Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pistolník Bill je propuštěn z vězení a vyhledá další čtyři pistolníky, O´Banniona, Colt Morana, Bennyho Foxe a šerifa Jeffa Miltona, aby pomstil smrt své ženy. Tu zavraždil bandita Elfego, který poté na Billa svalil loupež poštovního dostavníku. Bill a jeho parta Elfega vystopují, ale jsou zajati jeho lidmi... V hlavních rolích Brett Halsey alias Montgomery Ford a Bud Spencer. (špaček421)

(více)

Recenze (46)

Mariin 

všechny recenze uživatele

Standardní italský "rodokaps" s Brettem Halsey, který je pro mne v roli hlavního hrdiny daleko přijatelnější než Franco Nero. Slušná hudba A. F. Lavagnina (tentýž, co složil hudbu k Pokladu Inků a jsou zde vskutku patrné některé společné prvky). Přibližně třetí čtvrtina filmu s nočními scénami soubojů v lese to vytahuje nad průměr, ale zbytek tento typický špageťák strhává do průměru, umocněného i celkem nudnými a zbytečnými dialogy. Silné tři hvězdičky. ()

Snorlax 

všechny recenze uživatele

Tyhlety pohádky pro chlapy v italském provedení začínám mít ráda. Tahle měla i krásně temnou atmosféru. Nebudu hodnotit katastrofální český dabing, šetřit se musí, ale aby všechny padouchy namlouval jeden Přeučil s hlasem slizčím všech hlavonožců, to je tedy poněkud nestravitelné. Samotný film je však stravitelný velmi, možná i proto, že v něm Spencer zmlátí čtyři chlápky, ale když je jich více, zmlátí oni jeho. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Bud Spencer se tady na mě směje z českého plakátu, ale hned po několika minutách mi je jasný, že je to jenom vychcanej marketingovej tah, jak diváka dostat k filmu, který zaujme tím jediným, co český divák všeobecně na filmu může znát, právě Budem. Ten ale nehraje hlavní roli, i když je tady jasně nejzajímavější postavou. Bud tu ale není takovej, jak ho mám rád ze všech jeho slavnějších filmů. Charismatickej je, což o to, ale chybí mu ta sympatická tvář. Tady je prostě hora masa, která seřeže kupu šupáků a zároveň dostane taky dost po hubě. Absence kladivového útoku spíš zamrzí, i když, co na plat, tady se má jednat o solidní westernovku. A celou dobu je ještě k tomu spíš průměrná, dokud se neobjeví závěrečná scéna odehrávající se v noci, co tu celou pomstu parádně rozčísne. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Ak je to to, čo myslím, tak to bolo dobré :) Klasická pomsta. Chlapík pozháňa pár zabijakov a ide na "lov". Zoberie aj Buda Spencera, ale ten je skôr vedlajšia postava. Vo finále si to však Bud pekne rozdá so záporákom (stromček vs. mačeta). Pomerne drsný western, kde mi v pamäti utkvelo hlavne verbovaie Spencera (ktorý najprv uteká), prepadnuie jazdcov v lese a finále...____Po rokoch konečne opäť videné. A je to pecka. Bez nejakých umeleckých vychytávok v štýle Leoneho, bez emotívnych výbuchov v štýle Castellariho. Poctivý chladný príbeh o pomste... ()

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Tak a Dario Arganto vstoupil na filmovou půdu s nímken,který jak se v pozdější jeho tvorbě ukázalo by jen těžko čekal. Westernem. Je možné,aby tohle natočil Dario Arganto,pro mě nejlepší italský režisér hororů? Westerny zrovna moc nemusím pokud v nich nehraje třeba Estwood nebo Bronson,ale tady se objeví i Bud Spencer,který si tu zahrál drsňáka. Jedná se o první Argantův film a musím s čistým svědomím konstatovat,že velmi zdařilý. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama