Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Profi hráč amerického fotbalu a budoucí superhvězda po probuzení objeví něco příšerného. Povolá Lucifera, aby mu pomohl prokázat nevinu. (Netflix)

Recenze (8)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na večierku, ktorého sa zúčastní aj Lucifer Mornongstar, je zavraždená mladá žena a z jej vraždy obvinia jednotku draftu amerického futbalu Tya. Lucifer je však presvedčený o Tyovej nevine a tak spolu s Chloe stoja pred ďalším prípadom. Okrem toho Lucifer potrebuje odhaliť identitu muža, ktorý sa zaňho vydáva a kazí uciferovi meno, ktoré si vytvoril medzi smotánkou Los Angeles. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hvězdný quarterback, jednička draftu, jinak nesmělý panic odmítá na jedné velké party atraktivní zrzku. Nedotčená celebrita v Los Angeles, která pokušení přesto podlehne. Ovšem ráno má problém: děvče se známkami škrcení plave obličejem dolů v bazénu. Hláškující Tom Ellis je docela fajn, sarkastická Lauren German moc hezká, ovšem díly než jejich vzájemné popichování vyplňují jednotlivé kriminální případy, které jsou průhledné a poměrně otravné. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí epizoda mě bavila hlavně díky tomu, jak se hlavní "hrdina" snažil vypořádat se zlodějem identity, protože vydávat se za Lucifera Morningstara to je přece nečestné a nesportovní. Taky mě zaujalo, jak dopadl záporák z pilotu. Jo, jo, člověk by neměl dráždit hada bosou nohou. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě je zmíněn televizní pořad Masterchef (od r. 2010). (SONY_)

Reklama

Reklama