Né že by to bylo nějak výrazněji kvalitnější jak první díl, ale konečně jsem nemusel čekat dlouze na to, než se stane nějaká hororová akce! Příběh se zombie byl poněkud úsměvný, ale na druhou stranu vidět svět z pohledu GoPro kamery připevněné na zombíkovi, to byl docela zážitek. Ostatní příběhy měli postupem času kvalitní atmosféru a rozhodně splnili svůj účel, vyděsili mě! Za to si V/H/S/2 zaslouží o hvězdu lepší hodnocení než díl první.(17.6.2013)

Vhs meet dvd aneb z extrému do extrému. Šlape to až do poslední povídky s mimozemskými únosy, která je nepřehledně natočená, ale hraje v ní přitažlivá prcina Samantha Gracie. Hodně krve, zběsilostí, šíleností a vše zabaleno, jako fajn hororový dáreček jen pro otrlé diváky. Je to neskutečný atak na pět divákových smyslů. Mé hodnocení: 90%(16.6.2013)

První dvě povídky mají jasný koncept a jsou velmi solidně zrealizované. Ve třetí přijde na řadu novodobý bůh akce Gareth Evans a rozpoutá zběsilý, ze řetězu utržený krvavě-brutální mayhem, neboli zhruba to, co od něj člověk po zhlédnutí dvou Raidů očekává. Jeho povídka ze všech přítomných možná dává smysl nejmíň, ale rozhodně je z nich nejnářezovější. Poslední minipříběh má opět snadno srozumitelnou zápletku, pár silných momentů (hlavně záběr pod vodou), ale s blížícím se koncem je obrazově více a více nepřehledný (na tak strašně chaotické a často velmi tmavé záběry se opravdu nekouká příjemně). Jako celek ale opět good, za jedničkou to v ničem nijak nezaostává. 70 %(17.11.2017)

Ha ! Zatímco jednička se brodila v uličce průměrnosti , tak dvojka si vyšlápla přímo na bulvár a téměř od první minuty dává okázale najevo, že není jen levná holka, ale pěkně drahá běhna, která není pro každýho. Sice je to pořád jen šlapka, ale trochu Pretty Woman, která v sobě může mít třeba i něco jinýho než jen dalšího zákazníka... Prostě tohle found footage má oproti jedničce daleko větší spád, je krvavější , napínavější a díky klidnější kameře i přehlednější, ale hlavně jsou jednotlivé příběhy originální a většinou prošpikované černým humorem. Tentokrát téměř plesám, k nasrání byl jen ten poslední příběh alá Blízká setkání, to se opravdu moc nepovedlo.(1.7.2013)

V/H/S 2 lieta vo viacmenej rovnakých kvalitatívnych výšinách, ako vynikajúci predchodca. Prvé dve ´´pásky´´ síce niesu dejovo to najlepšie, ale remeselne sú spracované opäť na vynikajúcej úrovni ( tie kamerové vychytávky fakt nemajú chybu ). To pravé hororové ale príde až s poslednými dvoma príbehmi, ktoré sú viac než podarená hororová zábava. Strašidelné, zimomriavkové. Táto anthologhy séria sa pre mňa stáva jednou z najlepších žánrových počinov tohto desaťročia.(21.8.2014)

• - Natáčení probíhalo ve Frederick County v Marylandu. (Terva)

• - Pracovní název filmu byl S-VHS. (Terva)

• - V příběhu číslo 1 je muži do oka implantována kamera, avšak součástí záznamu je i zvuk, přestože mikrofon součástí implantátu nebyl. (ROASTER)