Freyia

Jedna z nejlepších francouzských komedií. Filmy s Le Charlots sledují již od malička a pokaždé se u toho náramně bavím.Myslím, že spolupráce skvělé party Le Charlots a legendárního Michela Galabrua se skvěle vydařila. :) ()

Daevos

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. V dětství, v mládí jsem na tom ujížděl a když jsem to teď pustil své přítelkyni, která film vůbec neznala, smála se tak, že mi počůrala ruku... Příběh je jednoduchý, přímočarý, film je nabitý gagy, které jsou (většinou) opravdu vtipné. Film časem sice ztratil něco ze svého kouzla, ale za čtyři hvězdy pořád stojí. ()

Dstar

Vezmu to tentokrát blokově:) Herecke vykony : no jak které,ale spíše slabší(což u komedií někdy neni duležité. Príběh: ze života a hodnotim ho výborně. Komediálnost: jedna z nejvyšších vůbec.Pokud posuzujem jednoduchý humor. Prostě v jednoduchosti je síla a zde to platí na 100% ;-) ()

PORTER44

Povedená komedie se čtyřmi přáteli kteří vyvádějí hrozný ptákoviny nejdřív v továrně na motorky a pak u svého přítele v obchodě kterého se snaží uchránit od krachu ,tak vymýšlejí neuvěřitelné zlodějské kousky v místním supermarketu. ()

pantokrator odpad!

Pamatuju tuzemskou premiéru v sedmdesátých letech. Spolužáci byli slabomyslní dementi a tak se tlemili jak blbí. Pro mě to byla imbecilní kokotina už tehdy a nemám nejmenší potřebu to přehodnocovat. ()

milous11

Les Charlots v čele boje o přežití malého krámku u kterého jsem se suprově bavil. Ty povedené nápady jak poškodit druhý obchod, byli opravdu moc super a moc nápadité. ()

Bambulin

Za mě 5 hvězd. Krásný pohled na Francii před 50 lety. Tehdy ještě bílou. Myslím, ze jsem tam viděl jen dva černý.  Geniální skrýš v supermarketu nebo honička na motorkách nemá chybu. V české verzi je skvělý dabing Michela Galabru i ostatních. "Na mazutu ..., na mazutu. ()

Birkhoff

Perfektní oldskůl dabing ( M.Galabru, jak ho všichni známe, např. z Četníků). Claude Zidi na režiserské židli, Bravo, a? Mě to vůbec nesedlo..., vůbec. ()