Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

bonovox

Seria MIB mala dostať reštart ale výsledok je jasný zaslúžený prepadák. Čaro pôvodných snímkov je preč spolu so Smithom a Jonesom, ti tomu dávali potrebný šmrnc a šťavu. Noví hrdinovia sú absolútne nezaujímaví. Nezachraňujú to ani Neeson s Thompson. A ani tí emzáci už ničím neprekvapujú. Slabý priemer 50%. ()

panki9922

Nenáročná jednohubka. Až príliš jednoduchý dej. Žiadna snaha o nejaký myšlienkový presah alebo hlbšie vykreslenie postáv o ktoré by som sa bál a fandil im. Will Smith you will be missed. Ak už muži v čiernom, tak radšej prvý a tretí diel. ()

Maraboy odpad!

Stejně tak, jako se vnutila agentka M do MIB, musel jsem se i já nutit dokoukat to dokonce. Absolutní nuda, hrozně napsané postavy, nudný příběh a nezachránilo to ani to vizuální pozlátko. ()

Saxos

Kombinace agentů H & M na mě zapůsobila úplně stejně, jako stejnojmenná prodejna oblečení. Na trhu úplná zbytečnost. Závěr: nedoporučuji. ()

esmoke

Pokračovaní Mužů v černém ve kterém se nevyskytují, Will Smith ani Tommy Lee Jones (ani Josh Brolin) a byla to nuda. (CZ dabing) Rozpočet: $110 miliónů, Tržby: $253,890 miliónů. ()

nanamarak1

Nevim, jestli to bylo výborným dabingem, ale já se bavil slušně. Neříkám, že je to nějaká pecka, ale rozhodně mě to nijak nepohoršilo. 60% ()

Peabody

Moc mne to mrzí, protože půvopdní sérii mám moc rád, nicméně je mi líto, ale pro mne výbuchy a digitální triky nenahradí absenci příběhu a logické nesmysly nebo díry v něm. Liam Neeson se tváří svým obvyklým stylem Toho-který-má-zácpu, mezi hlavními protagonisty (povinně politicky korektní casting by mne neurážel, kdyby fungoval, ale ono ne) to nejiskří, protože on se soustřeďuje jen na to, aby dobře vypadal a cedil přidrzlé hlášky a ona se soustředuje na to, aby neustále oddaně zírala na toho pitomého fracka (když to po ní asi chce rejža). Tajně jsem doufal, že s Jabbou Hutem vyhynuly vtipné postavičky, inu, nevyhynuly, Pjéša (WTF, proboha, nějaký šachista kolem překladatele nebyl?) je zde BEWARE a zachraň se kdo můžeš. Je hezké, že se skáče z jedné atraktivní lokace do druhé, ale smysl to nedává. Romantická scéna na poušti trvala asi 40 minut (mého subjektivního času). Ano, pár pěkných triků a některé vtípky šly. Titulkář by se měl naučit česky, těch hrubek je tam několik. ()

JB001

Za mne velké zklamání. Nudný scénář nezachránilo ani zajímavé herecké obsazení a atraktivní lokality. A genderové změny tomu bohužel taky nepomohly. Pravý opak je pravdou... ()

bigmatko

tri hviezdy iba za pokus oživenia značky MIB. Pokus však nepriniesol žiadne veľké prekvapenie. Príbeh je prispôsobený rýchlej generácii a chýba mu hĺbka a skryté tajomno. už samotný začiatok by sa nestal keby to mal pod palcom pôvodný agent K a agent J. Pribudli mimozemšťania, ktorí film aspoň robia veselým až na toho malého alzáka. Ten bol pomerne zbytočný. Tessa a Chris v úlohach agentov pokulhávajú a moc im to nesedí ale aspoň sa na nich pri tom dobre pozerá. Fanúšik MIB si film pozrie ale pocit, ktorý vyvoláva pôvodná séria sa nedostaví. Ako reštart MIB to však nemusí byť úplná tragédia ak sa viac pohrajú s hlavnými postavami. ()

Mukade

BFG was interesting. AAAAAAAAAj wont it !! :) (ale zobrazenie jej použitia v závere bolo na smiech. Tam kde mal byť nejaký výbuch ja neviem planetárnych rozmerov, proste skoro nič. Pattthetic LOL.) .............. But that Ugandan Knuckle recognized the right Queen that knew da wae xD ()

nudlis

Nakonec to byla taková nuda, že jsem po hodině usnul. Thor se chová jak debil, Tessa nic moc, příběh o ničem, no prostě to stojí za hovno, no. Jedna hvězda je jen za ... vlasně ani nevím za co. Asi ze sentimentu k predchozím dílům. A úplnej odpad to není. ()

Nortizop

Chris i Tessa byli rozhodně dobrá volba jako duo a jejich postavy byly poutavé, ale v celkovém zasazení do hlavní zápletky s přestávkami s možná příliš dětinskými vtipy se prostě nezadařilo dovést do dostatečného katarzního finále, jako se dařilo ve staré trilogii. Co se narážek na sexismus týče, čekal jsem to horší, ale stejně si ty zbytečnosti mohli odpustit, z toho však viním více publikum než umělce, který mu naneštěstí podlehl. ()

RoyBatty444

Keby nebolo toho obsadenia ktoré vôbec nepomohlo skôr naopak a ... no nemám čo dodať je to proste zbytočné. Všetko sme už videli v predchodcoch a ani to nebolo vtipné skôr trochu depresívne. ()

ssarka

No kdo by to opět čekal,po třech výborných dílech to posereme čtvrtým, který nemá ABSOLUTNĚ nic společného s kvalitou, zábavou ani jménem Muži v černém ()

Kamil111

Nemyslím, že by se autoři nějak zpronevěřili původní trilogii, naopak. Ani ona nebyla něčím převratným, ale dalo se při ní strávit třikrát nenáročné zhruba půldruhé hodiny zábavy, a totéž platí zde. ()

AmunRa

Takhle zoufale zahodit vynikající herecké obsazení a dobré téma chce skutečně "talent". Bohužel jako komedie film není vtipný a neobsahuje vůbec žádnou skutečně zajímavou scénu. Podíval jsem se, neurazilo, ale už teď si nemohu vzpomenout, o čem to vlastně bylo. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)