. Je neuvěřitelné, kolik toho dokážou ještě vymyslet.. Ten námět je opravdu zajímavý. Furt je tam něco nového a taky to, co mě dokáže pokaždé překvapit. Jako například ten konec, to jsem čuměl s vykulenýma očima a otevřenou pusou. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama