Reklama

Reklama

3 dny na zabití

  • USA 3 Days to Kill (více)
Trailer 1

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru. Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány... Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se osvědčil jako dokonalý a starostlivý otec. (Bioscop)

(více)

Videa (14)

Trailer 1

Recenze (460)

somnar 

všechny recenze uživatele

Lucu, ty už přestaň fetovat... Celé je to především výkladní skříň Bessonových názorů (nemá rád přistěhovalce, současnou mládež, agentky CIA podle něj vypadají jak lepší latexový kurvy a násilí je podle něj občas akceptovatelné) než cokoli jiného. Hlavně než akční film - většinu stopáže zabere nudné sbližování Costnera a Steinfeldové, které je jen minimálně prokládané nějakou honičkou či střílečkou. Ale pouštějte se do akce s postavou, která je v posledním stadiu rakoviny a vždycky, když déle běží, tak prostě omdlí, spadne a z pusy se jí začne řinout krev... 40% ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Fantomas kontra Kevin Costner. Prebehol k Bessonovi, zaradil Kuriér mode a minimálne finančne, sa mu opätovný pokus o comback, tentokrát asi vyplatí. Takéto filmy sú proste dnes v móde, na logike nezáleží, na tom že každá druhá scéna si robí srandu sama zo seba, asi tiež nie; konieckoncov, keby na tú pílu pritlačili ešte trochu, už by išlo o sci-fi.. Ale je to sranda! Tak ako je na jedno kopyto dve tretiny akčných filmov z rokov 80-tych, tak aj súčasných, a jak tento žáner nevyhľadávam, tak ma tieto novodobé ultra drsňácke výplachy, stále dokážu celkom zabaviť. A koho nie, má tam božskú Amber.. PS: Od 500 Days of Summer neubehlo ani päť rokov a pozerám, že vykrádať jej soundtrack, je tiež momentálne v kurze.. ()

Reklama

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Pozor tato recenze bude propojena s dalšími dvěma filmy. Měl sem pouhé tři dny, tři dny na to abych zhlédl tři filmy, se třema starcema kteří si asi něco chtěli dokázat, tři dny než mně Kevin Costner zabije, takže tohle je poslední recenze, na poslední film.----------A zase CIA !!! Sakra pro ni dneska už dělá každý druhý, ale před tímhle filmem sem byl jistým člověk varován, jehož jméno zůstane v utajení kvůli CIA a nikdy bych to jméno neprozradil, (Verbal), a ten "neznámý člověk" mi říkal, že je to prej hrozná blbost a že ta malá pizda (dcera hlavního hrdiny) je příšerná a kdesi cosi. Tomu varování sem se vysmál, však co bych to byl člověka, kdybych nedal toho co dělal Osobního Strážce a po půlnoci Tančil s vlčaty, charisma má a furt je k světu. No asi sem to varování měl brát víc vážně, ono né že by to bylo doslova špatný, když dojde na ruční souboje, tak je to docela napínavý a hezky se na to kouká, ale to střílení z těch pistolí, je trošku.......no hodně nudné. Přitom ten úvod naznačoval, že to bude další koule rvoucí film, jeden ze záporáků Albín, byl na tolik slizký že sem si myslel, že se svlíkne z kůže a že se po zemi začne plazit a syčet. A přestože v jiných filmech Gunman, November Man a Jack Ryan Shadow Recruit, tu romantickou složku vnímám pozitivně a vychvaluji si, jak že ten hrdina má někoho za koho bojuje a že mu tedy na té dívce/dceři nebo osudové ženě záleží, tak tady je to s Ethanovou dcerou trošku........no opravdu otravné, ano sice se tím vyvolá několik komických scén a lhal bych kdybych se u toho neuchechtl, ale prostě ty přechody z akčního filmu do rodinné komedie, my přišli prostě násilně udělané. Jo Kevin hraje dobře, má dobrý hlášky to jak řešil co je strniště a co knírek, bylo vtipný a záporáci se opravdu snaží, ale chybělo tomu co měl November Man, né né nemyslím R a několik krvavých cákanců, byl to asi zajímavý příběh, drsný hrdina a celkové napětí od začátku do konce. Takže je škoda že tomuhle filmu, musím udělit hodnocení, jaké mu dám, ale měl sem tři dny, na tři filmy, takže sem tuhle výzvu splnil, teď jenom musím vyřešit, proč mám na sobě tu červenou tečku, která mi běhá po hrudi........... ()

Kaka 

všechny recenze uživatele

Krutě nevyrovnaný mix tvrdé, strohé akce (výtečné souboje, průměrná střelba) a rodinných etud, to vše v tradičně nablblém evropském feelingu z produkce Luca Bessona. Ne, nekoná se Taken "2", ačkoliv se o to celý tvůrčí tým nenápadně snaží a občas na nás diváky nevinně pomrkává. Několik aspektů je podobných tak moc, že by to člověk nepřehlédl ani v noci. Musím ale uznat, že ač je to plné klišé, velmi jednoduché, místy blbě nastříhané a dramaturgicky dost nezvládnuté, tak Costner má charizma jako málokdo a Amber Heard je prostě k zulíbání. Často je to dokonce i velmi vtipné. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Aktuálny film skúša šťastie s charizmou Kevina Costnera v parížskom prostredí. Nie veľmi originálny scenár drží nad vodou vynikajúce herecké obsadenie na čele práve s Kevinom Costnerom, ktorý si smrtiaceho agenta strihol s istotou osobného strážcu. Akciu vo filme valcuje rodinná linka, no všetky strieľačky sú úchvatné a zopár automobilových naháňačiek priam srší adrenalínom. Kevin vo všetkých súbojoch napriek blížiacej sa šesťdesiatke stále vládne tvrdou rukou. Človeka až mrzí, že to od začiatku neťahal ako akčný herec. 3 dni na zabitie sú príjemnou zábavkou, ktorá vás dokáže pobaviť, ale dlho vám v pamäti nezostane. Costnerova parížska rodinná snímka patrí k slušným filmovým priemerom. ()

Galerie (70)

Zajímavosti (9)

  • Keď sa Ethan Renner (Kevin Costner) pokúša prinútiť francúzsku políciu, aby prinútila rodinu squatterov odísť z jeho málo využívaného parížskeho bytu, povedia mu, že musí počkať do 13. apríla, keď sa skončí zima. A keď sa im vyhráža, že to urobí sám, povedia mu, že ho zatknú. Vo Francúzsku naozaj existuje zákon, ktorý chráni squatterov, ktorí v zimnom období bývajú na mieste dlhšie ako dva dni. Vlastník nehnuteľnosti sa ich vtedy nemôže zbaviť inak ako podaním žaloby. (Arsenal83)
  • Keď Ethan (Kevin Costner) vstúpi do tetovacieho salónu, je vidieť nahý chrbát dievčaťa s mexickým tetovaním Panny Guadalupskej. Tú istú dievčinu vidieť aj pri tetovaní pána Janga (Choi Min-sik) vo filme Lucy (2014). Oba filmy napísal Luc Besson. Potetovaná modelka nedostala ani v jednom filme kredit. (Arsenal83)

Související novinky

Další nezletilá zabijácká holka?

Další nezletilá zabijácká holka?

29.08.2013

Je to tak, po Hanně a aktuálně řádící Hit-Girl v Kick-Ass 2 dorazí na plátna kin další dorostenka s povolením zabíjet. A hned ve dvou různých filmech! Tentokrát v podání Hailee Steinfeld, kterou po… (více)

Costner pašuje drogy pro del Tora

Costner pašuje drogy pro del Tora

17.07.2013

Kevin zažívá moc pěkný comeback. Sbíral ceny za western Hatfields & McCoys, obstarával emoce v Muži z oceli, vytrénuje Jacka Ryana a bude za akčního hrdinu v Bessonem produkovaném a McG-m… (více)

Reklama

Reklama