New Life (S06E13) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 45 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Ten konec byl epic. Sice nechápu smysl, ale bude to fajn změna prostředí..(18.8.2019)

Tak to je aspoň FAN SERVICE!!! Pro nefans možná spíš fun service, ale já vlastně ani nevím, jestli je to špatně. Oblíbené postavy přece neumírají...a když, tak až na ÚPLNÉM konci. O výhodě sevřeného příběhu, kdy může scénárista nacpat divákovi pointu do chřtánu, odkráglovat hlavní postavu a posměšně se rozloučit titulkama, si může seriál nechat jen zdát. Zato má ale mnohem víc prostoru pro detailnější rozbor vztahů, postav, prostředí... a nakonec příjde i ta pointa a někdy i to odkráglování pár důležitějších postav. Tedy pokud na to mají tvůrci koule. Maurissa je mít nemusí, ale chlapci Whedonovi nejspíš skočili z desátého patra obkročmo na zábradlí. A tak postavy Agents mění účesy, oblečky, jména, partnery, funkce, někdy strany...ale to je tak vše. Někdo namítne, že to je prostě komix...v něm postavy umírají jen na dobu neurčitou. Možná, ale tady je to už směšné. Ono to vypadá, že jsem si na Agents zasedl, dívat se přece nemusím, ale mě první řady opravdu bavily a moje vrčení tady odráží frustraci z toho, že se to děje zase... . Velký respekt, že včas skončil Punisher i Daredevil.(4.8.2019)

• Frantisek.Fu

45%(6.8.2019)