Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

CaptainCzech

Trailery mě hecly, tak jsem to zašel podpořit, ale i tak jsem od filmu nic moc neočekával. Výsledek je i tak dost špatný. Jediné co můžu vyzdvihnout je vzhled záporáků, jejich vizuál byl luxus. Fajn jsou odkazy na původní trilogii (pes, červy, obraz) bohužel je toho málo. Poté ještě efekty na dobré úrovni a sem tam nějaký ten vtip. Bohužel pak to jde po hlavě do pr.ele. Příběh nezaujme a navíc je brutálně tupý, chemie mezi Hemsworthem a Thompson je těsně nad nulou, M je přechytralá žena která si poradí se vším a to dokonce i s technologií kterou vidí poprvé v životě. Bonus je to že po dvou dnech poučuje agenta který je ve službě řadu let a údajně jeden z nejlepších co kdy byl. Pěšák byl ubohej malej z 90% nepotřebnej mamlas se Snowovým komplexem kdy stále opakuje"my queen". Hlavní zvrat v podobě nalezení starého známého, nejlepšího a jediného kámoše mimozemšťana je výsměch a trapnost. Tohle se zkrátka moc nepovedlo a případné pokračování rozhodně nepodpořím. 2 hvězdy jsou laskavost. ()

Evander

Muži v černém: Globální hrozba jsou pro mě filmem dvou tváří. Na jedné straně se mi vysloveně hnusí dnešní tlak na politickou korektnost a genderovou vyváženost na každém kroku a tento film jde v tomto směru vysloveně příkladem. Na straně druhé jsem očekával pohodový, oddechový film a ten jsem s jistotou dostal a po celý film se dobře bavil, navzdory mě relativně nesympatickým hlavním hrdinům, kteří srovnání s těmi originálními rozhodně nesnesou. 60% ()

Faila

Pro Muže v černém mám slabost, díky které jsem schopná odpustit mnoho. Čtvrtý díl mi ukázal, v čem má slabost spočívá, a bohužel to pro mě bez Tommy Lee Jonese a Willa Smithe není ani trochu ono. Nebylo to úplně pitomé, ale za mě žádná sláva. ()

BOURQUE

Na štvrtom diele MIB je už vidieť, že táto séria postráca dobré nápady, vtipné dialógy a predovšetkým sa snaží prežiť z úspechu prvého diela. To je zlé a hlavne je to zlé vidieť. Nová krv v podaní nových hercov nepriniesla vytúžený nový elán. Ch. Hemsworth spíš paroduje sám seba a hlavne si stále myslí, že film bude úspešný, keď sa bude chovať ako „Thor“. (Nie je to tak.) Jediná dobrá seba-paródia bola v scéne, kde drží malé kladivo a povie, že to je jeho obľúbená zbraň. T. Thompson bez väčšieho výrazu a L. Neesona spíš priemer. Jedine malá rola E. Thompson mi niečo pripomínala z dávnych lepších čias. Chcel som dať pôvodne len jednu hviezdu, ale tých zopár malých odkazov na predchádzajúce diela to dotiahli na slabšiu dvojicu malých hviezdičiek. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Gaia.M

Možná ještě kdyby to byl samostatný film, od kterého nečekáte pokračování svých oblíbených filmů. Jenže bohužel to jsou muži v černém 4, takže logicky čekáte pokračování svých oblíbených filmů, a tak máte vyšší nároky. No a pak jste logicky zklamaní. Snad jen skvělej pohled na Chrise (sorry, žeru ho, nejsem objektivní). Jinak jsem se většinu filmu snažila pochopit nějaký vyšší cíl. No, bohužel. Fakt nuda a děs. ()

loki5

Jako komedie to nefunguje. Jako sci-fi je to naprosto nezajímavé. Jako akční film to má příšerně generickou nudnou akci. Jako vizuální spektákl to nemá jediný slušný vizuální nápad. Jako špiónský film je to bolestivě předvídatelné. Jako oddechovka je to moc otravné. A tak špatné aby to bylo zábavné to bohužel také není. Po shlédnutí celého filmu jsem měl pocit jako by jsem něco podobného viděl už alespoň 500 krát včetně vesmírné chobotnice otvírající vesmírný portál. 20% Při sledování mě napadlo jak úžasné to mohlo být kdyby to točili tvůrci Stranger things a zasadili děj třeba do 50 let nebo třeba do 19. století. ()

Hapretor

Všechno špatně ... všechno ... Globální hrozba je, jestli Hollywood bude produkovat takovýhle shity !!! - jedna * jen za Neesona. Ale i ten tady byl nevýraznej ... přehmat jak prase ... ()

Rathalos

Celkom zaujimave a podarene pokracovanie Muzov v ciernom(aj zien),aj ked trosku ine,ale bolo to akcne i vtipne,nudit som sa nenudil,v celku fajn zabava na pohodovy vecer...:-) ()

Luk Skywalker

Tak dalo se to, ale kdybych to neviděl tak v pohodě žiju dále. Jednička se mi fakt moc líbila, je to skvělá akční sci-fi komedie, dvojka byla kopie jedničky o ničem, trojka s cestováním v času bylo fajn. Tady už to moc vtipné není a příběh je takový jaký je, hledání dvojitého agenta už bylo všude možně, takže originalitu nečekejte. Nikdo z dřívějších účinkujících zde není, tak se jen dojí značka MiB (a Thor to rozhodně nezachrání). ()

MickeyStuma

Může být pro organizaci 'Muži v černém' horší nepřítel, než zlotřilý mimozemšťan? Může. Takzvaný krtek vynášející z organizace informace. Námět je daný, film může začít. Komediální nátura předchozích snímků se přenesla do akčnější atmosféry, což není na škodu. Filmové zpracování komiksové předlohy má alespoň nějaký vývoj. Katastrofální je však scénář. Je znát vynucování vtípků, které prostě nefungují. Chybí tomu patřičná šťáva a um. Děj jako takový také zní, jakoby byl splácnutý narychlo. Kdo by hledal nějaký dějový zvrat, má smůlu. A to navíc je celý koncept zprasen politickou nerozvážností, na kterou doplatili všechny takovéto filmy. Název organizace 'Muži v černém' není jen tak pro srandu králíků. Co tam proboha dělá žena, která je navíc středem pozornosti celého příběhu? Tessa Thompson je sice vynikající herečka, což je v tomto snímku ve své roli bezpodmínečně vidět, ale feminismus a gender prostě do něčeho takového nepatří. Ve scénáři se sice snaha účast ženské postavy v organizaci patřičně osvětlit, ale vznikla spíše trapnost převyšující zdravý rozum a logiku. Světe div se. Šéfem organizace 'Muži v černém' je také žena. V tomto bodě prostě film nemilosrdně ztrácí na své atraktivitě a potenciálu. Úspěšná série byla zneužita pro feministickou a genderovou propagandu a tak nelze k tomu přistupovat jinak, než jako k propagandistickým českým snímků z padesátých let minulého století, byť jsou mnohé natočené zdařile. ()

baiskon108

Za mě bohužel zklamání. Po zhlédnutí jsem si musel spravit chuť prvním dílem, který je, jak jsem se ujistil, stále peckovní. Agentka M si mě moc nezískala, navíc způsob, kterým se do MIB dostala – hacknula Hubbleův teleskop... Kam se poděly ty časy, kdy pro přijetí stačila obyčejná rychlost, viď Wille. A agent Háá jako vtipný prvek filmu – to byl vtip. Záporáci jsou nezajímaví a ten hlavní dosti předvídatelný. Film celkově nemá co nového nabídnout, nijak nepobavil, nenadchl. Rozhodně vidím naposledy. ()

Olík

Neznat historii pánů v dobře padnoucích oblecích, řekl bych: „Slušná akční scifi komedie s ucházející zápletkou a efekty“. Takhle jenom kopie, již kopírovaného. Mimozemšťani, černé brýle, globální ohrožení, agenti a jako nevyžádaný bonus navíc, hit letošního léta „feminismus“. Sakumprdum vlastně úplně zbytečné pokračování. ()

aslavey

Už dávno není MIB jako MIB. A už asi nikdy nebude. Ale myslím, že za 3 to u mě může byt. Je to sice pablbina bez výraznějších nápadů a originality, ale celkem rychle to uteklo, nenudilo, vlastně celkem v poho jednohubka. Ale tolikrát jako první MIB si je určitě nepustím. Ti jsou prostě srdcovka. Vlastně si je nepustím asi ani podruhý. ()

helloween93

Pohřeb série MiB režírovaný F. Gary Grayem pod taktovkou Sony. Nezajímavý, špatně napsaný film, který do série nepřináší nic nového a nemá jedinou zapamatováníhodnou scénu. Vtipy nefungují, female power spíš otravuje a neúčast Smitha citelná. Plusem je snad jen Liam Neeson, který ale nemá co hrát, když je jeho postava ploše napsaná. Men in Black vyhořelo v kinech jen týden po Dark Phoenix a Secret Life of Pets 2. Není se čemu divit. 2* ()

hazaba

Solidní blbost, která pobaví. Kvalit originálu to sice nedosahuje, ale já se docela nasmála. Pawny je nejlepší! ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)