Dvadsaťročná Samantha žije spoločne so svojou panovačnou matkou, no nevychádza s ňou práve najlepšie. Ich vzťah je komplikovaný kvôli problémovému dospievaniu Samanthy, ktorá všetky ťažkosti rieši alkoholickými večierkami a neviazaným sexom. Avšak po jednej noci s neznámym cudzincom v aute sa všetko zmení. Zo začiatku je presvedčená že dostala pohlavnú chorobu, no časom zisťuje, že je to niečo oveľa horšie a nebezpečnejšie; niečo, čo radikálne zmení celý jej život. (kubqo)

Balu...

první polovina je dokázala zaujmout a vyděsit především přítelkyni, druhá půlka už naneštěstí sračkovatí a závěr je jak z Resident Evilu.. Škoda toho nevystupňování atmosféry, mělo to zpočátku na víc.. ()

Corpsegrinder

Taková nechutná ujetost, hlavní postava neni vůbec sympatická takže jí to rozpadnutí i přejete a o to se na to kouká líp. Škoda jen podivnýho konce. ()

ZdenoLo

Najväčším kameňom úrazu bola odfláknutá práca maskérov alebo zle načasované a zostrihané scény. To mi dosť skazilo celkový dojem. Skoro každý nový strih inak vyzerajúce následky nákazy, oko raz biele raz so zreničkou, zuby raz hnijúce, strih opäť normál atď.. Keby to v tomto filme nebolo dôležité tak na to neupozorňujem a s nadhľadom to prehliadnem. Inak námet zaujímavý, tak isto aj charaktery postáv. ()

HonzysKISS

Holka, co postupně zevnitř hnije. Ač se to zdá jako špatný film, je to vcelku dobrý. Má to příběh, masky, koukatelnou herečku, akorát délku, co víc si přát. ()

Disease

Spíš drama než horror, subžánrově se blížící třeba May. Rozhodně ale příjemné překvapení a zakončení pomocí přeskoku ze subžánru do subžánru dobrý nápad. ()

mosnak odpad!

A máme tady novou verzi toho, jak vznikají zombíci. Jeden chlápek oprcá v márnici jednu tuhou holku a vyrazí na mejdlo, na které vlastně nebyl ani pozván. Tam se potká s hlavní představitelnou tohoto bijáku. Nejprve na něj nereaguje,ale po pár panácích s ním skončí v autě. Frajer jí oprcá a tím začíná dlouhá a nudná část filmu. Sledujeme život holky, která se rozkládá a divák netrpělivě čeká "co,že jí to dnes odpadne"? Vrcholem pro mě bylo, když jí ve silné stavu rozkladu přišel (opět) oprcat další maník. Na svém ohambí cítil jemné svědění. Po chvilce nejistoty zjistil, že holka ve silném stavu rozkladu má v cabině housenky. Prostě mazec. Zombík se s ní stal až na konci, asi v posledních 40 vteřinách filmu! - 1% ()

mazadlo

Totální shnilej nářez, který končí jako prolog k 28 týdnům...já jsem plesal a asi to znamená, že jsem prase :D ()

Wancohoff

Sklamanie.casto porovnavane s thanatomorphose, no bohuzial mu to nesiaha ani po clenky.a v tom najlepsom ked clovek caka ze sa slecna zacne konecne viac rozpadavat je koniec filmu.sprosty koniec filmu.nechcem spoilerovat... ()

Silviaxx

Tak toto je celkom príjemné prekvapenie. Dosť mi to pripomínalo Jennifers body, ale aj tak to bolo tak nejak iné, hnusné, nepríjemné, no nechcem si predstaviť, že by sa mi niečo také stalo. Na jednej strane mi tu tak trochu chýba nejaké vyjasnenie toho celého, ale na strane druhej každý divák si to môže zobrať ako chce a použiť riadnu dávku fantázie. Jediné, čo by som pridala, by bolo viac scén s tou šialenou Samanthou tesne pred titulkami. Inak som veľmi prekvapená a spokojná ()

