LecoHej

Totální a naprostá zhovadilost maximálně pro puberťáky a pro pitomce! Dávám dvě** za muziku a sem tam nějakou hlášku. ()

Anitta odpad!

Jak může někdo s tímhle vyrazit na trh??? To snad nemyslí tvůrci tohoto příšerného filmu plného příšrného humoru a příšerných scén vážně. ()

michal2287

I když je to, podle některých názorů, stupidní teenagerovská komedie, baví mě pořád, i když jsem ji viděl asi 5x. Proto ****. ()

MartyMcFly89

Jak již název napovídá, je to sra~ka. Ale ne odpad, to jistě ne. Narozdíl od ostatních podobných pitomůstek má tohle jisté ztřeštěně šílené nápady. Dva hlavní antihrdinové (ve smyslu trapáčtí, smolařští ubožáci) jsou vyvedeni přesně v tom stylu, kde se s nimi divák nemůže ztotožnti (tak blbě na tom snad nikdo z nás není), ale může si říci, že je na tom daleko lépe. A ano, také jsem se u tohoto filmu smál (když jsem byl mladší), což mi nyní přijde trochu trapné, ale je to tak. Z čehož plyne, že pro mladý mozek, otevřený všemu možnému je zde něco, co ho může zaujmout (nebo alespoň v mém případě). Hudba je typický soundtrack, nazval bych to taneční muzikou, přičemž i tato variace na mé oblíbené Adagio se mi líbila. Dvě "slečny" našich "hrdinů" jsou na stejné úrovni, jako Kevin a Perry, tedy hnusné, trapné a nicotné, aneb - dokonale zapadají do brakové kompozice. DJ je správně namyšlený a rodiče typicky rodičovštví. Film plný klišé, který si ale nehraje na nic jiného. 40%. ()

Toumyk

Ze všech debilních a úchynejch komedií co znám je tohle jasně nejhorší...mám sice pro tento úchylnej humor pochopení, ale zkrátka tady mi to nesedlo...celej tenhle film mi nesednul... ()

sa_kra odpad!

Tak tohle si názvem zvolilo i diváky. Faktem je, že nevím, pro koho je to točený- do 15 je to úplně mimo ligu a nad 15 je to zase debilní až hrůza. Zbývá nějaká vylízaná středová skupina alias Klub sráčů. Jestli je to recesistické dílko, to mi nějak ušlo, nicméně dávat se na to podruhé NIKDY nebudu. ()

petriess

spíž teda půl * za to, že mam ráda Ibizu a že sou tam holky balený fakt ve velkym, toť pravda:) jinak je to fakt ukrutná kravina....hodně nechutnej a trapnej film... ()

route60 odpad!

Hnus! nechápu jak se toto dílo může někomu líbit fakt nejodpornější údajná komedie co jsem viděl, a to že natočil Ed Bye? no ten se tedy vyznamenal. ()

elpin

Naprostá ulíťárna. Tenhle film je tak strašně trapný, až je to vtipný. Viděl jsem ho tak před desíti lety a dodnes si vybavuju některé scény. Pro teenagery nutnost. ()

GoldenGecko

Klub Sráčů si velmi povedeně dělá srandu z teenagerů, co si snaží najít vlastní svět. Je to sice dost trhlá komedie, ale mě se zdá rozhodně vtipnější, když si dvě hnusný holky snažej vyparádit pro dva hnusný kluky, než když nějakej nadrženec skočí na jablečnej koláč. Proti spoustě jiných teenage komedií se u týhle aspoň zasmějete. ()

BAADRAAM

Je zde pár vtipně nechutných momentů. Já osobně tyto typy filmů nezavrhuji a rád se u nich zasměji, ale tato ,, crazy komedie" mě rozhodně nedostala tak jako můj favorit Noc v Roxbury. Klub sráčů, ac to uznávám nerad, je bohužel známější slátanina. ()

mivr

vobec neriešim ostatnych ale tento film si zasluži 5 hviezd pretože je to fakt super komedia... 4 davam za celkovy film a 1 po hudobnej stranke :) uvítal by som kludne aj pokračovanie a s novym trancom :)) ()

lednik

Já nevim jestli odpad nebo 5*. Samozřejmě je to neuvěřitelná hovadina, ale u některejch scén a fórů jsem padal ze židle (Pane a paní Petrsenovi dáte mi chleba s marmeládou?), takže dávám zatim za 3:) ()

Sattiens

Nemůžu si pomoc, dostává mě jak Harry Enfield a Kathy Burke skvěle vystihli chování dnešní mládeže. Když se koukám na Kevina a Perryho, je to jako kdybych se díval na svoje vrstevníky a ne na herce ve věku mých rodičů. I když děj filmu trochu pokulhává tak ho herecké výkony doplňují. ()

xLOBOx

Ano je to megatrapné. Hlavní postavy jsou opravdu dementní. Děj je špatný. Soundtrack velmi vtipný/trapný.Dialogy trapné/vtipné. Některé scény nechutné. Ale jako celek mi to přijde fakt zábavný, nemůžu se takovým individuím jako je Kevin a Perry nesmát..hromada kultovních scén a text hlavního setu zná opravdu KAŽDÝ. btw: název "smaží to tak, až jim tečou vinyly" je nejlepší xD LIDI, BERTE TAKOVÉHLE FILMY S NADSÁZKOU ()

G.o.g.o odpad!

Všetci my vraveli že je to super, KLAMALI !! bola to hrôza. Dvaja retardovaný "ludia" co robia neskutočne sprosté veci ktoré vás pomaly ničia z vnútra.Na konci filmu sa sami seba spýtate "prečo?" ()

ChandlerBing

Některé komedie jsou tak trapné, že se nachází za určitou hranicí trapnosti a mohou se nám nakonec i líbit tím, jak moc jsou stupidní (pro mě viz. Děsnej doják), ale pak jsou filmy jako je Klub sráčů, které jsou "průměrně trapné" a to je to nejhorší co lze vytvořit. A já si pak říkám, jaká filmová škola mohla zrodit režiséra, který toto natočil? Jedna hvězda z lítosti z pokus o originalitu... ()

Kobain

Kultovní parodie od režiséra Červenýho trpaslíka na všechny ty prcičky a podobný kraviny. Stádo tupých ovcí dává odpad a nechápe že to je něco trochu jinýho než všechny ty teen komedie.... ()