Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Oscarový Cuba Gooding, Jr. v roli Darrina Hilla, uhlazeného newyorského reklamního agenta, ke kterému se štěstí obrátilo zády. Právě se vrací do svého rodného městečka v Georgii, aby si vyzvedl dědictví po tetě. Ale dřív, než je získá, musí splnit tetino poslední přání - dát dohromady sbor a vyhrát s ním výroční soutěž "Gospel Explosion". Darrin brzy zjistí, že město je plné různých postaviček, ale jen málo talentovaných zpěváků. Pak ale potká Lilly, krásnou jazzovou zpěvačku s božským hlasem. Lilly je doslova odpovědí na jeho modlitby... pokud ji však získá pro svůj záměr a přemluví ji, aby zpívala. Podívejte se, jak se Darrin pokouší dovést svou pestrou skupinku k vítězství a při té příležitosti objevuje, že mu teta zanechala daleko víc než jen peníze. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Z šedivého podprůměru nevytáhl Fighting Temptations ani Cuba Gooding Jr, ani Beyonce Knowles (zpěvačka Destinys Child). Darrin (Cuba Gooding Jr.) v mládí se svoji matkou opustil malé americké městečko, aby se tam po smrti své tety vrátil, a splnil její poslední přání a dostal místní kostelní sbor na soutěž těchto sborů... ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 3/10/// +najde se zde pár dobrejch songů, nesklouzává moc k přeslazenosti, slušné herecké výkony (hlavně Cuba G.) -na hudební film opravdu otřesná hudba, LaTanya Richardson a jí podobné/// Je faktem, že Cuba Gooding Jr. táhl skoro celý film. Navíc on byl největším zdrojem zábavy. Ovšem když pominu jeho a několik zajímavých srandiček a vtipků, zůstane pouze trapná a skoro bych řekl samoúčelná a hlavně uřvaná slátanina. Sice jsem se nenudil, ale více jak polovina filmu se nedá poslouchat. Hudba opravdu až na pár songů (hlavně ti tři vězni) je strašná. Beyoncé je v pohodě./// Celkem 46%/// ()

Reklama

Indiana 

všechny recenze uživatele

No, nechápu, proč se Cuba Gooding Jr., který dokázal, že je výborný herec ve filmech Jerry Maguire a Rádio, věnuje trapným komediím, z nichž tato je snad i ta nejhorší (u Sněžných psů jsem se občas pousmál a Plnou parou vzad! mě překvapivě docela pobavilo, ale i tak to byla blbost). Odpad ale nedám, neboť Goodingovi Jr. se to daří alespoň trochu utáhnout a jednou se na to mrknout dá. ()

Jeržik 

všechny recenze uživatele

Jedna z nejlepších Goodingových komedií, a to ho nemám nijak zvlášť v oblibě. Z počátku rutinní nuda s, pro mě nenesitelnou, křesťanskou tématikou. Postupem času ale stále více muzikální a hlavně hodně vtipná komedie bez fekálních forů a s hlasem Beyoncé Knowles. Celkově je to lehký nadprůměr, ale protože je druhá půlka dvakrát lepší než ta první, Cuba je vic než snesitelný a Beyoncé rozkošná, je hodnocení trošku vyšší. 65%. ()

`barocco 

všechny recenze uživatele

Nikoho neurazajuca cernosska komedia doplnena gospelovou hudbou. Dej je sice az neskutocne priehladne dopredu predvidatelny avsak Cuba Gooding Jr. hra tak prirodzene ze sa nechate nenasilne chytit a prijat hru az do konecneho, samozrejme vitazneho, finale vsetkych akterov na gospelovom festivale. Beyonce v dnesnej dobe patri medzi jednicku pop spevakov a tak fanuskovia tejto spevacky si mozu pripomenut zaciatky jej kariery prave v tomto filme... PS: Melonologia (veda o melonoch, zenskych) je v tomto filme vypracovana az do uplnej dokonalosti.... ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • Natáčení probíhalo převážně v americkém státě Georgia ve městech Atlanta, Columbus, Covington a Griffin. Dále se natáčelo v New Yorku na Manhattanu. (Terva)
  • Soundtrack byl uveden ještě před filmovou premiérou. Celkově byl úspěšnější než film samotný. Jeho součástí je i skladba i "Summertime" od Seana Johna Combske, která není ve filmu použita. (Terva)
  • V cameo rolích se ve filmu objevuje dívčí evangelická hudební skupina Ramiyah a televizní moderátorka Yolanda Adams. (Terva)

Reklama

Reklama