xtraper

Nejsem právě obdivovatelem horrorů, ale opět jsem se neudržel a moc jsem spokojený nebyl. Autoři nám chtěli asi ukázat, že vztahy lesbiček nejsou o nic klidnější než vztahy hetero párů. Ukázali nám, že na párty není bezpečné přijímat pití od neznámých mužů. Když jsem lesbička neměla bych se vyspat s prvním mužem, který o to požádá a co hlavně, měla bych se přesvědčit jestli dotyčný používá ochranu :-) Následné moře krve, tekoucí ze všech možných tělesných otvorů, film nezachránilo. Přemýšlel jsem proč dát aspoň 1* a zjistil jsem, že z filmu přece jen plyne jedno ponaučení, tentokrát pro muže. Pokud miluješ lesbičku, která tě stále odbývá a najednou otočí o sto osmdesát stupňů a chce mít s tebou sex, nejdříve se jí aspoň podívej do očí, mohl bys být jinak velmi nemile překvapen. ()

Meteorista

O tom, že ne vždy se vyplácí nevázaný (a nechráněný) sex vás přesvědčí tento horůrek. Ale jesi toužíte po pomalém rozkladu zaživa, jen do toho. Ze začátku se to tváří jako totální debilina a výkony herců jsou trochu směšné. Záhy se všechno zlepší a hlavní nakažená hrdinka hraje velice obstojně. A rozkládá se ještě líp! ()

Flopik

Veľké sklamanie.Čakal som niečo fakt hnusné a pritom to bolo celkom pohode.Akože jasné bolo to hnusné ale nie až tak ako som očakával.Dej je nudný to by nevadilo premena pomalá to by tak isto nevadilo ale nudná a to už vadí.Nevýrazné hlavné postavy.No a koniec to to proste pokazil asi najviac. Pre mňa len zbytočná a miestami nechutná strata času a to som mal pred filmom zimomriavky 2* a 40%. ()

zdenur

Žádná sláva, ale stopáž příjemně utíká. Výborně zmáknutá proměna a skvělý výkon hlavní hrdinky. Konec mi přišel spíchnutý dost blbě a pointa mě celkem zamrzela. Čekal jsem něco reálnějšího. Tohle bylo jen na pousmání. Že aha. ()

Martinius

pekna seria presvedcivych nechutnosti na sposob zdokumentovania trojdnovej genezy zombie. avsak nic viac. stoji a pada na kraske v hlavnej roli. ()

warrenur

Heh, tak toto by si mala pozriet kazda naivna diskotekova radodajka. Posluzi isto lepsie ako "otravne" rady rodicov. Byt to bez tych psychotickych a vizualne brutalnych telesnych zmien, inymi slovami, nejaka pohlavna choroba, je to celkom realne a nalezite odstrasujuce. Cele mi to prislo hodne nechutne a prvoplanove. Nehovoriac, ze mi prislo otravne a trapne sledovat tie vypatlane kikiny, ktore maju sice sexy postavicky, ale v hlavach a ustach "nas**te". Pri tomto druhu filmu by som scenar skor tlacil do psycha a depresie, nie do lacnej odpornosti. Slabota. Jedna hviezda za absolutne rozcarovanie a sklamanie. Po technickej stranke to totiz taky pruser nie je. Masky kamera a par dejovych "zvratov" je aspon priemernych. ()

johnymdoe

Já blbec jsem přišel na pointu filmu asi až 15-30 vteřin před koncem, přitom je to tak jasný :-D No a druhý díl a šup! :) Chvílema nechutné, chvílema nechutně nudné, ale celkově se do toho člověk ponoří a v rámci žánru lahůdka. 90% ()

Untitled07

Konečně jsem se po dlouhé době dočkala hororu, který je pro mě ušitý na míru! S ničím takovým jsem se doposud nesetkala, tím chci říct, že jsem vždy viděla jen ty typické zombie filmy, kde je většinou nějaká skupinka lidí a vraždí zombie. Tady ale příběh pojednává o slečně, která si jedné noci užije s cizím chlapem a další den zjistí, že je s ní něco v nepořádku. Začne se totiž pomalu měnit v zombie a divák je celou dobu u toho. Je to prostě originální a můžu říct, že mě snímek po celou stopáž náramně bavil. Závěr byl už jen třešničkou na dortu. Za sebe hodnotím silným nadprůměrem. ()