poster

3 dny na zabití

 • USA

  3 Days to Kill

 • Řecko

  3 meres dioria

 • Řecko

  3 μέρες διορία

 • Rusko

  3 дня на убийство

 • Slovensko

  3 dni na zabitie

Akční / Thriller / Drama

USA / Francie / Řecko / Rusko, 2014, 117 min (Director's cut: 123 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radko
  ***

  Guláš, zodpovedajúci tomu, koľko štátov podľa tunajšieho popisu spoluprodukovalo film. Z každého rožka troška. Akčná strieľačka, rodinný film, špionážna utajenosť, komédia o dospievaní, film o smrteľnej chorobe a jej liečbe atď. Alebo inými slovami: hrozná hlúposť. Jej výhodou je, že do seba nabrala toľko motívov, čím sa stala celkom príjemne sledovateľnou. Hodnotenie je v tomto prípade trochu nadnesené, ale zase taký tanec s vlkmi aký predviedol otecko dcére a jej frajerovi na maturitnom plese sa len tak nevidí.(13.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jsem velmi, ale opravdu velmi nenáročný divák, když je ve hře akční nářez, který se ani na vteřinu nebere vážně. Přesně takových scénářů umí Besson napsat asi tak deset za večer a mně by vůbec nevadilo, kdyby se všechny zfilmovaly. Tohle je totiž sranda a i když rodinné problémy doprovázené nemocí poněkud ruší, tak já jsem si Ethanovu palbu pod taktovkou chameleonky Vivi rozhodně užil.(26.9.2014)

 • Cervenak
  **

  Úvodných cca 20 minút je celkom dobrý akčný špionážny thriller. Potom to zrazu začne naberať podobu akejsi rodinnej dramedy a totálne to prestane fungovať. V druhej polovici je z filmu akýsi bizarný guláš, ktorý nedáva vôbec žiadny zmysel a divák začne dúfať, že je to celé iba jedna z hrdinových halucinácií. Nie, bola to halucinácia pána McG, ktorý už by sa na to mal fakt vysrať. Škoda, lebo Costner je v tej úlohe celkom v pohode.(15.5.2014)

 • johnn333
  **

  Lucu, ty už přestaň fetovat... Celé je to především výkladní skříň Bessonových názorů (nemá rád přistěhovalce, současnou mládež, agentky CIA podle něj vypadají jak lepší latexový kurvy a násilí je podle něj občas akceptovatelné) než cokoli jiného. Hlavně než akční film - většinu stopáže zabere nudné sbližování Costnera a Steinfeldové, které je jen minimálně prokládané nějakou honičkou či střílečkou. Ale pouštějte se do akce s postavou, která je v posledním stadiu rakoviny a vždycky, když déle běží, tak prostě omdlí, spadne a z pusy se jí začne řinout krev... 40%(11.4.2014)

 • Yoshitsune
  ***

  Pozor tato recenze bude propojena s dalšími dvěma filmy. Měl sem pouhé tři dny, tři dny na to abych zhlédl tři filmy, se třema starcema kteří si asi něco chtěli dokázat, tři dny než mně Kevin Costner zabije, takže tohle je poslední recenze, na poslední film.----------A zase CIA !!! Sakra pro ni dneska už dělá každý druhý, ale před tímhle filmem sem byl jistým člověk varován, jehož jméno zůstane v utajení kvůli CIA a nikdy bych to jméno neprozradil, (Verbal), a ten "neznámý člověk" mi říkal, že je to prej hrozná blbost a že ta malá pizda (dcera hlavního hrdiny) je příšerná a kdesi cosi. Tomu varování sem se vysmál, však co bych to byl člověka, kdybych nedal toho co dělal Osobního Strážce a po půlnoci Tančil s vlčaty, charisma má a furt je k světu. No asi sem to varování měl brát víc vážně, ono né že by to bylo doslova špatný, když dojde na ruční souboje, tak je to docela napínavý a hezky se na to kouká, ale to střílení z těch pistolí, je trošku.......no hodně nudné. Přitom ten úvod naznačoval, že to bude další koule rvoucí film, jeden ze záporáků Albín, byl na tolik slizký že sem si myslel, že se svlíkne z kůže a že se po zemi začne plazit a syčet. A přestože v jiných filmech Gunman, November Man a Jack Ryan Shadow Recruit, tu romantickou složku vnímám pozitivně a vychvaluji si, jak že ten hrdina má někoho za koho bojuje a že mu tedy na té dívce/dceři nebo osudové ženě záleží, tak tady je to s Ethanovou dcerou trošku........no opravdu otravné, ano sice se tím vyvolá několik komických scén a lhal bych kdybych se u toho neuchechtl, ale prostě ty přechody z akčního filmu do rodinné komedie, my přišli prostě násilně udělané. Jo Kevin hraje dobře, má dobrý hlášky to jak řešil co je strniště a co knírek, bylo vtipný a záporáci se opravdu snaží, ale chybělo tomu co měl November Man, né né nemyslím R a několik krvavých cákanců, byl to asi zajímavý příběh, drsný hrdina a celkové napětí od začátku do konce. Takže je škoda že tomuhle filmu, musím udělit hodnocení, jaké mu dám, ale měl sem tři dny, na tři filmy, takže sem tuhle výzvu splnil, teď jenom musím vyřešit, proč mám na sobě tu červenou tečku, která mi běhá po hrudi...........(27.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace