Fitz, Jemma a Daisy utekli z arény pryč. K jejich smůle jednotky Kree zničili Fitzovu loď, se kterou měli uniknout. Kasius a jeho bratr vyšlou své nejlepší vojáky, aby je našli a zabili. May bloudí po povrchu. Naštěstí ji včas najde Enoch a pomůže ji. Mack, Coulson a Yo-Yo pomáhají Flintovi. Potřebují ho schovat, dokud se to neuklidní. Flint se však na vlastní pěst vydá pomstít Tessinu smrt. (Varan)

micle21

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První díl z budoucnosti, který mě opravdu bavil. Hlavně kvůli tomu, že zabili dvě úplně debilní postavy a Sinaře, do které jsem se zamiloval. Doufám, že to takhle precizně bude ubíhat i nadále. ()

DominikMH

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opět pořádně nadupaný díl. Konečně se bude něco odehrávat i na Zemi. Nemám co vytknout. Jsem rád za další sérii. Je neuvěřitelné, kolik toho dokážou ještě vymyslet.. Ten námět je opravdu zajímavý. Furt je tam něco nového a taky to, co mě dokáže pokaždé překvapit. Jako například ten konec, to jsem čuměl s vykulenýma očima a otevřenou pusou. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V této epizodě se objevilo pár do očí bijících nelogičností, jako třeba jak by mohla být atmosféra a gravitace na planetě, která je rozrhaná na kusy a mnoho jiných...ale chápu, že se vše podřizovalo snahám tvůrců vést příběh nastoleným směrem... . Fanouškům je to jedno...ti jsou rádi, že koukají na své oblíbené postavy a ostatní ať si trhnou...pokud chtějí hledat chyby, můžou se vyřádit třeba u nového Star Treku. No a protože ze mě se pomalinku fanoušek stává, tak budu mhouřit a dám za 70% ()