Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Detektívka Ellie Miller (Olivia Colman) sa vracia z dovolenky, aby zistila, že jej povýšenie na inšpektorku získal niekto úplne iný, muž menom Alec Hardy (David Tennant). V tom čase je na pláži nájdený mŕtvy 11-ročný chlapec a v malom mestečku sa začína rozvíjať neobvyklý kriminálny prípad. (Arsenal83)

Recenze (5)

Najt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh ok, ale zatím nesympatičtí herci. Hlavně ti z tisku. Celkově ty pasáže z tisku mě vyloženě srali. Pilot je vždy těžké ohodnotit, musím ale říct, že zatím mě to moc neoslovilo. Snad se to zlepší. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Není divu, že se v Británii rozmáhá nová pohlavní nemoc požírající genitálie. Když zde člověk vidí nevzhlednou detektivku, tak se nemůže divit tamním mužům, že byli okolnostmi donucení k sexuálním experimentům s ledasčím. Jinak ovšem musím říct, že mě pilot docela navnadil k dalšímu sledování. Ani mi moc nevadí trošku viditelnější televizní formát, než na jaký bych byl zvyklý. Podobná malá městečka jsou mi sympatická a jsem velmi zvědavý, kterým směrem se bude děj dále ubírat. Podezřelých už pár také mám a nikterak mě nepřekvapilo, že bude zřejmě v popředí děje nějaká klukovina, která se trošku zvrtla. Kdybych měl střílet od boku, tak se v současnosti nejvíce nabízí, že by vše mohlo souviset s krádeží paliva v traktoru a možná, že se kluci objevili ve špatnou chvíli na špatném místě. Ale hezky tvůrci navnadili diváctvo z toho pohledu, že tady více postav skrývá svá tajemství. [82 %] ()

Script 

všechny recenze uživatele

Kdyby mě nefrustrovali herecké výkony herce co ztvárnil otce oběti, tak by šlo o absolutně skvělou rozjezdovou epizodu. Nevím komu šplouchalo na majáku, že byl ten člověk do projektu obsazen. Všichni herci umí hrát, jen on ne. Ólafur Arnalds si mimochodem skvěle vyhrál s hudbou. Dodává seriálu grády. Uvidím jak to bude pokračovat. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama