Emily (Darby Camp) právě nastoupila na novou školu, kde se na ni všichni spolužáci dívají skrz prsty, protože jim připadá divná. Náladu jí nemůže zvednout ani to, že se o ni po dobu máminy služební cesty stará velmi nezodpovědný strýček Casey (Jack Whitehall), který je magnetem na nejrůznější katastrofy. Možná jeho špatná karma způsobí, že se Emily ocitne v podivném stanu podivného chovatele zvířat pana Birdwella (John Cleese) a okamžitě se zamiluje do jednoho malého červeného štěněte. Emily ví, že by jí máma mazlíčka nedovolila, ale neví to ten pes, který se schová do její školní brašny. Emily ho objeví až doma a než ho stačí vrátit, naroste tenhle mazlík, kterému dá jméno Clifford, do obřích rozměrů. A protože pan Birdwell se vypařil, nezbyde Emily a Caseymu nic jiného než se o Clifforda starat. Každý, kdo měl někdy štěně, ví, že s ním bývají velké starosti. A co teprve se štěnětem, které na výšku měří tři metry! Je jasné, že větší dobrodružství už Emily rozhodně nikdy nezažije. (Cinemart)

NikaIn

Nemôžete rodinný film určený hlavne pre deti hodnotiť ako nášľapné veľdielo, má to byť roztomilé,pre deti poučné, zábavné.A to aj bolo, hodnotím to pohľadom dieťaťa,bolo to fakt roztomilé. ()

Sopholojong

Pred zhliadnutim som sa akymsi omylom domnieval, ze ide o 3D animak. A v tejto forme by to bol konieckoncov lepsi film ako hrany. Paramountacka "disneyovka", ktora sa zabudla v devatdesiatkach (101 Dalmatians, Doctor Dolittle etc.), prespikovana moralistickou infantilnostou s velmi pekne vyanimovanym "cervenym" psiskom. Lahko zabudnutelna jednohubka dokonca i pre detske publikum. ()

soukyd33

Věříte na kouzla? No děti určitě ano. Film poměrně rychle uteče, a kromě psa se tam moc neděje. Občas se i zasmějete. Film ale nemá stejné kvality, jako například Ježek Sonic. Ale na konci je to dobrej blázinec. Efekty které. Příběh blbost. Herecké obsazení neznámé. Herecké výkony nic moc. Hudba špatná, místy není slyšet, i když hraje. Prostorový zvuk slabý. Poznámka: Konec je otevřený, takže očekávejte pokračování. Hvězdiček 3 ()

Naby

Pěkná pohádka pro malé děti. Dospělého to ale nezaujme, protože děj je velmi jednoduchý a předvidatelný. Takže doporučit se to dá jen pro malé děti a pustě jim to bez vašeho dozoru, jinak se budete nudit. Celkem 2,1* za dospělého, za děti by to šlo možná až na 4* ;-). ()

GoodStenly

Dětem se to možná bude líbit, ale pro mě ta digitální animace všechno zabila..., o závěrečné variaci na "LGBT+" nemluvě. ()

mapar

jisté minimální kvality to má. Je to občas roztomilé a postavy mají potenciál. Nicméně děj a hlavně závěr jsou tak brutálně dětinské, že při sebemenší snaze o nich přemýšlet vám hrozí vážné poškození mozku. To ani nemluvím o opravdu příšerné animaci, která se dá srovnat s domácím úkolem středoškoláka z informatiky. Koukat na něco takového v regulérním filmu je velice bolestivý zážitek. Není to odpad, celkem jsem to přežil, ale pokud nepotřebujete jenom na chvilku zabavit dítě, upřímně vám radím, tomuto filmu se vyhněte. ()