HM odpad!

Skutečně tento snímek zbožňuji, musím říct, že nic lepšího prostě neznám. Och, ty vtipné dialogy plné skvělého britského humoru, kvalitní scénář s hlubokými myšlenkami, výkony herců jsou úchvatné. Prostě není co vytknout... Jestli TO uvidím ještě jednou ve svém životě, tak se půjdu rovnou oběsit. Není trestné točit něco takového? Tohle je umění?!? Vážně nevím, co bych si z "filmu" měla odnést. Spíš odnesou mě... Nejsmutnější na tom je, že ty stupidní a trapné hlášky dost čast slýchávám kolem sebe. Netrapte mě, prosím... Dám šanci čemukoliv, ale tady váhat nad hodnocením "odpad!" nebudu, a to jsem možná ještě pořád mírná, ježí se mi i chlupy na chlupech. Vážně jsem se snažila najít něco pozitivního... ()

morfeus.fs

Jednou jeden z mejch teď už dospělejch kamarádů o tomhle filmu prohlásil „Asi jeden z nejlepších filmů co sem viděl.“ Tak to rozhodně ne. To by těch filmů musel vidět opravdu ukrutně málo. Ale na druhou stranu se zase nepřidám ke zdejšímu „odpad!ování“ tohodle filmu. Problém je, že ho všichni asi berou moc vážně. Film, ve kterym ženská hraje zvrhlýho puberťáka, vážně brát nejde. Já to beru celý jako nadsázku(spíš jako parodii na tyhle teen komedie) a zase tak hrozný to není. Dobře, je to hrozný, ale třeba s kámošema na kalbě se u toho dá občas i pobavit. Sám ani s holkou bych se na to v životě nekoukal, do kina bych na to v životě nešel, v životě bych se na to nekoukal úplně při smyslech. Ale jinak 40% :D PS: Možná tomu napomáhá to že sem to viděl jen jednou, ne uplně celý, a to za splnění výše napsaných podmínek. ()

HarlanWade odpad!

V rámci snahy diváka pobavit strpím cokoliv, ale... čtyřicetiletá ženská v roli teenagerovského Dj? Tohle je moc! Už nikdy víc! Zkrátka jeden z nejhorších fimů, jaké byly kdy natočeny. Dj Bulva rulez! ()

d1x

Chápu hodnocení lidí, co dávají odpad. Tenhle film se prostě nekomu musí totálně nelíbit a nebo přesně naopak. Spíše pro ty, kterým nevadí občas vidět něco, co je tak stupidní až je to vtipný. Pro mě totální úlet, u kterýho jsem se ale neskutečně bavil (až na pár odpornejch vyjímek). Některý hlášky z filmu jsou pro mě prostě nesmrtelný. ()

Cortyx

tento film se bud nekomu libi,nebo ne. neni nic mezitim. ja patrim k tem lidem co jej zhledli a proste se jim libi a i dnes kdyz se na to vzpomenu tak si jej pustim a smeju se :D ()

monikka87

No čo to už len môže byť za film, keď dvoch nadržaných teenagerov hrajú muž a žena (!), ktorým ťahá na 40... ono je to tak dementné, až je to geniálne :D Škoda pár vyslovene fekálnych scén, no zato je prítomný veľmi podarený soundtrack. House nebo garage? House! Acid house nebo pumping house? Pumping house! Baleárskej pumping nebo komerční pumping? Baleárskej pumping! Sash nebo Chicane? Sash! Aaa chachaa, kluci, tihle lháři jsou k hovnu! ()

macetoma

Nechutný film plný nechutností, aneb dobrý den, pane Pornosone. Hláška "Já bych *něco* až bych kukal" byla dlouho kultovní, takže za 1 hvězdu. ()

takytabornik

Myslíte, že režisér Červenýho trpaslíka by natočil odpad!? To určitě ne, pokud za něho někdo nepovažuje samotnýho Červenýho trpaslíka....Výborná komedie, která zas vlastně tak vtipná není, protože s nadsázkou ukazuje svět okolo nás. Nejlépe to vyjádřil niethustra. Takže "Ahoj Němci!" ()

monty.cl

Klub sráčů je určitě jeden z nejhorších filmů, jakej sem kdy viděl...no a možná proto je to tak vtipný...ne sorry, ale tohle je nářez všech nářezů a totální demence, doporučuju všem milovníkům taneční hudby a konzumentům čehokoliv opojného...70% ()

Salavard

Nehorázná kravina, nechutnej humor, ale 2 hvězdy si to zaslouží za vyníkající soundtrack plnej největší trancovejch hitů tehdejší doby, který si vytřou zadnici s většinou moderní produkce...;) ()

Dinsberg

Idiotský scénář, převedený na filmové plátno režisérem Červeného trpaslíka Edem Byem. Harry Enfield je buďto nesoudný a nesebekritický nekonformní umělec a nebo naprostý idiot s fetišistickou zábavou v úchylný záběrech tlačení beďarů. Motiv sexuálních outsiderů, majících za cíl skórovat, už tu byl tolikrát, ale nikdy v tak nechutném balení. Mám rád břitký anglický humor, ale tohle už to dotyční silně přepískli. Sama technařská zábava mi přijde velmi povrchní, co taky čekat od člověka, který na dva dny vrazí hlavu do reprobedny a napodobuje pohyby člověka, zasaženého elektrickým proudem. Dvě hvězdy dávám jen za Paula Bulvu, který v podání Rhyse Ifanse, jediný vyčnívá a jeho představitel jako jediný na place ví, jak a co má v rámci své postavy hrát. Zbytek jsou jen televizní přicmrdači, kteří zavětřili šanci se zviditelnit. Do jisté míry se jim to povedlo, otázkou zůstává, jaké dveře jim to otevřelo. ()

Vanguard77 odpad!

Přišel jsem, viděl jsem, litoval jsem... Na tomhle filmu mě nezaujalo nic, opravdu nic. Měla to prý být komedie, ale mě se spíš chtělo nad tou trapností plakat. Vzpomínám si, že to velice oslovilo mého bratra a kamaráda, který v Kevovi a Perrym nejspíš našel svůj vzor a tak dnes mixuje "techýnko". Pro mě však jedna velice otřesná filmová zkušenost. ()

CaMMe

Ten film je tak neskutečně dementě ujetej, nechutnej a zvrácenej, že je to vlastně kultovní originální snímek, v kterém cítím určitou genialitu. Můžete ho milovat, můžete ho nenávidět. Nic jiného k němu cítit nebudete. 50% ()

nooly

Tenhle film chce ještě vetší dávku nadhledu než obvykle, já se docela bavil.Taneční hudba z přelomu tisíciletí taky stála za to... ()

MaxForValue

Toto bola najnavštevovanejšia britská komédia? Ale prosím vás! Kde sa podel britský humor? Tento veľmi, minimálne na CSFD podľa hodnotenia, kontroverzný snímok je, až urážkou všetkých tínedžerských komédii. Možno ak by obsadili do hlavných úloh nejakých mladších hercov, ktorý by navyše boli rovnakého pohlavia, film by mal, podľa mňa, väčšiu šancu na úspech. Jedna hviezdička je za občasné náznaky vydareného humoru, inak to je jeden z úplných brakov. ()