MaxForValue

Toto bola najnavštevovanejšia britská komédia? Ale prosím vás! Kde sa podel britský humor? Tento veľmi, minimálne na CSFD podľa hodnotenia, kontroverzný snímok je, až urážkou všetkých tínedžerských komédii. Možno ak by obsadili do hlavných úloh nejakých mladších hercov, ktorý by navyše boli rovnakého pohlavia, film by mal, podľa mňa, väčšiu šancu na úspech. Jedna hviezdička je za občasné náznaky vydareného humoru, inak to je jeden z úplných brakov. ()

Mr.nachos odpad!

Tenhle film jsem viděla před lety, ale pořád mám potřebu mlátit hlavou o zeď, kdykoliv se o něm někdo zmíní. Postavte vedle něj JAKÝKOLIV film, a zaslouží si pět hvězd a Oscara navrch. Ježiš, tenhle film nemohl nikdo myslet vážně. ()

STARKOVA20 odpad!

Hnus, hnus a ještě jednou hnus. Tenhle film se snad ani nedá popsat, jak se mi z něho zvedal kufr. Neskutěčně trapné dialogy, nechutní herci, příběh, scény všechno. Divím se, že jsem se nepozvracela. Doporučuju nesledovat vůbec nebo s kýblem před sebou. ()

donnovann

Bohužel nechápu zdejší hodnocení tohoto snímku, klub sráčů je na svou dobu vynikající komedie pro mladistvé a soundtrack si myslím že by se chytil ještě dneska. Bohužel každý má jiný smysl pro humor ale mě tohle baví při každém shlédnutí :) ()

Greendell

Si nemůžu pomoct ale i když je to hrozná p*čovina, tak je to prostě dobrý a některý scény jsou fakt legendární :-)) navíc jako fanda taneční muziky musim ocenit parádní soundtrack! +++ "Já bych šukal až bych kukal, kozy kozy..." :-DDD ()

Havala

Na rozdíl od podobných "bláznivých" komedií, které působí v lepším případě velmi trapně, hlášky typu: pěknej párek čuráků - jo to teda jsme! -- ve spojení s výborným dabingem dává tomuto filmu punc jakési vyjímečnosti. Kdo chce hledat filozofiko-poetické psychodrama a podobně, tak se na to dívat logicky nebude. Hlášky prakticky zlidověly, zasmál jsem se pořádně, film dokonale splnil to k čemu byl natočen. A to musím říct, že techno a podobně pařby prakticky nenavštěvuju. Maximálně tak jednou za deset let. :-) ()

RigorMortis

Odpad by som tomu nedal, nejaký ten humor sa tam objavil. No narozdiel od Kámo, kde mám fáro, čo bola solídne uletená zálôežitosť, je Klub sráčov úplná úbohosť, to si už radšej rovno pozriem Teletubbies. ()

Mire

Vplávané hovno do papule, vytláčanie jebákov, ogrcaní Kevin a Perry na diskotéke, škaredí herci a herečky... ale na druhej strane ohromný nadhľad, je to občas vtipné aj keď je to strašná kokotina, a aby som nezabudol, výborný dabing! Vidím podľa hodnotení že je to dosť rozporuplný film ktorý zhadzuje hlavne tých niekoľko fekálnych scén (obzvlášť to vytláčanie pupencov je fakt nechutné). A kým som si v polke filmu neprečítal že Perryho hraje vlastne žena, vôbec by som si to nevšimol! No a extra hviezdičku si zaslúži hláška s marmeládou, na ktorej som sa narehotal až mi slzy tiekli, a pritom je úplne odveci :DDD ()

GordonCZ

Neuvěřitelná kravina, která se za to ale vůbec nestydí, takže jen díky tomu a Paulovi Bulvovi dávám nakonec alespoň jednu hvězdičku. ()

henrycruel

Nechutná kravina, kterou většina mých známých zbožňuje, já ovšem jen nechápavě kroutím hlavou a doufám, že už s tímhle filmem nepřijdu do kontaktu!!! ()

brzozin odpad!

Tento film se měl původně jmenovat Klubko sraček. Ale v produkci to popletli a hlavně chtěli ušetřit za barvu na plakátech a provedli zkrácení názvu. Nicméně ten originální název by podstatně lépe vystihoval podstatu tohoto díla. Nevím, jak si filmaři představovali dva nadržené outsidery, ale mě Kevin a Perry už svým zjevem evokují mentálně retardované chovance nějakého hodně dobře střeženého sanatoria. ()

BadAs

Dj bulva je megamagor .-DD a kluci jsou hustí že to už víc nejde legendární hlášky na kterých sem ujížděly celý druhý ročník základky.-DDD ()

Daryl.Dixon

Dva puberťáci, kterým táhne tak na čtyřicet, svým zjevem zesměšňující dauny, si chtějí poprvé vrznout, tak odjedou na Ibizu, aby tam potkali někoho stejně postiženého, protože nikdo s IQ vyšším, jak 60, by jim nedal. Film nabízí spoustu demence, oplzlostí, nevkusu až hnusu, kdy jedna scéna funguje spolehlivě jako prst do krku. Ale vzhledem k tomu, že jsem se u sledování tohoto filmu asi dvakrát pousmál, tak úplný odpad tomu nedám. ()

Brano

Absolútne šialená chvíľami nechutná, úchylná, ale v konečnom výsledku super komédia. K tomu ešte skvelá hudba, ale chápem, že tento film nenadchne všetkých . Pripúšťam, že tento film je dosť dementný, ale základom komédii je smiech a ja som sa na tomto filme nasmial dosť a tie hlášky nemali chybu :) ()